מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  הושקה אפליקצית ריידר להזמנת מוניות

  24/01/2016
  הגדל

  הושקה בישראל, אפליקציית Rider המאפשרת לנוסע להזמין מונית באופן פשוט לתפעול ונוח לשימוש וליהנות מזמינות ומהירות שטרם נראתה בארץ וזאת בזכות טכנולוגיה ייחודית ובלעדית לRider.

  ריידר, עובדת בשיתוף פעולה עם נהגי תחנות המוניות בישראל, כך שהיא מאפשרת פריסה אופטימלית וזמינות גבוהה במיוחד של המוניות וזאת בהשוואה לאפליקציות אחרות הקיימות היום בישראל. הטכנולוגיה של Rider פועלת בשיטה ייחודית המאפשרת איתור מיידי של המונית הקרובה ביותר לנוסע ומדובר במהפכה של ממש. הטכנולוגיה פותחה בשיתוף חברת מונטיקס וצוות טכנולוגי של חברת Rider הכולל את חיים רפאל, רוני רוזן ואורי חינסקי מנהל הדיגיטל. לצד החידושים הטכנולוגים שהמערכת מציגה היא אף מאפשרת לחייג מתוך האפליקציה לתחנת המוניות הקרובה לנוסע וזאת במידה ולא נמצאה מונית דרך האפליקציה. מאפשרת לנוסע לבחור את צורת התשלום הנוחה לו, מזומן, אשראי באפליקציה או בכרטיס אשראי במונית.

  נוסעי ריידר, שיזינו את פרטי כרטיס האשראי שלהם באפליקציה וישלמו באמצעות האפליקציה ייהנו מהחזר בסך של 10 ש"ח שיוחזר לחשבון הבנק שלהם, או יוכלו לצבור את סכום ההחזר.

  השיטה של ריידר, זוכה לתמיכה של איגוד נהגי המוניות וארגון הגג של נהגי המוניות שנרתמו לעידוד השימוש באפליקציה בקרב נהגי המונית. Rider פועלת גם לטובת נהגי המוניות בתחנות ולכן הגבילה את התשלום המקסימלי לנהג ל-350 ₪  לחודש כולל מע"מ (עלות נסיעה בודדת לנהג באמצעות האפליקציה היא 3.5 שקלים).Rider תעניק לנהגי המוניות בתחנות תקופת שימוש באפליקציה ללא תשלום וזאת עד סוף חודש מרס 2016.

   

  עבור לתוכן העמוד