מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  קיה סורנטו חדשה בישראל

  30/07/2015
  הגדל

  טלקאר משיקה את הדור השלישי של הסורנטו עם מנוע בנזין 2.4 ליטר או 2.2 ליטר טורבו-דיזל, מרכב חדש משפר את התנהגות הכביש והנוחות. מחיר מ- 197,900 ₪.

  עיצוב חיצוני- קיה סורנטו החדש, המשלב עיצוב מעודכן ואגרסיבי יותר. בחזית, מכסה תא המנוע הארוך שהוא סימן היכר של הסורנטו, ועל קורה D רחבה, אולם קו גג נמוך יותר יחד עם קו מותניים גבוה יותר וצורה משוכה לאחור מעניקים יציבה דרמטית ושרירית יותר מהדגם היוצא. 
  עיצוב פנימי- המקום בו מצויים רבים מהשיפורים של הסורנטו החדש הוא החלל הפנימי. את העיצוב הפנימי הוביל צוות העיצוב האירופאי של המותג ומעצבי קיה יצרו תא נוסעים מסוגנן ומפואר יותר, כולל חומרים בעלי איכות גבוהה יותר באופן משמעותי. עיצוב תא הנוסעים הוא מעצתה בסגנון מודרני, רחב ונקי. הרוחב מתבטא בלוח המחוונים, בעיטורים הפנימיים ובצורה העוטפת של לוח המכשירים שנמשכת אל חיפויי הדלתות. שיעור גבוה יותר של חומרים רכים למגע ועור מעניקים לתא הנוסעים תחושת פאר מודרנית ואווירה של רכב יוקרה. ניתן להזמין את החלל הפנימי בצבע אחד (שחור) או בשילוב שני צבעים (שחור ובז'), עם ריפודי בד או עור.
  מידות- המראה של הסורנטו החדש מסתייע באורך הגדול יותר (4,780 מ"מ, תוספת של 95 מ"מ), הגובה הנמוך יותר (1,685 מ"מ, הנמכה של 15 מ"מ), והרוחב הגדול יותר (1,890 מ"מ, תוספת של 5 מ"מ). בהשוואה לדור הקודם של הדגם, המידות החיצוניות הגדולות יותר ובסיס הגלגלים המוארך (2,780 מ"מ, תוספת של 80 מ"מ) מגדילים את המרחב בתא הנוסעים של הרכב החדש. גם המרחב למטען גדל, עם רצפת אזור מטען ארוכה יותר (תוספת של 87 מ"מ), וגידול של 17.5% בנפח המטען כששורת המושבים השלישית מקופלת, מ-515 ל-605 ליטר (
  VDA). הסורנטו החדש כולל גם תא אחסון חדש מתחת לרצפה עבור כיסוי אזור המטען.
  מבנה מחוזק ומבודד- לכל אורך תהליך הפיתוח של הסורנטו החדש, התמקדו מהנדסי קיה בחיזוק מבנה המרכב ושיפור מאפייני ה-
  NVH (רעש, רעידות ונוקשות) כדי להגדיל את העידון וליצור סביבת נסיעה רגועה.
  נוחות הנסיעה והתנהגות הכביש- המתלים הנפרדים שומרים על התצורה של הדגם היוצא (תמוכות מקפרסון מלפנים ומתלה מרובה חיבורים של קיה מאחור), אך כוללת מגוון שינויים. מאחור, תת המסגרת התומכת במתלים כוללת תותבים גדולים יותר כדי לבודד אותה בצורה טובה יותר מתא הנוסעים, ובולמי הזעזועים הגדולים יותר מותקנים כעת במצב אנכי מאחורי קו הסרן, לשיפור בקרת תנודות המרכב. שינויים אלה, יחד עם רוחק הסרנים הגדול יותר, מעניקים נסיעה רכה יותר, עם תגובה הדרגתית יותר למהמורות בכביש, והופכים את הסורנטו החדש למקום נוח מאוד לבלות בו בנסיעות ארוכות. מלפנים, מערכת הגה כוח חשמלי חדשה (
  R-MDPS) מורכבת ישירות על מסרק ההיגוי, במקום על מוט ההגה כמו בדגם היוצא. הדבר מעניק תחושת היגוי טובה יותר ותגובה מהירה יותר. הסורנטו החדש, משווק בגרסאות של 7 מושבים בלבד, כולל מושב אחורי המתפצל ומתקפל ביחס 40/20/40, לשיפור השימושיות. שורת המושבים השנייה המצוידת ב"קיפול מרחוק", המופעל באמצעות שתי ידיות בצידי אזור המטען, גם ניתנת להזזה לפנים ולאחור כדי לאפשר כניסה ויציאה בקלות רבה יותר לשורת המושבים השלישית.
  בטיחות- קיה סורנטו החדש, כולל בין היתר: 6 כריות אויר, מערכות
  ESP + TCS, HAC (סיוע לזינוק בעליה), ESS (מערכת התראה לבלימת חרום), SBL (תאורה עוקבת פנייה), ROP (מערכת למניעת התהפכות), TSA (מערכת בקרת יציבות לנגרר). הסורנטו, זכה לדירוג של 5 כוכבים במבחני הריסוק של EuroNCAP, כשהוא זוכה לציונים גבוהים בכל ארבעת התחומים (90% להגנה על מבוגרים ברכב, 83% להגנה על ילדים ברכב, 67% להגנה על הולכי רגל ו-71% למערכות סיוע לבטיחות).
  רמות גימור ואבזור- לקיה סורנטו החדש שלוש רמות גימור:
  URBAN 2X4 בנזין אוטו', EX 2X4 בנזין אוטו' (חדש) ופרמיום 4X4, בנזין ודיזל אוטו'. האבזור של רמת הגימור URBAN כוללת: בקרת אקלים מפוצלת, חלונות אחוריים כהים\PRIVACY, פתיחת תא מטען חשמלית חיצונית, מראות צד עם קיפול חשמלי, חיישני חנייה קדמיים ואחוריים, מסילות גגון אורכיות, חישוקים קלים במידה 235/65/R17, מערכת מולטימדיה* ועוד. רמת הגימור EX מוסיפה ריפודים מעור בגוון אחד\שני גוונים, גג נפתח חשמלי מזכוכית, תאורת מפות מסוג LED ותאורת תא מטען מסוג LED. רמת הגימור פרימיום מוסיפה: מושב נהג חשמלי מתכוונן רב מצבי, פנסים קדמיים מסוג קסנון עם מתיזים, "מפתח חכם" לזיהוי מרחוק והתנעה באמצעות כפתור, חיישני גשם, לוח מכוונים הכולל מסך 7" עם תצוגה דיגיטלית, חישוקים קלים במידה 235/60/R18, תאורה אחורית מסוג LED, מערכת הנעה 4X4 ועוד.

  מחירים בש"ח

  URBAN 2.4 בנזין 2X4 אוטו',

  7 מושבים

  EX 2.4 בנזין

  2X4 אוטו',

  7 מושבים

  פרימיום 2.4 בנזין 4X4 אוטו',

  7 מושבים

  פרימיום 2.2 דיזל 4X4 אוטו',

  7 מושבים

  197,900 ₪

  219,900 ₪

  262,900 ₪

  272,900 ₪

   

  עבור לתוכן העמוד