מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  דאציה סנדרו סטפווי עם תיבת הילוכים אוטומטית רובוטית

  19/04/2016
  הגדל

  סנדרו סטפווי הוא דגם קרוסאובר משפחתי דל דאצ'יה, עם עיצוב צעיר ואופנתי וחווית נהיגה מהנה. הדגם שכבר משווק בישראל בגרסת 0.9 ליטר טורבו בנזין, או 1.5 ליטר טורבו דיזל ותיבת הילוכים ידנית, מגיע לראשונה לישראל עם תיבה אוטומטית רובוטית ובמחיר משתלם של : 76,990 ₪ .

  הסנדרו סטפווי הוא קרוסאובר משפחתי מרווח עם בסיס גלגלים באורך 2.59 מ'. האורך 4.08 מ', ורוחב 1.73 מ'. מדובר ברכב גבוה עם מרווח גחון של 20.7 ס"מ. צריכת דלק ממוצעת לנתוני היצרן עומדת על 19.6 ק"מ / ליטר.

  הסנדרו סטפווי מגיע מאובזר ברמה גבוהה כאשר כסטנדרט יקבלו הרוכשים מערכת  מולטימדיה מקורית ומערכת ניווט בעברית, מערכת בקרת שיוט, דיבורית בלוטות' נשלטת מההגה, פנסי ערפל, מסילות גג דקורטיביות ועוד.

  שיווק- מקרסו יבואנית דאצ'יה נמסר, כי מלאי המכוניות הראשון שיגיע מוגבל ולכן דאצ'יה מעניקה את האפשרות לשריין כבר עתה דגם בהזמנה מוקדמת. מיד לאחר חג הפסח יאפשרו ללקוחות המתעניינים לקיים נסיעות התנסות בדגם החדש. סנדרו סטפווי האוטומטי, ישווק תחילה באמצעות הזמנה אינטרנטית למלאי הראשון המוגבל שיגיע מיד לאחר חג הפסח. בקמפיין דיגיטל מזמינה דאצ'יה את הלקוחות המתעניינים לבחור לעצמם צבע ולשלם כמקדמה 2,000 ₪ ובכך, לשריין רכב מהמשלוח הראשון, דרך אתר החברה dacia.co.il 

   

  עבור לתוכן העמוד