מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  טרקטורון חדש בישראל- ארקטיק

  6/11/2014
  הגדל

  חברת מוטוטראק מקבוצת סמל"ת משיקה בישראל את רכבי השטח ARCTIC CAT, לאחרונה קיבלה החברה, שהינה גם יבואנית אופנועי גאס גאס, זיכיון בלעדי ליבוא ושיווק של רכבי חברת ARCTIC CAT בישראל.

  חברת ארקטיקט, הינה יצרנית רכבי שטח ומזחלות שלג הפועלת ומובילה בעולם בתחומה כבר למעלה מ - 50 שנה. סיגמנט רכבי ה - SBS , עבר ועובר במהלך השנה האחרונה עדכון ושינוי דרמטי עקב השינויים בתקנות המסדירות את רישום הכלים בישראל. מרבית רכבי השטח המוכרים אמורים להיכנס לתוך קטגוריית "רכב שטח" ולצאת מקטגוריית "טרקטור משא", קטגוריה אשר איפשרה לכלים אלו בעבר, לנוע גם על הכביש. לצד השינוי האמור, הורחבה התקנה המסדירה את רכבי השטח, וכיום, נכללים בקטגוריית רכבי השטח מספר רב יותר של כלים, מגוונים הרבה יותר לרבות בעלי ארבעה מושבים. כבר היום מרגישים את השינוי בשוק, את הזרימה של כלים רבים ומגוונים יותר לשוק והופכים את השוק לתחרותי, מרתק ואטקרטיבי.

  חברת מוטוטראק תחל לשווק בישראל חמישה דגמים נבחרים, בסיגמנט side by side, מהמגוון הרחב של רכבי השטח של חברת ארקטיקט.

  בסיגמנט הטרקטורונים, המהווה תחום מפותח ומגוון מאוד אצל היצרן האמריקאי, תשווק מוטוטראק בישראל שבעה דגמים, ובניהם: טרקטורונים ספורטיביים, טרקטורוני עבודה וטרקטורוני טיולים כולל גם דו מושביים. הטרקטורונים שישווקו יהיו במגוון נרחב של נפחי מנוע החל מ- 300 סמ"ק ועד ל - 1000 סמ"ק.  

  לקראת המחצית השנייה של שנת 2015 מתכננים במוטוטראק גם כניסה לתחום רכבי העבודה והתפעול. מוטוטראק יתחילו בשיווק בחודש נובמבר 2014, עם מחירי השקה אטקרטיביים במיוחד, וכן צפויים להציע, לראשונה בישראל, תוכנית מימון ייחודית לרכבי שטח.

   

  עבור לתוכן העמוד