מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  טויוטה קורולה חדשה

  19/07/2016
  הגדל

  יוניון מוטורס, יבואנית TOYOTA, החלה היום בשיווק הקורולה החדשה, המשפחתית הנמכרת בישראל ורכב הנמכר ביותר בעולם בכל הזמנים. השנה מציינת טויוטה יובל 50 להשקת הדגם, אשר מהווה כיום כ- 20% ממכירות החברה בעולם. עד היום נמכרו למעלה מ-44 מיליון מכוניות קורולה בכ-150 מדינות בעולם ולמעלה מ- 200 אלף בישראל.

  בטיחות- לראשונה בסגמנט המשפחתיות, תציע טויוטה כסטנדרט חבילת בטיחות מקורית אוטונומית Toyota Safety Sense בכל רמות האבזור. מערכתToyota Safety Sense החדשנית מעבדת מידע המתקבל מיחידה הכוללת מצלמה ולייזר המותקנת בחלקה העליון של השמשה הקדמית, כדי למנוע התנגשויות או להפחית את חומרתן, במגוון רחב של מצבי נסיעה. מערכתToyota Safety Sense כוללת התראה לפני התנגשות (PCS), התראת סטייה מנתיב (LDA), סיוע בזיהוי תמרורים (RSA) ואלומה גבוהה אוטומטית (AHB).

  מערכת אדפטיבית- במהירויות של בין 10 ל-80 קמ"ש, מערכת ההתראה לפני התנגשות מזהה כלי רכב מלפנים ומפחיתה את הסכנה של פגיעה בהם מאחור. כאשר קיימת אפשרות של התנגשות היא מעודדת את הנהג לבלום באמצעות התראה ויזואלית וקולית. מערכת PCS גם דורכת את מערכת הבלמים כדי להעניק כוח בלימה מוגבר כשהנהג לוחץ על דוושת הבלמים. אם הנהג אינו מגיב בזמן, המערכת אקטיבית ומפעילה באופן אוטומטי את הבלמים, מפחיתה את מהירות הנסיעה בכ-30 קמ"'ש, עד כדי עצירה מוחלטת, כדי למנוע את ההתנגשות או להפחית את עוצמת הפגיעה.

  סטייה מנתיב- מערכת התראת סטייה מנתיב מנטרת את סימוני הנתיבים ומסייעת למנוע תאונות והתנגשויות חזיתיות הנגרמות עקב סטייה מנתיב. אם המכונית מתחילה לסטות מהנתיב מבלי שהופעלו פנסי האיתות, מערכת LDAמתריעה על כך לנהג באמצעות התראה ויזואלית וקולית הניתנות לכוונון.

  החלפת אורות- אלומת אור גבוהה אוטומטית, מסייעת להבטיח ראות קדמית מעולה בנהיגה בשעות הלילה. היא מזהה הן את אלומת האור של כלי רכב המגיעים ממול והן את הפנסים האחוריים של כלי רכב הנוסעים מלפנים, ומחליפה אוטומטית בין אלומה גבוהה לאלומה נמוכה כדי למנוע סנוור של נהגים אחרים. בזכות השימוש המוגבר באלומה הגבוהה, המערכת מאפשרת זיהוי מוקדם יותר של הולכי רגל ומכשולים.

  זיהוי תמרורים- מערכת עזר לזיהוי תמרורים מסייעת לנהג על ידי כך שהיא מוודאת שהמידע הטוב ביותר מצוי ומוצג לפניו, גם אם אולי הוא לא שם לב לתמרור מסוים. המערכת משתמשת במצלמה קידמית ומזהה תמרורים לאורך הדרך כגון הגבלת מהירות, תמרורי תנאי הכביש ושלטים של כבישים מהירים. מצב המערכת וההתראות מוצגים לנהג על גבי צג המידע חדש וצבעוני TFTבגודל "4.2 על גבי לוח המחוונים. במקרה של הגבלת מהירות, המערכת מייצרת / מספקת התראה ויזואלית וקולית אם הנהג עובר את המהירות המותרת.

  מבחני ריסוק- הקורולה זכתה כבר בציון המירבי של  5 כוכבים במבחני הריסוקEuro NCAP ובשילוב מערכות הבטיחות החדשות ו-7 כריות האוויר, היא זוכה ל- 7.5 נקודות על פי דירוג הבטיחות של משרד התחבורה, מה שמקנה לה ציון הבטיחות 6. אלו הנתונים הגבוהים ביותר לרכב משפחתי בישראל, דבר הממצב את הקורולה כמשפחתית הבטיחותית ביותר בישראל.

  אבזור- טויוטה קורולה מציעה מעתה דור חדש של קידמה וטכנולוגיה ברכב משפחתי, שכולל מערכת מולטימדיה חדשנית עם צג מגע ברזולוציה גבוהה מבית היוצר של טויוטה. כל תפריטי מערכת Toyota Touch® 2 מבוססים על אייקונים וכוללים הפעלת מגע משופרת. מכיוון שמספר האפשרויות המוצגות על כל מסך הוכפל לשמונה, התקבל שיפור בתפקודיות הודות להפחתת מספר הצעדים הדרוש לכל פעולה. השיפורים בטכנולוגיה כוללים, בין היתר, מערכת מולטימדיה Toyota Touch® 2 קלה להפעלה, המשולבת בצג מגע 7 אינץ' חדש, צג מידע 4.2 אינץ' חדש לנהג, חיישן תאורה, מראה מתכהה אוטומטית, פנסי LED אחוריים.

