מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  אקליפס קרוס פנאי שטח חדש למיצובישי

  26/02/2018
  הגדל

  כלמוביליבואנית מיצובישי בישראל השיקה את ה-CrossEclipse הSUV הראשון של מיצובישי מתוך סדרה של 6רכבי פנאי-שטח חדשים אשר צפויים להיות מושקים עד שנת 2020.

  מנוע- ה-Cross  Eclipse כולל מנוע טורבו בנזין בנפח  1.5 ליטר חדשני מבוקר אלקטרונית. מנוע ייחודי זה עושה שימוש במערכת הזרקה רב נקודתית במקביל למערכת הזרקה ישירה בלחץ גבוה. כל אלה מאפשרים השגת יעילות מרבית לצד ביצועים מקסימאליים תוך צמצום תצרוכת הדלק ופליטת מזהמים. הביצועים גבוהים לצד תצרוכת דלק נמוכההמנוע מייצר נתוני הספק מרשימים, 163 כ"ס ומומנט של 25.4 קג"מ המושג כבר ב- 1800 סל"ד. נתון האצה מתקבל בתוך 9.3 שניות בזינוק מ-0 ל- 100 קמ"ש ומהירות מקסימלית של 200 קמ"ש. צריכת הדלק על פי נתוני יצרן עומדת על כ- 14.9 ק"מ לליטר בנסיעה משולבת.

  תיבת הילוכים- רציפה CVT חדשה יעילה ומתקדמת בעלת 8 יחסי העברה קבועים מראש הכוללת מצב ספורט.

  עיצוב- ה-Cross  Eclipse מעוצב בסגנון קופה, דינאמי ובקו אתלטי. תוך דגש על קווים זורמים. מציע לנוסעים מרחב פנימי מרווח ומסוגנןאורכו 4,405 מ'רוחבו 1,805 מ'גובהו 1,685 מ' ובסיס הגלגלים עומד על 2,670 מ'מרווח גחון של 183 מ"מ ותנוחת ישיבה גבוהה המשלימה ראות מצוינת לנהג ומאפשרת נוחות מרבית מקסימאליתליושבים מאחור אפשרות להתאים את תנוחת הישיבה באמצעות  8 רמות הטיה למשענת הגב ואף מסילה למושב האחורי לכיוון מרווח רגליים.

  אבזור- האבזור עשיר כבר בדגם הבסיסי הIntense הכולל מערכת מולטי-מדיה מקורית של היצרןמדובר במערכת המשלבת גישה לApple CarPlay ו Android Auto על גבי מסך צף חדשני בגודל אינץעם יכולת מעבר למערכת ה-Connected Car של כלמוביל עם ניווט WAZE ושלל אפליקציות נוספותדיבורית Bluetooth עם תפעול מגלגל ההגהמצלמה אחורית מקורית ושליטה על מערכת השמע מגלגל ההגהבנוסף רמת הגימור כוללת גם חלונות כהים בחלק האחורי (Privacy glass), ספוילר אחורי בצבע הרכב, מסילות גגון, מגבים קדמיים בעלי מהירות משתנה עם מנגנון השהיה כולל מתזים, הגה וידית הילוכים בציפוי עור, בקרת שיוט הנשלטת מגלגל ההגה, מגביל מהירות הנשלט מגלגל ההגה, חישוקי סגסוגת 18", תאורת יום DRL מסוג LED, מראות צד חשמליות, משולבות איתות ומחוממות, פנס בלימה מסוג LEDבמרכז השמשה האחורית, פנסי ערפל קדמיים, פנס ערפל אחורי, תאורת ליווי בעת כניסה ויציאה מהרכב, תאורת LEDבמחזיק הכוסות הקדמי ובתא האכסון לפלאפון, חיישן תאורה אוטומטי, נעילה מרכזית, אימובילייזר מקורי, הגה מתכוונן לגובה ולעומק, שקעי 12V בקונסולה המרכזית ובחלקה האחורי של משענת היד, משענת יד מרכזית הכוללת תא אחסון, בקרת אקלים, חיישן גשם אוטומטי, משטח מגע לתפעול מערכת המולטימדיה, שישה רמקולים ו-2 שקעי USB.


  דגם ה- 
  Instyle מוסיף גג שמש פנורמי כפול הנפתח בחלקו הקדמי עם סוככים פנימיים חשמליים, מנופי העברת הילוכים הנשלטים מגלגל ההגה, בלם יד חשמלי בעל פונקציית Auto Hold, מראות צד מתקפלות חשמלית, KOS - מערכת כניסה והתנעה ללא מפתח ומשענת יד מתקפלת בשורה שניה עם מחזיקי ספלים.

