מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  אבי צור מנכ"ל קבוצת לובינסקי

  12/11/2014
  הגדל

  אבי צור ימונה למנכ"ל קבוצת לובינסקי, יבואנית פיג'ו, סיטרואן וMG ויחליף את דורי מנור שיתמנה מעתה ליו"ר הקבוצה. יצחק מנור, יו"ר הקבוצה הנוכחי, יהיה לנשיא "מנור החזקות" הכוללת את כל החברות ברשות המשפחה.

  אבי צור, בן 52, נשוי + 3, בעל ניסיון רב בענף הרכב, הינו בוגר תואר שני במנהל עסקים מטעם אוניברסיטת תל אביב, ובוגר תואר ראשון בהנדסת מכונות מטעם הטכניון. צור שימש בעבר כמנכ"ל קבוצת צ'מפיון מוטורס, והוביל את החברה להישגים בולטים, בעבר הרחוק יותר שימש כמנהל חטיבת מרצדס בכלמוביל.

  דורי מנור
  , יו"ר קבוצת לובינסקי: "כניסתו של צור לתפקיד מתקיימת בתזמון מצוין, עם תחילת השיווק של פיג'ו 308 החדשה, מכונית הדגל של הקבוצה והשקת דגמים חדשים וחשובים נוספים. במהלך כהונתו צפויה הקבוצה להשלים הטמעה של מערכת מחשוב
  ERP חדשה ומתקדמת, לעבור למשכנה החדש במעוין שורק ועוד. היצרנים שאנו מייצגים, קונצרן PSA ו-SAIC Motors נמצאים בתנופה חזקה. אין לי ספק כי צור יצלח את שלל האתגרים העומדים בפניו ימשיך את התנופה, ואף יביא את הקבוצה להישגים רבים ומשמעותיים. אנו מברכים את צור על הצטרפותו למשפחת לובינסקי ומאחלים לו הצלחה רבה".

  אודות קבוצת לובינסקי: קבוצת לובינסקי נוסדה בשנת 1936 על-ידי מר דוד לובינסקי, והינה כיום בבעלות משפחת מנור. מעבר לייבוא של פיג'ו וסיטרואן ושל המותג הסיניMG  ע"י קאר-איסט, החברה מאגדת בתוכה קבוצות בנות, המעניקות מענה ללקוחות לאורך כל הדרך. מכירת מכוניות יד שנייה, במסגרת פעילות לובינסקי טרייד, ביטוח בחברת לוביט וקבלת אשראי לרכישת הרכב ע"י חברת ייעודית. ללקוחות העסקיים חברת הליסינג "פריים ליס" מציעה פתרונות ייחודיים. בנוסף מייבאת החברה באמצעות חברת מוטו-ספורט את קטנועי פיג'ו, קטנועי TGB, אופנועי K.T.M ו Beta וטרקטורוני פולריס. עוד בבעלות לובינסקי חברת טלרון, יבואנית מצברי VARTA ואחרים ונציגה בלעדית להפצת שמני TOTAL. בנוסף הקבוצה מעורבת בעסקים נוספים כגון בניה, תעשיה, בנקאות, היי-טק, מלונאות וחברות שיווק רכב גדולות בחו"ל.

   

   

  עבור לתוכן העמוד