  עיצוב- הקורולה החדשה, מתאפיינת בעיצוב חיצוני חדש ועדכני. עיצוב זה מדגיש את המרחק בין סרני הגלגלים, אשר שומר על מימדים של 2.70 מטרים, כמו כן, משלב העיצוב בין קווים נקיים לבין פרופורציות מאוזנות כדי לשוות תדמית יוקרתית ועדכנית יותר. אורכו של הדגם הנוכחי הוא 4.620 מטר, רוחבו 1.775 מטר וגובהו 1.465 מטר. מרכיבי העיצוב החיצוני של הקורולה שופרו על מנת להעניק למכונית הסדאן החדשה של טויוטה מראה יוקרתי ומתקדם יותר. חזית הרכב עוצבה בסגנון חדש לחלוטין המדגיש את היציבה הרחבה יותר של המכונית ועיצובה היוקרתי יותר. החלק הקדמי של הקורולה החדשה, שעוצב על פי עקרונות Under Priority של טויוטה. זה כולל גריל גדול ומונמך במבנה טרפזי. הפגוש שזכה לעיצוב מחודש כולל פינות מפוסלות לעומק עם אווירודינמיות המתעלת את זרימת האוויר בקצותיו, ומייצר אחידות של עיצוב החזית. במבט מן הצד, מעניק עיצוב החזית החדש פרופיל קדמי מעט פחות מעוגל המדגיש את האלגנטיות הארוכה והזורמת של צללית הרכב.  מאחור, נהנית הקורולה החדשה מיחידות פנסים משולבות חדשות עם תאורת LEDוחתך תלת-ממדי חזק. הגימור המעודן של העדשות העליונות הקיצוניות מדגיש את פס הכרום הדק והאלגנטי שמחבר את שתי יחידות הפנסים האחוריות, הנמשך לכל רוחב המכונית להדגשת היציבה הנמוכה והרחבה שלה במבט מאחור.

  עיצוב פנימי- המרחב הפנימי תוכנן מחדש כדי להציע ללקוחות לא רק שדרוג משמעותי מבחינת הטכנולוגיה המתקדמת ברכב, אלא גם שיפור של ממש באיכות החומרים. לוח המכשירים עוצב מחדש במבנה שכבות תלת-ממדי, המסתיר היטב את קווי החיבור בין הרכיבים לקבלת מראה איכותי ויוקרתי. היחידה המרכזית של הלוח מכילה כעת מסך דמוי טאבלט המשלב בתוכו את מערכת המולטימדיה החדשה, קישוריות ה- 
  Bluetooth ותצוגת המצלמה בכל רחבי תא הנוסעים, משטחים רכים למגע בשילוב אלמנטים מצופים כרום מט אלמנטים מרכזיים בהם לוח המכשירים המרכזי, הקונסולה המרכזית, ידית ההילוכים, לוח המחוונים, ופתחי האוויר העגולים החדשים בצדי לוח המכשירים.

  התנהגות כביש- בקורולה ניכרים שיפורים בחוויית הנהיגה. זה בזכות שינויים הנדסיים במערכות המתלים וההיגוי המשפרים את נוחות הנסיעה והתנהגות הכביש. אמצעים רבים ננקטו גם כדי לצמצם העברה של רעש ורעידות (NVH) אל תא הנוסעים. מערכת הגה הכוח החשמלי (EPS) מופתה וכווננה בכדי להעניק תגובת היגוי חדה יותר ופעולה חלקה וליניארית. אמצעים חדשים להפחתת רעשי המנוע, בבידוד הרעשים, הביאו לשיפור משמעותי בנושא זה על מנת שהנסיעה הנוחה יותר של הקורולה החדשה תתאפיין גם בתא נוסעים שקט יותר.

  מנוע והילוכים- הקורולה נותרה עם  מנוע הבנזין 1.6 ליטר Valvematic, המספק 132 כ"ס ומומנט מרבי של 16.3 קג"מ ב-4,400 סל"ד בלבד. היא מוצעת בשילוב תיבת הילוכים אוטומטית Multidrive S או תיבת הילוכים ידנית 6 הילוכים.

  מחירים:

  הקורולה החדשה תוצע בישראל ב- 2 רמות גימור.

  SUN - הכוללת מערכת בטיחות אוטונומית מקורית Toyota Safety Sense, 77 כריות אוויר, מערכת מולטימדיה מקורית Toyota Touch 2 בגודל "7, תאורתLED קדמית ואחורית, מראה מתכהה נגד סינוור, חיישן אורות, רצפה שטוחה לרגלי הנוסעים מאחור ועוד. דגם זה יוצע למכירה בגרסה אוטומטית בלבד ומחירו יעמוד על 128,900 ₪. 

  GLI - רמת גימור הכוללת בנוסף, חישוקי סגסוגת קלה בקוטר "16, פנסי ערפל קדמיים, פסי כרום להדגשת הקו העיצובי, כניסה והנעה חכמה, ריפודים מהודרים ובקרת אקלים דיגיטלית מפוצלת לשני אזורים, לנהג ולנוסע. דגם זה יוצע למכירה עם תיבת הילוכים ידנית במחיר של 125,900 ₪ , או עם תיבת הילוכים אוטומטית במחיר של 131,900 ₪ .

   

  עבור לתוכן העמוד