מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  מלגזות טויוטה דור חדש

  8/02/2016
  הגדל

  חטיבת המלגזות של יוניון מוטורס, יבואנית TOYOTA בישראל, מודיעה על תחילת שיווקה של סדרת המלגזות החשמליות החדשה.

  TOYOTA 8FBE 12 שנים לאחר השקתו של הדור הקודם של המלגזות החשמליות מתוצרת ענקית הרכב היפנית. סדרת ה 8FBE, חדשה בשוק המלגזות החשמליות המציגה יכולות מתקדמות וסטנדרט חדש באיכות, בטיחות, עמידות ותפעול. הדור החדש של המלגזות החשמליות הוא בעל זמן התפעול הארוך ביותר בתחום: 20% תוספת זמן עבודה לכל הטענה, בהשוואה לדור הקודם של המלגזות - ויותר מכל מלגזה חשמלית אחרת. בנוסף, מלגזות TOYOTA 8FBE  כוללות שורה רחבה של שיפורים וחידושים, ביניהם: יכולות הנפה עד 2 טון, עיצוב משקולות ועמידות לאבק ומים על פי תקן IPX4 המקנה להן יכולת יוצאת דופן לעבודה גם בגשם ובתנאי רטיבות ולחות.

  בתחום הבטיחות, המלגזות החשמליות החדשות מציגות עיצוב מתקדם עם מרכז כובד נמוך ליציבות משופרת בפניות ויכולות מתקדמות לשליטה מיטבית במהירות התנועה בהתאם לגובה ומשקל המטען, ולהקטנת הסיכון לטעויות אנוש של המפעיל.

   

  בשנת 2015 רשם מותג TOYOTA בישראל צמיחה של 36% בתחום המלגזות לעומת צמיחה של 10% בענף כולו. בסגמנט המלגזות החשמליות, נרשמה עלייה של כ- 42% לעומת גידול של כ- 5% בלבד בהיקף המסירות בשוק כולו. בשנים האחרונות גדל הביקוש העולמי למלגזות בעלות מנוע חשמלי ונתח השוק שלהן מכלל המלגזות בישראל עלה מ-33% ל-45% בתוך חמש שנים.

   

  במסגרת השקת מלגזות 8FBE  עורכת חטיבת המלגזות והמשאיות שלTOYOTA  סידרה של אירועים פתוחים לקהל ברשת המוסכים המורשים של יוניון מוטורס בכל רחבי הארץ. באירוע יוצגו המלגזות החדשות והמשתתפים יוכלו להתרשם, להכיר מקרוב ולהתנסות בסטנדרט החדש בעולם המלגזות החשמליות.

   

  האירועים ייערכו בחודשים פברואר-מרץ וההשתתפות בהם מותנית ברישום מוקדם.
  הירשמו באמצעות אתר האינטרנט: 
  www.toyota-forklift.co.il

   

  עבור לתוכן העמוד