מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  לקסוס CT 200h הקומפקטית ההיברידית מגיעה לישראל

  26/02/2018
  הגדל

  ה-CT 200h החדשה משלבת בין רכב קומפקטי המתאים לאורח-החיים האורבני לבין חוויית נהיגה  איכותית. תכונות אלו הופכות אותה למכונית יוקרה אידאלית לאלה המעוניינים בנוחות וחיסכון בהוצאות הדלק, ומעריכים סגנון, יוקרה ואיכות ללא פשרות.

  עיצוב חיצוני: בחזית ה-CT 200h החדשה שולב החרטום הייחודי של לקסוס בצורת "שעון החול", אך הפעם בסגנון דגמי ה-F SPORT של החברה המתאפיינים במראה אגרסיבי וספורטיבי יותר. הפגוש הקדמי עוצב מחדש, ולמסגרות פנסי הערפל, המעוצבים כמשולשים חדים, נוסף גוון אפור מטאלי יוקרתי. פנסי החזית עוצבו מחדש והם כוללים תאורת Daytime Running Lights (DRL) בצורת "ראש חץ" הממוקמת מעל הפנסים הראשיים כדי ליצור תחושה של רצף עם קווי הצד של המכונית. שינויים עיצוביים אלה מעניקים ל-CT 200h מראה מודרני, עוצמתי אתלטי ומתוחכם.

  בחלק האחורי של הרכב שולבו פנסים חדשים שעוצבו בצורת"L" ובטכנולוגיית LED, המעניקים למכונית מראה ספורטיבי ורחב יותר. פנסי האיתות בתחתית יחידת התאורה, בשילוב עם הקווים העליונים והתחתונים של הפנסים שעובו בקימורים כלפי חוץ - מעניקים לחלק האחורי נוכחות דרמטית יותר. השינוי העיצובי הבולט ביותר בחלק האחורי של ה- CT 200hהוא עיצוב חדש של האזור העוטף את סמל לקסוס, בין השמשה האחורית והפנסים האחוריים. בעיצוב החדש הוגדל השטח האופקי שמתחת לחלון והתוצאה היא מעין תצורת ספוילר המוסיף נופך אתלטי מסוגנן וייחודי לרכב. את השינוי העיצובי החיצוני ברכב משלימים גלגלי סגסוגת קלה בעיצוב חדש ויוקרתי.

  עיצוב פנימי: הצצה לתוך תא הנוסעים מגלה כי ה-CT 200h מתאפיינת בחלל הפנים המעודן ביותר בקטגוריה שלה, וזאת הודות לחומרים איכותיים ומרשימים, איכות הרכבה מושלמת, הקפדה על הפרטים הקטנים ופילוסופיית עיצוב פונקציונאלית.

  ה-CT 200h זכתה לגווני דיפון חדשים למושבים, לדלתות ולקונסולה הקדמית, כמו גם לריפודים  דו גווניים. בנוסף למסך "7 המרכזי של מערכת המולטימדיה שולב בלוח השעונים מסך נוסף צבעוני בגודל "4.2,  המאפשר שליטה קלה יותר בכלל פונקציות הרכב.

  בטיחות מתקדמת- ה-CT 200h מציעה כסטנדרט את חבילת הבטיחות המתקדמת של לקסוס, ה-LSS+ (+Lexus Safety System) המשלבת את אמצעי הבטיחות המתקדמים ביותר, בהם: מערכת קדם התנגשות ((PCS עם עצירה אוטונומית, בקרת שיוט אדפטיבית (ACC), התרעה על סטייה מנתיב ( (LDAעם שליטה מההגה, מערכת זיהוי תמרורים (TSR) ואורות גבוהים אוטומטיים (AHB).

  בכך הופכת לקסוס למותג הפרמיום היחיד בישראל שבכל הדגמים שלו משולבות מערכות בטיחות אקטיביות מתקדמות כסטנדרט.

  מערכת היברדית Charging Hybrid-Self- ה-CT 200h מצוידת במערכת ההיברידית האיכותית והאמינה של לקסוס המשלבת בין מנוע בנזין בנפח 1800 סמ"ק למנוע חשמלי עוצמתי, אשר ביחד מעניקים לרכב ביצועים מעולים, פעולה שקטה וחלקה ותצרוכת דלק מעולה של 23.8 ק"מ לליטר (עפ"י נתוני היצרן). מערכת ה-Self-Charging Hybrid נטענת מעצמה תוך כדי נסיעה ומאפשרת נסיעה של מעל 700 ק"מ בתדלוק אחד, בהתאם לתנאי הנסיעה. מערכת זו מגיעה עם 5 שנות אחריות.

  רמות גימור ומחירים:

  ה-CT 200h תשווק בשלוש רמות גימור שונות:

  רמת גימור EXECUTIVE   במחיר של 149,900 

  רמת גימור LUXURY    הכוללת בנוסף : ג'אנט 16", פנסי ערפל, גימור דקורטיבי מעל תא הכפפות, שמשות כהות לנוסעים מאחור, תאורה ראשית LED כולל שטיפת פנסים ועוד. מחיר: 161,900 ₪

  רמת אבזור Premium הכוללת בנוסף: חלון גג חשמלי, מראה פנימית מתכהה, גימור דקורטיבי במבוק מעל תא הכפפות, פתיחה ונעילה של הרכב ללא מפתח וחיישני חניה אחוריים מחיר: 173,900  ₪

   

   

  עבור לתוכן העמוד