מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  לקסוס אמינה יותר

  3/08/2016
  הגדל

  תוצאות סקר הרכב של המגזין Which מצביעות כי ללקסוס אין מתחרים כאשר מדובר באמינות. המותג הינו היחיד שזכה לדירוג מרבי של חמישה כוכבים במסגרת הסקר.

  סקר האמינות בוצע על בסיס חוויית הבעלות בפועל של קרוב ל- 60,000 איש, ונלקחו בחשבון נושאים כגון תקלות, עלויות תיקון, תקלות נפוצות ומספר הימים שהמכונית נאלצה לרדת מהכביש כדי לתקן בעיות.

  לקסוס, זכתה לתוצאות מצוינות במסגרת הסקר של המגזין, הבודק את הרכישות הטובות ביותר של מכוניות חדשות ומשומשות בקטגוריות שוק שונות. דגם ה- NX במבנה קרוסאובר, הוכתר כרכב הפנאי הקומפקטי הטוב ביותר בשוק המכוניות החדשות, וזכה לדירוג אמינות של חמישה כוכבים, ואילו הדור השני והשלישי של דגמי RX נבחרו כשני רכבי הפנאי הגדולים הטובים ביותר ללקוחות של מכוניות משומשות. רכבי הסלון IS ו- GS נכללו גם הם בדירוג, בארבעת המקומות הראשונים בקטגוריות רכב יוקרה ורכב גדול, ואילו דגם ההצ'בק CT 200h זכה להמלצת "הרכישה הטובה ביותר" מבין דגמים בינוניים חדשים.

  מגזין Which, אינו היחיד שמצא כי לקסוס מעניקה איכות לאורך זמן ושביעות רצון ממכוניות חדשות ומשומשות. גם בסקר Auto Express Driver Power נחלה השנה לקסוס הצלחה חסרת תקדים, והדגמים שלה קטפו את המקום הראשון, השני ושלושה מקומות נוספים בעשרת הראשונים. כמו כן, Autocar הכריז כי דגם הסלון ספורט למנהלים, IS, הוא רכב השנה בקטגוריית מכוניות משומשות.

   

  עבור לתוכן העמוד