  דגם ה- Premium מוסיף גם דיפוני דלתות דמוי עור שחור, תאורה ראשית מסוג LED עם כוונון אוטומטי ומערכת שטיפה, חיישני חניה היקפיים מקוריים (קדמיים ואחוריים), מושבי עור יוקרתי, מושב נהג עם כוונון חשמלי וחימום למושבים הקדמיים, תצוגה עילית צבעונית - Head Up Display אשר תקרין את מהירות הנסיעה, התראות של מערכות הבטיחות ונתוני נסיעה שונים, דגם ה- Elite כולל  בנוסף גם מערכת הנעה כפולה מתקדמת 4X4 (S-AWC) הכוללת מתג בורר למצבי נהיגה שונים.

  בטיחות - ה-Cross  Eclipse מגיע עם מגוון מערכות בטיחות אקטיביות כסטנדרט הכוללים 7 כריות אוויר, TPMS - מערכת לניטור לחץ אויר בצמיגים, ESS - איתות בלימת חירום (הבהוב פנסים אחוריים) ובנוסף  מערכות מתקדמות ומקוריות ליצרן:

   FCM - מערכת בלימה אוטונומית הכוללת זיהוי הולכי רגל. במידה והמערכת מזהה סיכון להתנגשות היא מזהירה בקול את הנהג, ומסייעת בהקטנת התנגשות או, בהתאם למצב, מונעת התנגשות על ידי בלימה אוטומטית של הרכב עד למהירות של 80 קמ"ש בזיהוי כלי רכב נוסע ו-65 קמ"ש בזיהוי הולכי רגל.

  LDW - מערכת התרעה על סטייה מנתיב. מערכת זו מתריעה לנהג כאשר היא חשה כי המכונית עומדת לסטות אל מחוץ לנתיב הנסיעה שלה.

  AHB - שליטה אוטומטית באורות גבוהים. מערכת זו עוקבת אחרי הפנסים הקדמיים ופנסי הערפל של כלי הרכב המגיעים ממול, כמו גם תאורת הרחוב ורמות האור הסביבתי, ועוברת באופן אוטומטי בין תאורה גבוהה ונמוכה בהתאם.

  רמת גימור- Instyle כוללת בנוסף: מערכת FCM מערכת לבלימה אוטונומית המשתמשת ב- 3 אמצעי זיהוי (מצלמה, רדאר ורדאר לייזר) הכוללת זיהוי כלי רכב והולכי רגל ובולמת את הרכב גם בנסיעה בין עירונית ועד למהירות של 180 קמ"ש בזיהוי כלי רכב נוסע.

  ACC - מערכת בקרת שיוט אדפטיבית בעלת מנגנון זחילה בפקקים המאפשרת עצירה מלאה של הרכב ללא ניתוק המערכת ותחילת נסיעה עצמאית. דגמי ה- Premium וה-Eliteכוללים גם BSW - זיהוי כלי רכב בשטח מת. מערכת זו מזהירה את הנהג על כלי רכב מתקרבים מאחור ומהצד ומסייעת לשינוי נתיב בטוח, ו- RCTA מערכת התרעה על תנועה חוצה מאחור.

  ה-Eclipse Cross זכה בציון מרבי של 5 כוכבים במבחני הריסוק של ה-Euro NCAP ו-97% בהגנה על נוסעים מבוגרים.

  דוידי פיאמנטהמנכ"ל קבוצת הרכב הפרטי בכלמוביל מציין כי "האקליפס מושק בישראל בתזמון נהדר למותג מיצובישי. לאחר הצלחת ה- ASX עם כ- 2700 הזמנות בתוך כ- 3 חודשים מושק ג'יפון גדול יותר אשר מתחרה בקטגוריה החזקה והצומחת ביותר בישראל ומביא איתו עיצוב מרהיב, מנוע חזק ומתקדם, אבזור המציב סטנדרט חדש בקטגוריה, מערכות בטיחות מקוריות של היצרן ומחיר מתאים. אנו מצפים למכור כ- 5,000 מכוניות עוד השנה לשוק הפרטי ולליסינג".

   

  מחירים :

  רמת גימור

  מחיר

  Eclipse Cross Intense

  148,900 ₪

  Eclipse Cross Instyle

  159,900 ₪

  Eclipse Cross Premium

  169,900 ₪

  Eclipse Cross Elite 4X4

  179,900 ₪

   

   

   

  עבור לתוכן העמוד