מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  i-35 כולל מובילאיי

  7/08/2014
  הגדל

  כלמוביל יבואנית יונדאי בישראל תחל לשווק את ה-Hyundai Elantra i35, של החברה בתוספת מערכת ההתרעה של מובילאיי. מערכת ההתרעה תתווסף לשתי רמות הגימור Inspire ו- Supreme וללא שינוי במחיר.

  חברת מובילאיי פיתחה מערכת למניעת תאונות דרכים בעזרת טכנולוגית ראייה מלאכותית מתקדמת הסורקת את הכביש בכל עת ומתריעה באמצעים קוליים וויזואליים על סכנות אפשריות בזמן אמת. המערכת מזהה ומבחינה בכלי-רכב, הולכי-רגל, רוכבי אופניים ואופנועים, סימוני נתיבים ותמרורים עד 105 מטר קדימה ובמפתח של 40 מעלות. הטכנולוגיה הייחודית של מובילאיי עוזרת למנוע התנגשויות ותאונות דרכים שמקורן בחוסר תשומת לב או באירוע בלתי צפוי. 

  ההתרעות שמציעה מערכת מובילאיי אשר תותקן ב- Elantra i35 הן בסכנת התנגשות בהולכי רגל ורוכבי אופניים (באור יום בלבד). התנגשות חזית-אחור ברכב שלפנים בדרכים עירוניות ובין עירוניות, התרעה על סטייה מנתיב או ירידה לשוליים ללא כוונה מעל 55 קמ"ש ואי-שמירת מרחק מן הרכב שלפנים.    

  דוידי פיאמנטה מנכ"ל קבוצת הרכב הפרטי בכלמוביל: "תוספת מערכת המובילאיי בדגמי ה- i35 Elantra Hyundai מציבה אותה כמשפחתית הבטוחה בישראל. יחד עם מערכת מולטימדיה מתקדמת, פתחי מיזוג ליושבים בספסל האחורי, ואבזור עשיר מדובר בחבילה משתלמת, בטוחה ומאובזרת".

  דגם ה- Inspire נמכר במחיר של 128 אלף ₪ כולל חלון שמש חשמלי, מראות חיצוניות עם קיפול חשמלי, הגה בעל שלושה מצבי היגוי (FLEX STEER) כולל מצבי נוחות, רגיל וספורטיבי, פתח מיזוג ייעודי למושב הנוסעים האחורי ותאורת יום קבועה הנדלקת עם התנעת הרכב (DRL).

  דגם ה- Supreme במחיר של 130 אלף ₪ כולל בנוסף לאבזור בדגם ה -ndashinspire, חישוקי מגנזיום, מפתח חכם, כפתור הנעה ללא מפתח, מושב נהג חשמלי, בקרת אקלים מפוצלת ותא כפפות מצונן.

  שני הדגמים כוללים מערכת מולטימדיה הכוללת מסך מגע צבעוני 8 אינץ', דיבורית בלוטוס ומצלמת נסיעה לאחור.

  עבור לתוכן העמוד