מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  מכירת מכוניות משומשות בקבוצת לובינסקי

  19/05/2015
  הגדל

  קבוצת לובינסקי מודיעה על השקת שיתוף פעולה אסטרטגי עם רשת 'טרייד מוביל' המובילה את שוק היד השניה בישראל והמומחית הגדולה בתחום הטרייד אין.

  במסגרת שיתוף הפעולה, יוקם ערוץ הפצה חדש אשר יציע שירות טרייד אין לרכבים פרטיים מכל המותגים הנמכרים בישראל לרבות מותגי הקבוצה , פיגו, סיטרואן ו MG בצמוד למחירי השוק.  שיתוף פעולה זה ייתן מענה לאתגרים בשוק הרכב המשומש, ויתנהל לצד הפעילות הקיימת של חברת 'לובינסקי טרייד', שמפעילה כיום בהצלחה יתרה את תוכנית "לובינסקי מושלם"  וכל זאת כחלק מהערכות כוללת של לובינסקי למיצוב מותגי הקבוצה כמותגים בעלי סחירות הוגנת ותחרותית בשוק המשני. 

  ליאור הולצמן סמנכ"ל מכירות בלובינסקי אומר כישיתוף פעולה זה, יאפשר לחברת לובינסקי להמשיך ולהציע שירות טרייד אין איכותי ותחרותי תוך שימור ערכי השקיפות וההגינות שמובילה החברה מול לקוחותיה.

  יעקב דיין, מבעלי רשת טרייד מוביל : "אנו שמחים שנבחרנו להיות הזרוע טרייד אין של קבוצת לובינסקי. העסקה משלימה את האסטרטגיה של טרייד מוביל להיות הבית של שוק היד השניה בישראל והמומחית הגדולה בתחום הטרייד אין. המהלך מצטרף לשורה של צעדי התרחבות אסטרטגיים המשקפים את תנופת הפיתוח והצמיחה בחברה. באמצעות השת"פ נוכל להגדיל את היצע הרכבים הקיים, להרחיב את סל השירותים ללקוחות ולספק פתרון כולל תחת קורת גג אחת במגוון מותגים איכותיים מיד פרטית.

   

  עבור לתוכן העמוד