מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  הסופר המיני המחודשת של פולקסווגן נוחתת בישראל

  16/05/2014
  הגדל

  חטיבת פולקסווגן, מבית צ'מפיון מוטורס, תשיק השבוע בישראל את מתיחת הפנים לדור החמישי של פולקסווגן פולו. הפולו החדשה, שמכרה בסיכום כל הדורות עד היום כ- 14 מליון רכבים ברחבי העולם, מציעה בין היתר עיצוב עדכני ומלוטש עם חזית מעודכנת ברוח המותג, מנועים חדשים בטכנולוגיית BlueMotion, תא נוסעים משודרג ומערכות בטיחות ונוחות מתקדמות המוכרות בחלקם מסגמנטים גבוהים יותר כדוגמת מערכת בקרת שיוט אקטיבית.

   

   גרסת ה- 1.2 מספקת  90 כ"ס עם תיבה ידנית תוצע ברמת גימור גבוהה קומפורטליין, בעוד שזו עם תיבת ה- DSG תוצע בשתי רמות הגימור טרנדליין וקומפורטליין. הגרסה הבכירה עם 110 כ"ס ותיבת DSG תוצע אך ורק בגרסת קומפורטליין משודרגת.

  מנועים-הפולו החדשה מציעה צמד מנועי 1.2 TSI בשתי רמות הספק של 90 ו- 110 כ"ס וחיסכון של כ- 12% חיסכון בתצרוכת הדלק בהשוואה לגרסה היוצאת. גרסת 1.2 TSI בהספק של 90 כ"ס המושגים ב- 4,800 סל"ד מציעה מומנט מרבי של 16.2 קג"מ. מנוע זה משודך לתיבת DSG בעלת 7 הילוכים, או תיבה ידנית. הגרסה החזקה יותר של הפולו מציעה מנוע 1.2 TSI בהספק של 110 כ"ס המגיע ב- 5,000 סל"ד ומומנט מרבי של 17.8 קג"מ. מנוע זה משודך לתיבת DSG בעלת 7 מהירויות. הצריכה הממוצעת בכל הגרסאות עומדת על 4.7 ליטר לכל 100 ק"מ.

  בטיחות- הפולו החדשה מציעה בכל הגרסאות כסטנדרט רשימת אבזור בטיחות מרשימה, הכוללת מערכת למניעת נעילת גלגליםABS- Anti Locking Brake System , מערכת נעילת דיפרנציאל אלקטרוניתEDL- Electronic Differential Lock , מערכת להעברה יעילה של כוח המנוע אל הכבישTCS- Traction Control System , מערכת לבקרת יציבות ושמירה על הרכב בנתיב הנסיעהESP- Electronic Stability Program , מערכת לסיוע בבלימות חירום BAS- Brake Assist System, מערכת לבלימת הרכב אחרי תאונהMulti-Collision Brake , זוג כריות אוויר קדמיות לנהג ולנוסע לצידו, מתג לניתוק כרית האויר הקדמית בצד הנוסע, זוג כריות אוויר צידיות לנהג ולנוסע לצידו וחיישן לחץ אוויר בצמיגים. בנוסף לכך מציעה הפולו חבילת בטיחות ייחודית שאינה מוכרת בסגמנט הסופר מיני הכוללת מערכת בלימה אוטונומית עירונית בשילוב עם מערכת בקרת שיוט אקטיבית עם הרדאר מקדימה כאופציה בתוספת של 3,000 ₪.

  אבזור- רמת גימור טרנדליין כוללת: מערכת ה- Start & Stop להדממת המנוע בעת עצירה כחלק מטכנולוגיית ה- BlueMotion, מראות צד מתכווננות חשמלית עם הפשרת אדים, הגה כוח מסוג Servotronic בעל קשיחות מותאמת למהירות הנסיעה ומערכת שמע מתקדמת קוראת קבצי MP3. רמת הגימור קומפורטליין, כוללת כתוספת לסטנדרט, גם לחצני שליטה למערכת השמע מההגה ודיבורית מקורית. בנוסף לכך ניתן למצוא גם מערכת מולטימדיה מדגם Composition Colour לשליטה על תפריטי הרכב עם תמיכה בקבצי MP3 ומסך מגע בגודל 5 אינץ', דיבורית Bluetooth מובנית עם 6 רמקולים ותא מטען עם משטח מודולרי. האבזור הפנימי ברמת גימור זו כולל גם ידית הילוכים, בלם יד והגה רב-תפקודי מצופים עור, מושבים קדמיים מתכווננים לגובה וכיסי אחסון בגב המושבים הקדמיים.

  מחירים-  מחיר הפולו יחל מ- 99,900 שקל לגרסת ה- 1.2 TSI 90 כ"ס ידנית קומפורטליין. 107,900 ₪  לגרסה אוטומטית ה- 1.2 TSI DSG עם 90 כ"ס רמת גימור טרנדליין, ו- 112,900 ₪ ברמת גימור קומפורטליין. גרסת ה- 1.2 TSI עם 110 כ"ס ברמת גימור קומפורטליין משודרגת תעלה 119,900 ₪

  עבור לתוכן העמוד