מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  מינויים בקבוצת יוניון מוטורס

  8/03/2018
  הגדל

  סבב מינויי בכירים משמעותי בקבוצת יוניון. רן דנאי, מנכ"ל יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה בישראל, יקודם לתפקיד מנכ"ל וסגן יו"ר פעילות הרכב של קבוצת יוניון. אנדרו חורש, יו"ר מאץ ריטייל, זכיינית רשת האופנה העולמית M&H, יחליפו בתפקיד מנכ"ל טויוטה.

  ניהול פעילות הרכב בראייה רחבה וכוללת, הוא תפקיד חדש בקבוצת יוניון ותומך בהמשך צמיחתה ובאסטרטגיה העולמית של חברת טויוטה, של מעבר מיצרנית רכב מובילה וחדשנית, לחברת ניידות (MOBILITY) המפתחת ומספקת מנעד רחב של פתרונות ניידות ותחבורה. פעילות הרכב של קבוצת יוניון כוללת את חברת יוניון מוטורס - יבואנית טויוטה, לקס מוטורס - יבואנית מותג היוקרה לקסוס, יוניון רכב תעשייתי- יבואנית משאיות HINO ומלגזות טויוטה, טויוטה פריים מוטורס - שבבעלותה שתיים מבין 30 סוכנויות המשנה של טויוטה ברחבי הארץ וכן יוניון מובילטי - חברת תחבורה חדשה שמקימה הקבוצה ותרכז תחתיה פעילות תחבורה עתידית ופתרונות ניידות מתקדמים, בדגש על מודלים חדשים של תחבורה ויצירת שיתופי פעולה בתחום.

  רן דנאי, 45, (נשוי + 2) מכהן כמנכ"ל טויוטה החל משנת 2011. בתקופתו צמחו מכירות טויוטה בישראל בכ- 60% לשיא של כ- 31,500 רכבים בשנת 2017, וזאת תוך הגדלת נתח השוק מ- 8.7% ל- 11.5%. דנאי הוביל מספר תהליכים אסטרטגיים לפיתוח והרחבת מנעד הפעילויות של טויוטה בישראל, מתוך תפיסתONE STOP SHOP  כוללת ללקוח, ובכלל זה הקמת רשת טויוטה סלקט מכירת יד 2 של רכבי טויוטה, המרכזת כיום את היקף המכירות הגדול ביותר של רכבי טויוטה בתחום היד השנייה, פעילות שירותי מימון עצמאית והקמת פעילות ליסינג פרטי.

  בתקופתו זכתה טויוטה בישראל פעמיים בפרס ההשקה המנצחת של איגוד השיווק עבור השקת טויוטה קורולה החדשה (2013) והשקת טויוטהC-HR  (2017). טויוטה זוכה באופן עקבי בתואר מותג הרכב המוביל בישראל והחל משנת 2013 יוניון מוטורס היא אחת מ- 100 החברות הטובות ביותר לעבוד בהן, על פי מדד BDI, ומדורגת ראשונה מבין חברות הרכב בישראל.

  לפני מינויו למנכ"ל טויוטה בישראל, שימש דנאי במשך כ- 5 שנים כמנכ"ל לקסוס ישראל והיה אמון על הקמת הפעילות המקומית של לקסוס, החדרת המותג וביסוסו בשוק רכבי היוקרה המקומי. הוא החל את דרכו בענף הרכב בישראל ב- 2003 כמנהל השיווק והמכירות של מרצדס-בנץ. לפני כן שימש כיועץ בחברת הייעוץ הבינלאומית Booz Allen בלונדון. דנאי בעל תואר ראשון בניהול וכלכלה מאוניברסיטת תל-אביב, תואר שניMBA מבית הספר למנהל עסקים KELLOGG באוניברסיטתNorthwestern בשיקגו, ובוגר קורס למנהלים בכירים מאוניברסיטת HARVARD בבוסטון.


  אנדרו חורש, 35 (נשוי + 2), מכהן כיו"ר מאץ ריטייל, זכיינית רשת האופנה העולמית H&M בישראל. אנדרו חורש הקים את פעילות H&M בישראל, וניהל אותה מאז הקמתה בשנת 2008. אנדרו הוביל את פתיחתן של 22 חנויות ברחבי הארץ וקידם את המותג להובלת שוק האופנה בישראל. בנוסף, השיק את פעילותH&M HOME ואת מותג היוקרה COS. אנדרו בעל תואר ראשון מאוניברסיטת Brown, תואר שני מ- LSE London School of Economics ובוגר קורס מנהלים בכירים מאוניברסיטת HARVARD בבוסטון.

  ג'ורג' חורש, יו"ר ובעלים של קבוצת יוניון מסר היום: "המינויים החדשים יצעידו את הקבוצה להמשך הובלת תחום התחבורה בישראל, ולכניסה לתחומי פעילות חדשים בעיתות של מציאות משתנה ואתגרים הצפויים לנו. אני מאחל לרן ואנדרו הצלחה רבה בתפקידיהם."


  השינויים בקבוצת יוניון יכנסו לתוקף ב- 15.4.2018.

   

   

  עבור לתוכן העמוד