עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

יום עיון בחסות בחסות HYUNDAI, MICHELIN ואלטרנתיבי, 5/9/2012

הגדל

בתאריך 05.09.2012, יום ד', התקיים יום עיון של ארגון מנהלי תחבורה בגן האירועים תל יה בתל יצחק. האירוע נערך בחסות HYUNDAI, MICHELIN ואלטרנתיבי. לצפייה בגלריית תמונות מהארוע לחצו כאן. 

את הארוע פתח בסקירה כללית איתן וכקמן, יו"ר הארגון. וכחמן עדכן את החברים בפגישה עם מנהל אגף הרישוי במשרד התחבורה בנושא הכרה רשמית במקצוע ניהול התחבורה.הוא דיווח על השינויים העתידיים בנושא שווי השימוש, שיתכן שיפגעו בענף.

 

ניר גרוסמן, מנהל מכירות ציי רכב בחברת כלמוביל, ואיתן וכחמן ברכו באופן הדדי על שיתוף הפעולה המתמשך בין שני הגופים.  

גבי פריאב, מנהל הדרכה בחטיבת השרות של חברת כלמוביל, העביר הרצאה טכנית בנושא טכנולוגיות חדשות בדגם החדש של יונדאי  I-30. בין השאר צוינו מדחסי מיזוג האויר החדשים שמשפיעים על חסכון בדלק, כולל אלטרנטורים חדשים ותיבות הילוכים.
 
נצ"מ מאיר אור, ראש מערך חקירות תנועה ותאונות, הציג את המערך בראשו הוא עומד,  בירך על העשייה של מנהלי תחבורה וקציני הביטחות במלחמה בתאונות הדרכים. לסיום התריע על חוסר בכח אדם במשטרה והתקציב הנמוך.
 
יוסי קונפידן, סמנכ"ל שיווק ומכירות בחברת קוגול יבואני צמיגים, העביר הדרכה בנושא סימון צמיגים חדשים לפי תקן חדש ועל תפקידו של הצמיג בנושא בטיחות וחסכון בדלק.
 
ח"כ דניאל בן-סימון, היה מרצה אורח והעביר סקירה מרתקת על מצב מעמד הביניים במדינה ועל הפריפריה, קליטת עולים, המצב הכלכלי בשוק החופשי, חינוך ובריאות.

 

איתי אלון, מנכ"ל חברת אלטרנתיבי, עסק בנהיגה אקולוגית וענה על השאלה הבוערת: כיצד ניתן לחסוך בדלק. 

 

הארוע הסתיים כנהוג בארוחת צהריים והרמת כוסית חגיגית לכבוד השנה החדשה.

 

 

עבור לתוכן העמוד