מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  סיטרואן C3 החדשה

  23/03/2017
  הגדל

  קבוצת לובינסקי, השיקה את סיטרואן C3 החדשה, מדובר במכונית סופר מיני דור 3 שהיא מעוצבת מחדש. ה- C-3 הושקה משנת 2002. הדגם החדש עולה מדרגה משמעותית בעיצוב ובתכנון. צורתה החיצונית הייחודית כמיני קרוסאובר ובקו עיצוב צעיר ואופנתי.

   

  סיטרואן C3 החדשה מציעה שימושיות גבוהה בתא הנוסעים שמתקרבת במידותיה לקטגוריה המשפחתיות קומפקטיות. אורכה 3.990 מ' ובסיס הגלגלים שלה 2.540 מ'. ה-c3 היא מכונית אורבנית מושלמת, עם כושר תמרון גבוה, בנוסף לאבזור פנימי עשיר ורב, גם ברמה הבטיחותית, לראשונה, מצלמת תיעוד נסיעה מקורית תצלם ותקליט את הנראה בחזית לצורכי בטיחות, אך גם לצורך אפשרות שיתוף צילום הנסיעה החווייתית ברשתות החברתיות בעזרת החיבור הקבוע לרשת האינטרנט.

   

  מנוע ותיבת הילוכים- ב- C3 מצוי מנוע ה-3 צילינדרים בנפח 1.2 ליטר טורבו בנזין מסדרת הפיור-טק אשר מבטיח חיסכון משמעותי בדלק לצד ביצועים מצוינים. יחידת כוח זו מפיקה 110 כ"ס ב-5,500 סל"ד וכן מומנט גבוה מאוד בשיעור של 20.9 קג"מ אשר מושג כבר ב-1,500 סל"ד ומעניק גמישות וביצועים יעילים. המנוע משודך לתיבה אוטומטית עם 6 הילוכים מבית AISIN יפן.

  ביצועים- הודות למשקל עצמי נמוך של 1,090 ק"ג בלבד, נתוני ההספק מסוגלים להיות מתורגמים גם להאצה מעמידה ל-100 קמ"ש אשר נמשכת 9.8 שניות בלבד ולמהירות מרבית של 188 קמ"ש. על פי נתוני היצרן, נתוני צריכת הדלק עומדים על  20.4 קילומטרים לליטר דלק, בנסיעה משולבת. 


   

  אחריות יצרן- אמינות המכללים מביאה עמה בשורה להארכת תקופת האחריות שעולה ל- 5 שנות אחריות או 120,000 ק"מ המוקדם מבניהם.

  בטיחות- סיטרואן C3 החדשה, מציעה אבזור בטיחות שכולל מערכות מתקדמות  ליציבות, בלימה ואחיזה, וכן 6 כריות אוויר, כולל ביטול כרית הקדמית. בנוסף מערכת להתרעה בפני סטייה מנתיב הנסיעה, מערכת התרעה בפני עייפות הנהג, חיישני לחץ אוויר בצמיגים, חיישני חניה, תאורת יום 'לד', חיישני אור וגשם, מראה פנימית מתכהה אוטומטית ובקרת שיוט עם מגביל מהירות כסטנדרט (רמת אבזור Shine) ורמת ה-Shine Pack מוסיפה גם התרעה במראות צד מפני הימצאות כלי רכב בשטחים המתים של שדה הראיה, מצלמת נסיעה לאחור, כניסה והתנעה ללא מפתח וחישוקי 17 אינץ'.


  עיצוב - סיטרואן 
  C3 החדשה נהנית ממראה ייחודי שכולל את  עיצוב האופנתי ליצרן.  המרכב עם המבנה המעוגל והמוארך, שכולל גם את משטחי ההגנה המקוריים בדפנות הרכב (Air Bumps), יחידות תאורה מודרניות ותקרת הגג הגבוהה. בנוסף למגוון רחב של צבעי גוף לבחירה, ה-C3 החדשה מאפשרת גם צביעה דו-גונית לגג ולרכב ב-36 שילובים שונים להתאמה אישית מושלמת. אלה נוגעים גם לכיסוי פנסי הערפל, מראות הצד, קורת הגג האחורית (C) ועוד. את המראה משלימים גם חישוקים קלים בעיצוב ייחודי במידות 16 או 17 אינץ' בהתאם לרמת האבזור. תכנון תא הנוסעים של ה-C3 החדשה נותן דגש  לרווחת כל יושבי הרכב. למרות ממדים חיצוניים צנועים המרחב הפנימי גדול במיוחד לנוסעים ומטען. עם תא מטען של 300  ליטר או 922 ליטר בקיפול המושבים האחוריים.  המושבים מעוצבים, איכותיים ומרווחים. תא הנוסעים בגוונים צבעוניים, וכולל חומרים איכותיים ורכים למגע.

   

  אבזור- רמת האבזור גבוה וכוללת, מסך מגע מולטימדיה בגודל 7 אינץ' שמאגד את תפעול כל מערכות הרכב בקרת אקלים, מולטימדיה בעברית, מחשב נסיעה, טלפון, Car Play ועוד. בנוסף ה- C3 החדשה מציעה ברמת אבזור Shine Pack חידוש ייחודי בדמות מצלמת תיעוד נסיעה אינטגרלית שמותקנת מאחורי המראה המרכזית ברכב. זו מצלמת כל העת את נסיעת הרכב לצורכי בטיחות, עם יכולת שמירה אוטומטית של הסרטון זמן לפני ואחרי מקרה מוגדר או תאונה, אך גם לאפשר לנוסעי הרכב בלחיצת מתג, לצלם את הנקרה בדרכם ובאמצעות אפליקציה ייעודית, לשתף את החוויות מהנסיעה ברשתות החברתיות באמצעות חיבור לרשת האינטרנט.

   

  מחירים:

  C3 1.2 טורבו אוט' Shine: מחירון 94,900 ₪

  מבצע מיוחד לימי ההשקה 89,900 ₪  וטרייד אין במחיר מחירון

   

  C3 1.2 טורבו אוט' Shine Pack: מחירון 99,900 ₪  

  במבצע מיוחד לימי ההשקה 95,900 ₪  וטרייד אין במחיר מחירון

   

   

   

  עבור לתוכן העמוד