מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  לקסוס חושפת בישראל את ה- RC

  11/07/2016
  הגדל

  לקסוס לאן?

  דרור גורלניק, מנכ"ל לקסוס ישראל, אמר באירוע לעיתונאים: "דגם ה-RC החדש והמצופה מהווה תוספת מבורכת להיצע הדגמים של החברה בארץ. החברה מציינת בימים אלה 10 שנים לתחילת פעילותה בישראל ואין ספק כי עשינו כברת דרך משמעותית בעשור שחלף. בשנת 2006, בתחילת הדרך, מסרנו 140 מכוניות בשנה ואת שנת 2016 אנו צפויים לסיים בשיא מסירות של כל הזמנים, כ- 1,580 רכבים. המומנטום החיובי הזה צפוי להמשיך והצבנו לעצמנו יעד של חציית רף 2,000 המסירות בשנה עד לשנת 2020. בתקופה הקרובה נפעל להרחבה משמעותית של מערכי השירות והמכירות, לצד הוספת אולם תצוגה ומרכז שירות בפתח תקווה. בנוסף, נרחיב את מגוון הדגמים המיובאים ארצה, במקביל להשקתם בחו"ל, ונמשיך לפעול מול היצרן להשגת תמחור מיטבי". עוד ציין גורלניק כי "בהתאמה לשוק הרכב בישראל, אשר הולך וגדל לאורך השנים, כך גם שוק רכבי הפרימיום ממשיך להתחזק ואף יותר מכלל השוק. להערכתנו, בשנת 2020 יהווה שוק הפרימיום כ- 8% מכלל שוק הרכב והיקף המכירות בו יעמוד על כ- 24,000 רכבים, לעומת 13,000 בשנת 2015 והערכה של כ-16,000 מסירות בשנת 2016. הצרכן הישראלי מתוחכם ביותר ומחפש את השילוב של איכות עם יוקרה במחיר שייתן את התמורה הטובה ביותר לכספו. לכן, לא בכדי, לקסוס מהווה כיום את אחד ממותגי היוקרה הצומחים ביותר בישראל בשוק רכבי הפרמיום".

  לקסוס ישראל מתחילה בשיווק ה- RC 200t, מכונית הקופה הספורטיבית החדשה

  לקסוס RC 200t החדשה, דגם הקופה החדש של לקסוס, מציע חווית נהיגה ספורטיבית ומהנה. דינמיקת הנהיגה של ה- RC 200t החדשה, סגנון הקופה האלגנטי ותא הנוסעים הממוקד נהג, משקפים בצורה מושלמת את רצונה של לקסוס להעניק לנהג שליטה אופטימלית וחווית נהיגה ספורטיבית בלתי מתפשרת.

  מנוע וביצועים- יחידת ההנעה של ה- RC200t הינה בנפח 2.0 ליטר ומוגדשת טורבו. המנוע מפיק 245 כ"ס ומאיץ את הקופה מ-0 ל-100 קמ"ש תוך 7.5 שניות. העברת הכח אל הגלגלים האחוריים מתבצעת באמצעות תיבת הילוכים מתקדמת בעלת 8 מהירויות, שפותחה במקור עבור גרסת הביצועים של הדגם, ה- RC F. ה-RC כוללת העברת הילוכים ספורטיבית מההגה המאפשרת שליטה ידנית בהתאם לדרישת הנהג. במצב אוטומטי התיבה מעבירה הילוכים בהתאם לכוחות הג'י המיוצרים. היא מורידה הילוך בזמן בלימה חזקה בטרם פנייה, נשארת בהילוך נמוך בזמן הסיבוב ולאחר מכן בוחרת את ההילוך המתאים ביותר ביציאה מהפנייה בכדי להעניק לנהג תגובת משנק טובה יותר.

  התנהגות כביש- ה-RC 200t מאובזרת בבורר מצבי נהיגה, המציע לנהגים בחירה בין מצב חסכוני - ECO, מצב רגיל ומצב SPORT.
  דגם
  RC 200t F SPORT משפר משמעותית את התנהגות הרכב, מבלי לגרוע מאיכות הנהיגה ומשלב מערכת מתלים אדפטיבית (AVS). המערכת מפעילה בולמי זעזועים מתכווננים, כדי להתאים באופן עצמאי את ביצועי המתלים בכל ארבעת הגלגלים ובכך מציעה לנהג שילוב אופטימלי בין נוחות נהיגה לבין יציבות הרכב בזמן פניות.

  עיצוב- דגם ה- RC מעוצב בסגנון קופה אלגנטי ומציע סביבה המתמקדת בנהג. העיצוב החיצוני של הדגם מאופיין בקווים חזקים וכנפיים אגרסיביות היוצרים צורות תלת ממדיות רבות עוצמה המשנות כל הזמן את מראן כאשר מסתובבים סביב הרכב ויוצרות נוכחות הנראית מכל זווית. תא הנוסעים מותאם בצורה אופטימלית לנהיגה ספורטיבית ממוקדת נהג. כיאה לסגנון הקופה, עיצוב רשת הגריל בצורת F של גרסת F SPORT רחב ונמוך יותר מכל דגמי הלקסוס האחרים, מדגיש את העמידה הרחבה והנחושה של ה- RC ומרכז הכובד הנמוך שלה. הגריל משלב בצורה מושלמת בין עיצוב לפונקציונליות כולל פתחים לקירור הבלמים. ה- RC 200t מאובזר בחישוקי סגסוגת "18 ייחודיים, המדגישים את האלגנטיות והספורטיביות של הקופה. פנים הרכב היוקרתי של הדגם עושה שימוש מרבי בניגודי צבעים, חומרים ותאורה. הוא כולל מושבי ספורט יוקרתיים תומכים המיוצרים בשיטת 'integrated foaming', המונעת רווחים בין ריפוד המושב למילוי. סביבת הנהג הארגונומית מחולקת לאזורי הפעלה ותצוגה, ומייצרת סביבה אינטואיטיבית נוחה לתפעול.  לוח השעונים של גרסת ה- F SPORT כולל מד מהירות דיגיטלי חדשני עם טבעת מרכזית נעה, הלקוח מדגם ה- LFA. עיצוב הפנים של הדגם מושלם באמצעות הגה ומוט הילוכים מעוצבים, דוושות וספי אלומיניום וגימורים מטאליים בדוגמת תלת ממד.

  בטיחות- דגם RC תוכנן כדי להציע בטיחות אקטיבית, פסיבית ומונעת ברמה גבוהה. הוא מאובזר כסטנדרט במערכת בקרת בטיחות מרכזית ייחודית (&rlmVehicle Dynamics Integrated Management (VDIM ומערכת קדם התנגשות (PCS) &rlmPre-Crash Safety מתוחכמת הכוללת בקרת שיוט אדפטיבית.

  הדגם F SPORT כולל גם ניטור אזורים מתים (Blind Spot Monitor (BSM, התראה על איתור כלי רכב חוצים מאחור (&rlmRear Cross Traffic Alert (RCTA, התראה על סטייה מנתיב Lane Departure Alert (LDA) ומערכת פנסים עם מעבר אוטומטי מאור נמוך לגבוה Automatic High Beam (AHB).

  מחירים: דגם ה- RC ישווק בשתי רמות גימור :

   LUXURY   במחיר של 325,000 ₪ 

    F SPORT במחיר  370,000 ₪.

   

  עבור לתוכן העמוד