מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  מיצובישי ספורטבק מתחדשת

  4/04/2016
  הגדל

  כלמוביל יבואנית מיצובישי בישראל מתחילה לשווק את מתיחת הפנים של דגם הלנסר ספורטבק. מראה הרכב רוענן עם פגוש קדמי בעיצוב חדש ובמסגרת כרום, פנסי הרכב שודרגו לתאורת DRL מסוג LED , גלגליסגסוגת 16 אינץ' בעיצוב חדש, ריפודים בעיצוב חדש, צבע חיצוני כסוף חדש, פנל קונסולה מרכזית עם תא אחסון חדש ושילוב מערכת קונקטד-קאר כסטנדרט. כמו כן שודרגה מערכת מובילאיי לדגם שמאפשר זיהוי תמרורים בצד הדרך והתראה במידה והרכב עבר את המהירות המופיעה בתמרור.

  מערכת Connected Car מבוססת אנדרואיד אשר מספקת Wi-Fi מובנה וקבוע ברכב באמצעות SIM סלולרי, אינטרנט ו- Hot Spot אשר יאפשר לכל הנוסעים לחבר את המכשירים שלהם על מנת שיוכלו לגלוש. מערכת ההפעלה מסוג אנדרואיד "תרוץ" על גבי מערכת המולטימדיה שברכב ותספק בין היתר ממשק מגע נוח, ניווט עם מערכת WAZE , סלופארק ופאנגו לחניה, רדיו Nobex אינטרנטי וספר רכב אינטראקטיבי המופיע בצורה דיגיטלית על המסך. כמו כן מסכי עזרה אינטרנטיים של מיצובישי שיוכלו להציג רשימה של אולמות תצוגה, מרכזי שירות וטרייד-אין שבלחיצת כפתור יהיה ניתן לנווט או להתקשר אליהם. המערכת שפותחה בישראל זמינה בשפות עברית, אנגלית, רוסית וערבית.

   דגם הספורטבק אשר יימכר במחיר של 119,500₪ הינו רכב משפחתי ברמת אבזור גבוהה ביותר, מנוע 1.8 ליטר ו- 140 כ"ס. בין יתר האביזרים יכלול הרכב גג שמש חשמלי, חישוקי סגסוגת קלה 16 אינץ', מערכת קונקטד קאר עם מסך מגע, streaming Music BT, מצלמת נסיעה לאחור ודיבורית Bluetooth, שקע USB, חיישן תאורה אוטומטי, חיישני גשם, בקרת אקלים, בקרת שיוט הנשלטת מגלגל ההגה, 7 כריות אוויר, איתות בלימת חירוםESS , TPMS &ndash ניטור לחץ אוויר בצמיגים, מערכת בקרת משיכה (TCL) מערכת Mobileye ועוד.

  מנוע הספורטבק משודך לתיבת הילוכים אוטומטית רציפה (CVT) בעלת יחסי העברה משתנים בהתאם לאופי הנסיעה והדרך. תיבת הילוכים זו מאפשרת גם בחירה ידנית בין שישה יחסי העברה קבועים לתפעול ספורטיבי. ניתן להעביר הילוכים דרך מנופים הממוקמים מאחורי גלגל ההגה. לספורטבק עיצוב ייחודי ושימושי בתצורת 5 דלתות המאפשרת קיפול המושבים האחוריים והגדלה משמעותית של תא המטען בלחיצת כפתור אחת מ- 344 ליטרים ל- 1394 ליטרים.

   

  עבור לתוכן העמוד