מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  נחשף פיג'ו ריפטר

  26/02/2018
  הגדל

  פיג'ו Rifter, נחשף כעת בשם חדש, כממשיך דרכו של הפרטנר שיוצר משנת 1996. הדור השלישי לדגם זה ממשיך את התכנון פונקציונלי למרכב אשר הוסיף להשתפר עם השנים בהתאמה לעבודה ולמשפחה. ריפטר החדש שודרג בהתאם לשינויים שעברו שאר דגמי המותג לרבות עיצוב חיצוני שמיישר קו עם משפחת דגמי ה-SUV של פיג'ו.

  עיצוב חיצוני- פיג'ו ריפטר, קיבל חזית קשוחה ואלגנטית. יחידות התאורה משלימות את המראה הנועז עם נורות לד. במבט מהצד, הריפטר ממשיך לשמור על פרופורציות מאוזנות ומראה אלגנטי, עם מכסה מנוע אופקי קצר, קו מותניים מודגש. הגגון האינטגרלי משתלב בעיצוב הכללי ולא רק נראה מצוין אלא כמובן מאפשר נשיאה וקשירת מטענים על גג הרכב. כחלק מחבילת הנראות, יוצע במספר גרסאות עם חישוקי 17 אינץ' שעוצבו במיוחד.
  עיצוב פנימי- 
  התכנון המתקדם בטכנולוגיית ה-
  i-Cockpitוהעיצוב הייחודי, הופכים את תא הנוסעים ליפה במיוחד, ולשימושי ויוקרתי בניגוד למקובל בקבוצת הטנדרונים והמסחריות הקלות. התכנון הפנימי מציע שילוב אופטימלי בין שימושיות יומיומית בזכות שלושה מושבים נפרדים מאחור הניתנים לפירוק מלא בקלות. הרצפה שטוחה, משטח הטענה באורך 2.7 מטר ותוספת של 100 ליטר לנפח תא המטען. ריפטר החדש, יוצע בשני מרכבים - M ו-XL, באורך כללי של 4.4 ו-4.75 מטר. בסיס הגלגלים עומד על  2.78 ו-2.97 מטר.

  מנועים והילוכים- דור חדש של מנועים כולל מנוע בנזין 1.2Pure Tech ומנוע דיזל -1.5 Blue Hdi

  שני מנועי בנזין: אחד המספק 130  כ"ס ותיבה אוטומטית עם 8 הילוכים. מנוע נוסף מספק  110  כ"ס ותיבה ידנית בת 5 הילוכים

  שלושה מנועי דיזל: 1.5 BlueHdi: מנוע ראשון מספק 130 כ"ס עם תיבה ידנית 6 הילוכים או אוטומטית 8 הילוכים. מנוע שני שמספק 100 כ"ס עם תיבה ידנית 5 הילוכים. מנוע שלישי מספק 75 כ"ס עם תיבה ידנית 5 הילוכים. כל מנועי הדיזל מצוידים במסנן חלקיקים מתקדם ובממיר קטליטי סלקטיבי. טכנולוגיה זו משפרת משמעותית את סינון המזהמים, גם ברגע התנעת המנוע וללא צורך בשימוש תוספים חיצוניים.

  בטיחות- הדור החדש של פיג'ו ריפטר, משלב את  הטכנולוגיות החדשות של פיג'ו כולל: בקרת שיוט אדפטיבית, זיהוי תמרורי מהירות נסיעה, מניעת סטייה מנתיב הנסיעה, התרעה בפני אי ערנות נהג, בלימה אקטיבית במקרה של זיהוי סכנת התנגשות, בלם חניה חשמלי, הרכב יבצע בלימה עצמאית למניעת תאונה, בקרת יציבות לנגרר שמונעת מקרי איבוד שליטה ואחיזה בעת גרירה של גרור, מעבר בין אורות דרך למעבר בצורה אוטומטית למניעת סנוור. מצלמות היקפיות - מצלמה אחורית במפתח של 180 מעלות בקרת עצמים בשטח המת של שדה הראיה.

  אבזור- רמת האבזור משודרגת וכוללת: מערכת מולטימדיה עם מסך מגע 8 אינץ' - כניסת 
  USB, חיבור קבוע לרשת האינטרנט, טעינה אינדוקטיבית, מירור-סקרין, אפל קארפליי, אנדרואיד אוטו, ניווט ועוד. בנוסף כניסה והתנעת הרכב ללא מפתח.

  פיג'ו ריפטר החדש, ייחשף בתערוכת ז'נבה במרץ 2018, ויושק באופן רשמי בעולם ברבעון האחרון של שנת 2018.

   

   

  עבור לתוכן העמוד