מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  מאזדה CX-3 בגרסה ספורטיבית

  2/01/2018
  הגדל

  דלק מוטורס, יבואנית מאזדה בישראל משיקה גרסה חדשה למאזדה .CX-3 גרסת ה-Sport החדשה של ה- CX-3, שמתברגת בין גרסאות ה-Zoom ל-Pure White, ומציעה מראה ספורטיבי המתכתב עם פילוסופיית העיצוב של מאזדה וכוללת ריפודי Leatherette (דמוי עור בצבע שחור) ועולם פנימי בשילוב צבעים ספורטיבי של שחור, אדום וכרום.
  תזכורת קצרה: ה-
  CX-3 היא קרוסאובר עירונית, סקסית, בעלת עיצוב מסובב ראשים, וחוויית נהיגה ללא תחרות בסגמנט. היא פונה לקהל מטרופוליני, מעודכן, אופנתי, אשר מבין כי המכונית שבה הוא נוהג מעידה עליו ועל סגנון החיים שלו וחשוב לו גם תוכן מוצרי מעבר לעיצוב החיצוני.

  יוגב וייס, מנהל תקשורת שיווקית, דלק מוטורס: "קטגוריית הקרוסאוברים העירוניים היא חדשה יחסית בעולם הרכב, כאשר כל מותג מציג את הפרשנות שלו לעולם זה. מאזדה יצרו בקטגוריה זו ובעזרת ה-CX-3 את הגלגול המודרני של ההוט האצ' הקלאסית מכונית קטנה מעוצבת ושובבה, עם מנוע חזק וחווית נהיגה ספורטיבית כמו שרק מאזדה יודעת לרקוח. מכונית שכיף להסתכל עליה, כיף לשבת בתוכה וכיף לנהוג בה".

  בין השאר כוללת הגרסה החדשה גם חישוקי סגסוגת בקוטר "18, צג נהיגה פעיל ("תצוגה עילית") צבעוני, גימור עור בחופת לוח המחוונים וחיפוי דלתות פנימי דמוי עור שחור. תחת מכסה המנוע של ה-CX-3 פועם מנוע 2.0 ליטרים מסדרת Skyactiv  - מתקדם, קל משקל וחסכוני - המשודך לתיבת הילוכים בעלת 6 מהירויות, עם הספק מרבי, הגבוה בסגמנט, שעומד על 156 כ"ס ומומנט מרבי של 20.8 קג"מ ב-2,800 סל"ד. התאוצה מ-0-100 עומדת על 9.1 שניות, וצריכת הדלק הממוצעת הינה 16.4  ק"מ לליטר.

  גרסת ה-Sport תוצע במחיר של 139,000 ₪ , מעל גרסת ה-Zoom  (134 אל"ש), ומתחת לגרסת ה-Pure White  (145 אל"ש).

  יוגב וייס, מנהל תקשורת שיווקית בדלק מוטורס הוסיף: "הגרסה החדשה מגשרת בין שתי הגרסאות הקיימות, ה-Zoom וה-Pure White, ומרחיבה את אפשרות הבחירה למי שחושק בקרוסאובר הכי יפה בעיר. עם הקמפיין החדש, בכיכובו של בקסי הסקסי, אנחנו ממשיכים לקחת את המותג מאזדה מהמקום הבטוח והצפוי לטריטוריות פורצות דרך, שהולמות את המיצוב החדש של מאזדה בעולם ובישראל".

   

   

  עבור לתוכן העמוד