מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  יונדאי טוסון 4X4

  18/02/2016
  הגדל

  כלמוביל יבואנית יונדאי בישראל משיקה את הטוסון החדש גם בגרסת הנעה כפולה. משווק בגרסת מנוע בנזין בנפח 2 ליטר המפיק 155 כוחות סוס ו-19.6 קג"מ, מאיץ מעמידה ל&ndash100 קמ"ש ב- 11.8 שניות, מגיע למהירות מרבית של 180 קמ"ש והוא משודך לתיבת הילוכים אוטומטית עם 6 מהירויות.

  אבזור- הטוסון החדש כולל אבזור עשיר, מהנדיבים בקטגוריה הכולל מסילות בגג, קיפול מראות חשמלי, פנסי איתות במראות, נעילה מרכזית, שמשות כהות, פנסי ערפל מלפנים, הגה וידית הילוכים מצופים עור, שליטה על מערכת השמע מגלגל ההגה, בקרת שיוט, שלט מפתח מקורי, חיישן אורות, תא כפפות מצונן, חישוקי מגנזיום, מערכת חדשה Drive Mode Select) DMS) המאפשרת בחירה בין 2 מצבי נהיגה, "רגיל" ו"ספורט", 6 רמקולים, תאורה קדמית משולבת LED, דיבורית BT, מצלמה אחורית, בקרת אקלים ופתחי מזגן לנוסעים מאחור ומערכת Connected Car עם WAZE מובנה.

  עיצוב- הטוסון החדש מאמץ את קו העיצוב החדש של המותג, המשלב סגנון מלוטש, דינמי ועירוני עם הקשיחות של רכב שטח. זו מושגת באמצעות קווים מעודנים וזורמים, פרופורציות נועזות וקווים חדים יותר. הטוסון, משפר מידות, הוא ארוך יותר ב- 6.5 ס"מ, רחב יותר ב- 3 ס"מ וכתוצאה מכך גם בסיס הגלגלים ארוך יותר ב- 3 ס"מ מהדגם הקודם. בחזית הטוסון החדש שולב גריל משושה ופנסי LED, בצידו פרופיל מלוטש שמודגש על ידי הזזת הקורה האחורית שגם שיפרה את האווירודינמיקה של הדגם ותורמת יחד עם עיצוב האות Z מעל הגלגל האחורי למראה זריז ודינמי של המכונית גם בעצירה. בעיצוב החלק האחורי שולבו מנורות LED וספוילר עם מנורת בלימה.

  נוחות- הטוסון החדש בנוי על פלטפורמה חדשה לחלוטין שמעניקה ל-SUV הקומפקטי ממדי פנים נדיבים מהגדולים בקטגוריה. הטוסון מציע תא מטען של 488 ליטרים (10% גדול יותר ביחס לדור הקודם) וקיבולת מרבית של 1478 ליטר עם מושבים אחוריים מקופלים. לטובת נגישות משופרת, גובה תא המטען נמוך יותר ולרצפת תא המטען שתי שכבות לאחסון רב יותר.

  בטיחות- הטוסון החדש כולל 6 כריות אוויר, מערכת בקרת יציבות ESP,  מערכת בקרת משיכה TCS, מערכת מניעת התהפכות ROP, מערכת בקרת בלימה במורד DBC, מערכת בלמים ABS+EBD, מערכת סיוע לזינוק בעליה HAC, איתות בלימת חירום ESS, נטרול נעילה מרכזית בזמן תאונה ובקרת לחץ אוויר בצמיגים TPMS.

  מחיר: 174,990 ש"ח

   

  עבור לתוכן העמוד