מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  סוזוקי סוויפט חדשה בישראל

  16/07/2017
  הגדל

  סוזוקי השיקה  בישראל את הסוויפט החדשה, המרכב קל במיוחד ומשפר את הביצועים. באופן דרמטי אי לכך הוחלט בישראל לקרוא לדגם "סופר סוויפט". 

  עיצוב - על מנת לקבל יותר רגש ומראה עוצמתי, הגוף קצר יותר, נמוך יותר ורחב יותר. הגריל הקדמי רחב ואגרסיבי, וקווי המתאר שריריים של הפגוש הקדמי עצמו מביעים עוצמה. ניכר בה סגנון ואופי ספורטיבי, בעוד שמראה ההיי-טק מגיע מתאורת ה-LED המוכרת בפנסים הקדמיים ובפנסים האחוריים. חידושים שנוספו בסוויפט: תאורת חזית LED ופנסים אחוריים עם אורות בלמים מסוג LED. חישוקי גלגל מושחרים בגודל 16 אינץ'. ומגוון צבעים לרבות שילוב של שני צבעים.  העיצוב הפנימי לוח המכוונים המדגיש את הסגנון הספורטיבי עם גווני הלבן והכרום בכל סביבת הנהג, לוח השעונים כולל מסך LCD צבעוני במרכז, עם מד טמפרטורת באחד משני השעונים שלה ומד דלק בשני ובנוסף תצוגת סגמנט. גלגל ההגה בצורת D.

  מידות- הסוויפט החדשה קצרה ב-10 מ"מ לעומת הדגם היוצא, בעוד שבסיס הגלגלים שלה ארוך ב-20 מ"מ, שילוב שיוצר יותר מרחב בתוך הרכב, לרבות תא מטען של 242 ליטר, 31 ליטרים יותר מהסוויפט הנוכחית. הגרסה החדשה נמוכה יותר ב-15 מ"מ ורחבה יותר ב-40 מ"מ מהסוויפט הנוכחית, מה שמדגיש את הצורה הנמוכה והרחבה שלה. המידות עם אורך של : 3,840 מ', רוחב: 1,735 מ', גובה: 1,495 מ'  ובסיס גלגלים: 2,450 מ'

  מנוע- הסוויפט החדשה מצוידת עם מנוע בנזין 1.2 DUALJET, המקבל ביצועים מצילינדרים קומפקטיים לשיעורי דחיסה גבוה יותר והוא מצויד ב - EGR (מחזור גזי הפליטה) המונעת צלצולים במנוע. כל אילו יחד עם טכנולוגיית הזרקה הכפולה מאפשרים שיפור ממוצע של 20% בצריכת הדלק בהשוואה לסוויפט הנוכחית.

  תיבות הילוכים- הידנית עם 5 הילוכים מציעה יחס אופטימלי בין העברת ההילוכים למנוע והרכיבים המעבירים את התִמְסורת לגלגלים על מנת להשיג צריכת-דלק הטובה ביותר האפשרית וביצועי נהיגה-כוח. זמינות זו קיימת בתיבת הילוכים חלקה ונטולת זעזועים מסוג CVT (תיבת הילוכים אוטומטית רציפה).

  צריכת דלק- כמקובל בדגמי סוזוקי, גם בסוויפט החדשה, טוענים לצריכת דלק חסכונית ביותר עם פליטת מזהמים נמוכה ביותר  צריכת דלק בינעירונית עומדת על 21.7 קמ"ל  בתיבת הילוכים ידנית 21.2 ק"מ לליטר בתיבת הילוכים אוטומטית.

  בטיחות- הסוויפט כוללת 6 כריות אוויר, מערכת מובילאיי, רמת הבטיחות בציון 6. בנוסף מערכת למניעת דרדור, וניטור לחץ אוויר בצמיגים.

  אבזור- סוזוקי סוויפט  משווקת ברמת גימור  GLX הן בדגמים הידניים והן בדגמי האוטומט אשר תכלול אבזור גבוה מהמקובל בקטגוריה שכולל: מערכת מולטימדיה עם מסך מגע בגודל 8 אינץ' (כאופציה ובהתקנה מקומית) ויציאתUSB מותאם-MP3/WMA/ACC וחריץ כרטיס SD . מזגן עם בקרת אקלים דיגיטלית עם תצוגת LED . מפתח חכם, תאורת לד, חיישני תאורה אוטומטית, חלונות כהים במיוחד (privacy glass), דיבורית בלוטס מקורית, מחשב דרך צבעוני ובקרת אקלים ם דיגיטלית.

  מחירים:

  סוזוקי סוויפט תיבת הילוכים ידנית GLX: 78,990 ₪

  סוזוקי סוויפט תיבת הילוכים אוטומטית GLX  91,990 ₪

   

  עבור לתוכן העמוד