מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  אוטובוס העתיד

  10/11/2017
  הגדל

  אלסטום ו-NTL קיבלו את תג החדשנות בתערוכת Busworlds בקורטרייק, בלגיה, על אפטיס, חוויית הניידות החדשה. העיצוב החדשני של אפטיס, המבוסס על זה של רכבת קלה, הופך אותו לפתרון ניידות ייחודי. המצברים ומערכות החשמל, נמצאים על הגג והגלגלים הממוקמים בשני קצות האוטובוס ללא כנפיים, כך שאפטיס, יכול להציע לנוסעים רצפה נמוכה בשטח חסר תקדים של 20 מ"ר מלאים.

  הדלתות הכפולות, גם הן מבוססות על העיצוב של חשמלית, מקלות על זרימת הנוסעים העולים והיורדים לאוטובוס ומאפשרות נגישות נוחה לכיסאות גלגלים ולעגלות. הודות לארבעת גלגלי היגוי לעומת שניים בלבד באוטובוס רגיל, אפטיס תופס 25% פחות שטח בפניות ומאפשר כניסה מושלמת לכל תחנה (crab approach). אפטיס גם מצטיין במרחב פנים גמיש, המציע תצורות שונות המתאימות לכל צורך של המפעיל.

  אלסטום הינה חברה המקדמת ניידות בת קיימא, אלסטום מפתחת ומשווקת מערכות, ציוד ושירותים למגזר התחבורה. אלסטום מציעה מגוון פתרונות מלא (החל מרכבות מהירות וכלה ברכבות תחתיות, חשמליות ואוטובוסים חשמליים), פתרונות לנוסעים, שירותים מותאמים ללקוח (תחזוקה, שדרוג), תשתיות, פתרונות איתות וניידות דיגיטלית. אלסטום היא מנהיגה עולמית במערכות תחבורה משולבות

  NTL היא ספקית של פתרונות חדשניים לתחבורה ציבורית. החברה מתכננת ומייצרת מגוון של חשמליות Translohr הפועלות על צמיגי גומי ואת Aptis, חוויית ניידות חדשה, המפותחת בשיתוף עם בעלת המניות העיקרית שלה, אלסטום. הדור החדש של מערכות תחבורה חשמליות מבית היוצר של NTL נותן מענה לתחבורה האקולוגית שאליה חותרות רשויות מוניציפליות בעולם כולו: תחבורה נקייה, קיבולת, נגישות, תפעול שקט, והשתלבות קלה במערכת הכבישים העירונית הקיימת.

   

   

  עבור לתוכן העמוד