מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  הונדה צומחת בציי הרכב

  7/08/2014
  הגדל

  "מאיר" חברה למכוניות ומשאיות, יבואנית הונדה לישראל, מדווחת על המשך הצמיחה המואצת בפעילותה בתחום ציי הרכב. לאחרונה השלימה הונדה עסקאות משמעותיות עם מספר חברות שבחרו לנהוג ירוק וחידשו את ציי הרכב שלהן בעשרות רכבים היברידיים, ידידותיים לסביבה וחסכוניים בדלק, מדגמי אינסייט וג'אז.

  בין החברות ניצן לציין את: דניה סיבוס, עמישב, שחף ביטחון, טרלידור, ראלקו, זר מעדנים, כור מתכות, אפיקים,e-wave, AIG, מגדל, הראל ועוד.

  עוזי גונן, מנהל השיווק של חטיבת המכוניות והאופנועים ב"מאיר" חברה למכוניות ומשאיות
  מסר, כי הוא מודה לחברות אלה ומעריך את החלטתן הנבונה לחדש את ציי המכוניות ברכבים של הונדה בכלל וברכבים היברידיים בפרט. "מדובר בהחלטה עסקית מצוינת. במיוחד לאור מחירי הדלק, אין כל ספק שמכוניות היברידיות כדאיות יותר מתמיד. רכבי הונדה ובמיוחד דגמי ההייבריד הינם ידידותיים לסביבה וגם חסכוניים באופן ניכר בדלק. בחירה במכונית היברידית של הונדה הולמת את ערכי החברות הללו שעובדיהן ינהגו מעתה ברכבים חדשים בעלי טכנולוגיה היברידית חסכונית, ייהנו מנהיגה נוחה, בטוחה וירוקה " הוסיף גונן.

  אורן בראל, מנהל מחלקת ציי רכב ועסקים ב"מאיר" חברה למכוניות ומשאיות מעריך כי גם במחצית השנייה של השנה תרשום הונדה גידול במסירות רכבים היברידיים לציי רכב. " מדובר ברכבים שנותנים מענה ופתרון להתייעלות וחיסכון של ציי הרכב בשוק המוסדי. מנהלי ציי הרכב ברוב החברות במשק מבינים כיום את היתרונות המובהקים שברכבים אלה כגון: זיכוי מס בסך 560 ₪ לחודש, רמת זיהום אוויר נמוכה ואף חנייה חינם במס' ערים מובילות". בראל מוסיף ומציין כי "הסיוויק טורר החדשה שהושקה בחודש יולי במחיר אטרקטיבי של 138,900 ₪ מייצרת אף היא עניין רב וביקוש ער מצד השוק המוסדי בו יש ערך נתפס משמעותי לרכב גדול ומרווח לצד אמינות וקדמה טכנולוגית.

   

   

  עבור לתוכן העמוד