מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  יונדאי H350 חדש בישראל

  25/06/2017
  הגדל

  כלמוביל הובלה והיסעים מרחיבה את תמהיל המותגים המוצעים על ידה ומצרפת את המותג יונדאי למשפחת המסחריות מעל 3.5 טון.

  בשלב הראשון משיקה כלמוביל את הדגם H350אשר תוכנן להתאים גם לשוק האירופאי ויהווה דריסת רגל ראשונה בקטגוריית המסחריות הגדולות של יונדאי בישראל. ה-H350 ישווק תחילה עם משקל כולל של 3.51 טון ובשתי גרסאות: האחת ואן מסחרי סגור והשנייה בתצורת שלדה (חד קבינה המאפשרת התקנת ארגז מאחור). שתי הגרסאות מוצעות עם מנוע טורבו דיזל 2.5 ליטר ותיבה ידנית בעלת 6 הילוכים, עם הספק גבוה של 170/150 כוחות סוס, מומנט של 43/38 קג"מ, נפח מטען (בוואן הסגור) של 12.9 קוב וכושר גרירה של 3.5 טון.

  יונדאיH350  מציע סביבת נהיגה מתקדמת הכוללת מסך מגע של 8 אינץ' עם מערכת Connected Car של כלמוביל הכוללת Waze, תחנות רדיו אינטרנטיות,  Wi-Fiוקישוריות לנוסעים, מידע על הרכב ואפשרות התקנת אפליקציות נוספות. בנוסף, הנהג יכול לשלוט מההגה על בקרת השיוט (אופציה), על מערכת הקול והדיבורית. מבחינה חיצונית, ה- H350 הינו בעל עיצוב חדשני ויחידת תאורה מתקדמת.

  מוסכים- ה- H350 יזכה מהיום הראשון לשירות בפריסה ארצית במוסכי יונדאי, בנוסף לתמיכה מלאה של מערכי השירות והחלפים של כלמוביל ובכלל זה מוקד שירות טלפוני.

  מחיר: החל מ-230,000 ₪.

  אמיל קרעיןמנכ"ל קבוצת רכבי הובלה והיסעים בכלמוביל, מציין כי שיווק ה- H350  בישראל מהווה אבן דרך משמעותית בשוק הרכב המסחרי, שעשוי לשנות את פניו בשנים הקרובות, עם כניסתם של דגמים נוספים בעתיד אשר ישנו את מרחב התחרות בשוק לטובת הצרכן הישראלי. ה-H350 גם מרחיב את היצע הפתרונות של חטיבת ההובלה וההיסעים של כלמוביל, אשר מעתה יכולה לתת מענה נוסף ומשלים לצרכי הלקוחות בקטגוריות  נוספות מעבר למגוון הרחב הניתן כיום. עוד מציין  כי כחלק ממהלך ההחדרה ובשיתוף פעולה עם היצרן, יושקו דגמי יונדאי עם אחריות רחבה של  5 שנים, דבר המבטא בטחון באיכות המוצר, ומביא ללקוח יתרון כלכלי משמעותי ושקט נפשי לתקופה ארוכה.

   

   

  עבור לתוכן העמוד