מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  אופל לשליטת PSA בעלת פיג'ו וסיטרואן

  16/08/2017
  הגדל

  הושלמה רכישת אופל ווקסהול על ידי קונצרן PSA מידי GM, אשר החלה ב-6 במרץ 2017 הקבוצה החדשה שנוצרה ממקמת את PSA במקום השני באירופה עם נתח שוק של 17 אחוזים במחצית הראשונה של 2017 .

  יחד עם אופל ווקסהול, קונצרן PSA יהפוך ליצרן הרכב השני בגודלו באירופה, עם נתח שוק של 17 אחוזים במחצית הראשונה של 2017. בהתבסס על רכישה זו וכעת עם חמישה מותגי רכב מובילים וחזקים, קונצרן PSA ימשיך לחזק את מעמדו בשוק האירופי וליצור בסיס לצמיחה כלכלית בעתיד. אופל ווקסהול יחלו לבנות תוכנית אסטרטגית עם קונצרן PSA להתפתחות עתידית, הודות למחויבות הצוותים המקצועיים המעורבים.

  קרלוס טווארס, יו"ר קונצרן PSA: "אנחנו יוצאים היום לדרך חדשה עם אופל ווקסהול בהתפתחות קבוצת PSA. פרויקט זה התגשם והפך למציאות תוך חודשים ספורים בלבד, הודות לעבודה המצוינת של הצוותים ואני רוצה להודות להם. אנו נחבק את הזדמנות זו כדי לחזק את כל מותגי החברה על מנת שנוכל למשוך לקוחות חדשים, באמצעות היצמדות לתוכנית היעדים והביצועים ויישומה גם באופל ווקסהול. כמו כן, תימשך ההיצמדות לתוכנית ה-Puss To Pass כיעד עליון על ידי הצוותים והם נחושים להשיג יעדים אלו. אנו בטוחים במומנטום שיצרו האסטרטגיות החדשות לשביעות רצונם של בעלי המניות".

  עם 54 מיליארד יורו הכנסות בשנת 2016, קונצרן PSA כולל חוויה מוטורית ייחודית לפתרונות תחבורתיים, המספקים חופש והנאה ללקוחות מסביב לעולם. לקבוצה שלושה מותגי רכב - פיג'ו, סטרואן ו-DS, לצד מגוון רחב מאוד של פתרונות תחבורתיים חכמים תחת מותג Free2Move כדי לעמוד בתקנות המחמירות לפליטות מזהמים, עם ממוצע של 102.4 גרם לקילומטר בשנת 2016 וחלוציות בפיתוח כלי רכב אוטונומיים ומחוברים, עם 2.3 מיליון כלי רכב מסוג זה מסביב לעולם. לקבוצה גם פעילות מימון באמצעות PSA בנק וכן בציוד לתחבורה באמצעות Faurecia.

   

   

  עבור לתוכן העמוד