מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  סקודה סופרב 2018

  9/12/2017
  הגדל

  חברת צ'מפיון מוטורס, יבואנית דגמי סקודה בישראל, החלה בשיווק גרסאות 2018 של מכונית המנהלים הפופולרית בישראל, סקודה סופרב. לאחר שפתרה את בעיית הביקוש וצמצמה משמעותית את זמן ההמתנה לרכב, עם חלק מהדגמים במלאי זמין ומועד אספקה של מספר ימים, סקודה ישראל מתפנה להשיק את הגרסאות הבטוחות ביותר אי פעם של הסקודה סופרב בישראל.

  דגמי 2018 של הסופרב מציעים כבר ברמות הגימור, Ambition ו-Style, תוספת של שלל מערכות אקטיביות להגנה על הנהג. למערכת ה- Front Assist ואיתור עייפות נהג שהיו קיימות בדגם היוצא, התווספו גם מערכות הבטיחות הבאות כסטנדרט: מערכת Lane Assist המתריעה על סטייה מנתיב ובמקרה הצורך מתקנת היגוי באופן אקטיבי, מערכת Adaptive Cruise Control השומרת הן על המהירות שנקבעה והן על המרחק מהרכב שמלפנים, מערכת Emergency Braking המזהה בלימת חירום של הנהג ומסייעת בעוצמת הבלימה, מערכת Blind Spot Detect המבוססת על רדאר אחורי ומסייעת לנהג להבחין ברכב בשטח המת לרבותRear Traffic alert לניטור שטחים מתים מאחורי ובצדי הרכב בעת חניה וגם Safety Belts Sensors חיישנים בכל המושבים המתריעים במידה ואחד הנוסעים אינו חגור, לאלו ניתן להוסיף אבזור כסטנדרט של שבע כריות אוויר.

  ברמת הגימור Sportline תוצע בנוסף גם מצלמה אחורית מקורית, בעוד ברמות הגימור הבכירות, Exclusive ו- Laurin&Klement יוצעו בנוסף לכל מצלמה אחורית מקומית ותשע כריות אוויר.

   

   

  עבור לתוכן העמוד