מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  שברולט קרוז- מקסימום משפחתית במינימום מחיר

  25/09/2014
  הגדל

  פחות מחודש לאחר שהרעידה את סגמנט המשפחתיות הקומפקטיות, עם הצגת המשפחתית הקומפקטית האוטומטית הזולה בישראל.

  שברולט  מציעה כעת את משפחת הקרוז טורבו, המשפחתית, אשר מכרה יותר מ שלושה מיליון כלי רכב מאז השקתה ב 2008, במחיר של 112,900 ₪ בלבד. במסגרת המחיר החדש, תציע שברולט את גרסת הסדאן של הקרוז במחיר של 113,900 ₪  ואת גרסת ה SPACE WAGON (סטיישן) במחיר של 117,900 ₪.

  התמחור החדש הוא חלק מהמגמה שמציגה החברה מאז תחילת השנה. המהלך מתאפשר גם בזכות שערי מטבע נוחים וקשר מתחזק עם GM העולמית. שברולט קרוז טורבו, עברה מתיחת פנים לפני כשנה, מציעה את התמורה הגבוהה ביותר לנהג, עם רמת האבזור הגבוהה בקטגוריה הכוללת מנוע טורבו 1.4 ליטר (140 כ"ס), פנסי ערפל, חיישני חניה אחוריים, חימום למושבים הקדמיים ומערכת שמע חדשה הכוללת בלוטות' וחבילת בטיחות מלאה ( 5 כוכבי EURONCAP ) הכוללת 6 כריות אוויר, עיגוני ISOFIX ומערכות בטיחות אקטיביות. 

  גלית עיני, סמנכ"ל שיווק ומכירות: "שברולט ממשיכה להיות המגדלור של ענף הרכב הישראלי בכל האמור לתמחור הוגן, שקיפות ותמורה לכסף של הלקוח. ההשקה המוצלחת של הסוניק 1.4 במחיר האטרקטיבי, הוכיחה לנו שוב, כי הלקוח הישראלי הוא מהמתוחכמים בעולם. לכן, החלטנו להרחיב את ההצעה לכל הדגמים המשפחתיים שלנו, הקרוז טורבו במחיר החדש זו העסקה הטובה ביותר בשוק הרכב כיום. משפחתית טורבו מאובזרת בנדיבות, בפחות מ 113,000 ₪".

   

  עבור לתוכן העמוד