מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  מובילאיי גם בלונדון

  15/11/2015
  הגדל

  ראש עיריית לונדון, בוריס ג'ונסון, מבקר בימים אלו בישראל ומקדם מספר נושאים, ביניהם הטמעת מערכת למניעת תאונות דרכים של חברת מובילאיי הישראלית, במשאיות וכלי רכב המספקות שירותים לעיריית לונדון.

  במהלך הביקור, פגש ג'ונסון את מנהלי מובילאיי ויצא לנסיעת מבחן קצרה שהדגימה
   את יכולות ה-
  Shield trade, המערכת ההיקפית של מובילאיי למניעת תאונות עם הולכי רגל ורוכבי אופניים לרכבים ארוכים.

  הביקור נרקם לאחר שחברת Amey הבריטית, אחת מספקיות השירותים הציבוריים הגדולות בבריטניה, הכריזה שהיא מתכוונת לצייד את צי המשאיות שלה במערכת של מובילאיי. עסקה זו נרקמה בעקבות הודעה של עיריית לונדון, כי החל מה-1 לספטמבר העירייה תאפשר נסיעה בשטחי העיר רק למשאיות שיתקינו ציוד בטיחות להימנעות מתאונות. 

  ראש עיריית לונדון, בוריס ג'ונסון, אמר: "אני גאה לאמץ טכנולוגיות חדשות, כמו זו שפותחה על ידי חברת מובילאיי, שיהפכו את כבישי לונדון לבטוחים יותר. אני מברך את חברת Amey שבחרה לצייד את הצי שלה בטכנולוגיה,ו אני מקווה שנוספות ילכו בעקבותיה".

  זיו אבירם, מייסד ומנכ"ל מובילאי
  : "הטמעת הטכנולוגיה תסייע לראש עיריית לונדון להגשים את חזונו להפחית למינימום האפשרי את מספר הנפגעים מתאונות דרכים. אנחנו גאים כי חברת
  Amey בחרה בטכנולוגיה שלנו. מערכת Shield Plus&tradeנמצאת כרגע בשלב פיילוט בארה"ב, גרמניה, סין, יפן ואוסטרליה. עם זאת, השקת הטכנולוגיה בצי הרכבים של Amey תמקם את לונדון כחלוצה עולמית באימוץ טכנולוגיה מתקדמת למניעת תאונות דרכים".

   

   

  עבור לתוכן העמוד