מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  סיאט לאון מנוע 1.0

  12/06/2017
  הגדל

  צ'מפיון מוטורס, יבואנית SEAT בישראל, מרחיבה את ליין דגמיה, עם תחילת שיווק הגרסה החדשה של ה- Leon בנפח מנוע 1.0 ליטר TSI המציע יותר עוצמה וחסכון מבעבר.

  מנוע- בנפח ליטר מציע את החוזקות המוכרות של מנועי הטורבו TSI של הקונצרן הגרמני, מנוע עם הספק גבוה ביחס למשקל ולנפח, מומנט גבוה בסל"ד נמוך, צריכת דלק נמוכה ושיעור פליטת מזהמים מופחת. המנוע הקטן מצליח לספק עוצמה לצד חיסכון יוצא דופן, בזכות מנוע שלושת הצילינדרים. המנוע מציע הספק שיא של 115 כוחות סוס המושגים בין 5,000 ל-5,500 סל"ד, עם מומנט שיא של 20.4 קג"מ המושגים בין 2,000 ל-3,500 סל"ד. מנוע זה מספק תאוצה מאפס למאה ב-9.6 שניות בלבד עם מהירות שיא של 202 קמ"ש, ומשודך לתיבה בת שבעה הילוכים DSG.

  אבזור- גרסת ה- Leon בנפח ליטר תוצע ברמת גימור Style בלבד ובמרכב חמש דלתות. רמת הגימור כוללת בין היתר: חלון שמש פנורמי בהפעלה חשמלית, מערכת מולטימדיה הכוללת מסך מגע בגודל 5 אינץ', עם 6 רמקולים, חיבורי USB, SD ו-AUX ודיבורית BT עם כפתורי שליטה על ההגה, חבילת עיצוב עור כסטנדרט, הכוללת הגה, ידיות הילוכים ובלם יד בציפוי עור, לצד משענת יד מרכזית עם תא אחסון מדופן עור. פנסי ערפל עם סיוע בפניה, תאורת יום LED, מראות צד מתקפלות חשמלית עם הפשרת אדים, בקרת אקלים דיגיטלית שני אזורים עם פתחי אוורור מאחור ועוד.

  בטיחות- הליאון 1.0, מציעה כסטנדרט מבחר טכנולוגיות בטיחות מקוריות מתקדמות של היצרן, המציבות אותה בשורה הראשונה בהגנה על חיי הנוסעים בסגמנט המשפחתיות הקומפקטיות. מערכות הבטיחות כוללות בין היתר מערכת בלימה למניעת תאונות משניות (Multi Collision Brake), מערכת התראת עייפות, בקרת שיוט ועוד.

  מחיר- ליאון 1.0 ליטר מחזקת את מעמדה כאחת המשפחתיות האטרקטיביות בישראל עם מחיר מחירון של 109,900 ₪ .

   

  עבור לתוכן העמוד