מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  אופל אינסיגניה חדשה בישראל

  17/12/2017
  הגדל

  חברת ש.י.ר שלמה יבוא רכב, השיקה בישראל את אופל אינסגיניה החדשה, המובילה את קטגוריית רכבי המנהלים, עם מגוון ייחודי של חידושיםעדכניים ותוספות ברמה הגבוהה ביותר.

  האינסיגניה החדשה יוצרה ותוכננה על מנת שנהג הרכב ירגיש בסביבה נוחה, בטוחה וחזקה, עם עיצוב מרשים ואלגנטי המקנה תחושה יוקרתית. עם האינסיגניה החדשה צפויה אופל להמשיך את תנופת ההצלחות שלה בשוק הישראלי, כשהיא תציע ללקוח חבילה יוצאת דופן של ביצועים, בטיחות ואיכות.

  עיצוב חיצוני- אלגנטי ויוקרתי. סגנון עיצוב דינאמי, כאשר החרטום מציג את החזית העדכנית של המותג, עם שכבה רוחבית חדשה ויחידות תאורה גדולות ובולטות, המתעקלות אל תוך הכנפיים הקדמיות.האינסיגניה החדשה, מבוססת על פלטפורמת E2 שפותחה במרכז המחקר והפיתוח של אופל בגרמניה. המעבר לפלטפורמה החדשה אפשר להפחית ממשקל הדגם כ- 175 ק"ג לעומת הדגם היוצא.האינסיגניה, נחשבת למרווחת בקטגוריה, לדגם החדש נוספו 8.8 ס"מ לבסיס הגלגלים. תא מטען גדול בעל נפח 490 ליטרים שהינו גדול ב-130 ליטרים מהגרסה הקודמת. העיצוב פנימי, איכותי ויוקרתי, מרווח ובדגש על הנדסת האנוש מתקדמת. פנים הרכב מרווח במיוחד, והמושבים מרווחים.

  מנועים ותיבות הילוכים- שני מנועים. מנוע 1.5 ליטר טורבו, המספק 165 כוחות סוס עם 25.5 קג"מ. ותיבת 6 הילוכים. מנוע טורבו בנזין, בנפח 2.0 ליטרהמספק 260 כ"ס ו-40.8 קג"מ. תיבת הילוכים אוטומטית בעלת 8 הילוכים. בנוסף קיימת גרסת 2.0 ליטר, עם מערכת הנעה כפולה 4X  4 שמוסיפה כוח לגלגלים וכך מביאה לאחיזת כביש טובה יותר ליציבות ובטיחות מקסימליות. המתלים הממוחשבים  מאפשרים מעבר חלק בין סגנונות נסיעה שונים, אשר בלחיצת כפתור ניתן לבחור בין נהיגה ברכב פנאי(TOUR) לבין נהיגה ברכב ספורטיבי, קשוח ואגרסיבי (SPORT).


  בטיחות- האינסיגניה החדשה מציגה את חבילת הבטיחות אקטיבית מסוג  ה-
  OpelEye, חבילת מערכות בטיחות מקוריות ובין המתקדמות ביותר בתעשיית הרכב הנסמכת על מצלמת ומערך רדארים, באמצעותם מתאפשר ניטור של סביבת הרכב ויצירת מערכת התראות מקיף לנהג על סכנות בדרך. חבילת ה-OpelEye מגיעה כסטנדרט בכל רמות הגימור. החבילה כוללת: בקרת התרעת סטייה מנתיב LDW (במהירויות של 60-180 קמ&rdquoש( עם התרעה קולית וויזואלית בעת סכנה.בקרת שמירה על נתיב נסיעה LKA המסייעת בתיקון והכוונת זווית ההגה.התרעת מרחק מלפנים FDI ותצוגה במרכז המידע לנהג. התרעת סכנת התנגשות FCA עם אפשרות לבחירת מרחק ההתראה מהרכב מלפנים. מערכת בלימת חירום אוטונומית לצמצום ומניעת התנגשות מלפנים) LSCMB מתחת למהירות 40 קמ"ש(. מערכת הבטיחות  OpelEye" פרימיום, כוללת בנוסף מערכת בקרת שיוט אדפטיבית השומרת על מהירות הרכב ומרחק מהרכב שמלפנים. האינסיגניה תעלה שלב אחד קדימה בתחום הבטיחות עם חבילת ה-OpelEye המהפכנית שתשלב מגוון מערכות בטיחות מתקדמות מבוססות רדאר ומצלמה, בשילוב עם יכולות בלימה ותיקוני הגה אוטונומיים לבטיחות מרבית.

  אבזור- כבר מדגם הבסיס ENJOYקיימת,מערכת מולטימדיה מקורית עם מסך מגע 8", מערכת Key-Less חכמה הכוללת כפתורי כניסה לרכב והתנעה באופן פסיבי. בלם חניה חשמלי. בקרת שיוט ומגביל מהירות. טעינה אלחוטית לטלפון הנייד. מערכת בקרת אקלים אלקטרונית עם חיווי דיגיטלי מפוצלת לשני אזורים נהג/נוסע ופתחי מיזוג לנוסעים מאחור, מצלמה אחורית וחיישני עזר לחניה מלפנים ומאחור. חישוקי סגסוגת קלה בקוטר של 17אינץ.

  מערכת מולטימדיה-ה-Intellink, היא מערכת תקשורת ובידור שלמה, הכוללת תמיכה מלאה בממשק ה-Apple CarPlay או Android auto, זאת יחד עם הצגת ספר הטלפונים וההודעות בעברית על המסך. מערכת ה-Intellink כוללת מסך מגע חד ואיכותי בגודל 8 אינצ' ומשלבת קישורית Bluetooth מלאה יחד עם חיבורUSB  עבור נגני מדיה חיצוניים.

  מחירים:

   Enjoy 1.5  - 169,900 ₪

   

  Innovation 1.5 - 189,900 ₪

   

  Innovation Premuium 1.5  - 209,900 ₪

   

  Innovation 2.0- 239,900 ₪

   

  Innovation Premuium 2.0 - 249,900 ₪

   

  עבור לתוכן העמוד