מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  סאנגיונג רקסטון חדש בישראל

  19/03/2018
  הגדל

  הרקסטון החדש מרשים בנוכחותו , זהו רכב 4X4 גדול בסגמנט D , המציע תא נוסעים איכותי מבעבר ומעניק לנוסעים נוחות משופרת , בנוסף ליכולות שטח גבוהות. הרקסטון עושה צעד ענק קדימה בכל תחום. מראה וסגנון, מבנה ובטיחות, ביצועים וטכנולוגיה. הרקסטון עם בטיחות מתקדמת, אבזור עשיר ותמחור אטרקטיבי.

  עיצוב- החזית של הרקסטון החדש היא בעלת מראה מגובש, שבו השבכה והפנסים הראשיים משתלבים בצורה חלקה לגמרי. תא הנוסעים הגדול והרחב מסייע להבטיח את רמת הנוחות הגבוהה ביותר לנוסעים. הרכב הוא בעל נפח המטען מהגדולים ביותר בקבוצתו הודות לתכנון אופטימלי של החלל הפנימי. מידותיו: אורך 4,850 מ', רוחב 1,960 מ', גובה 1,825 מ', בסיס גלגלים 2,865 מ'. החלל הפנימי הרחב מבטיח נוחות לנוסעים מלפנים ומאחור, ותא מטען ענק בנפח של 1,806 ליטר (שורת מושבים שלישית מקופלת) המאפשר נשיאת מטען לטיולים עם כל המשפחה.

  מנוע והילוכים- חטיבת ההינע של הרקסטון כוללת מנוע טורבו דיזל 2.2 ליטר המיוצר על-ידי סאנגיונג, המפיק הספק מרבי של 181 כ"ס ומומנט של 42.8 קג"מ. מנוע XDi220 יעיל, שקט ומוכח, מספק האצה הדרגתית וחזקה ממצב עמידה, ומומנט חזק בסל"ד נמוך האופייני למנועים של סאנגיונג. תיבת ההילוכים היא תיבה אוטומטית בעלת 7 הילוכים של מרצדס-בנץ.

  מערכת ההנעה לכל הגלגלים של הרכב מתבססת על שנות הניסיון הרבות של סאנגיונג בטכנולוגיות הנעה לכל הגלגלים. כדי לשפר את היעילות ואת צריכת הדלק, הרכב כולל מערכת 4X4 לפי דרישה כשהכוח מועבר באופן קבוע לגלגלים האחוריים, וההנעה הקדמית משולבת באופן אלקטרוני לפי הצורך, עם יחס העברה גבוה ונמוך בהתאם לתנאי הכביש או השטח.

  בטיחות- הרקסטון החדש ישווק עם 9 כריות אוויר, כולל כרית אוויר לברכי הנהג, וכן מאפייני בטיחות וסיוע אלקטרוניים חדשים, כגון חלוקה אלקטרונית של כוחות הבלימה, אזהרת התנגשות קדמית, בלימת חירום אוטונומית, התראה על סטייה מנתיב, סיוע לאלומה גבוהה וזיהוי תמרורים, שכולם מגבירים באופן משמעותי את הבטיחות ונוחות הנהג והנוסעים .רקסטון הוא  הרכב הבטוח ביותר שסאנגיונג ייצרה אי פעם, ואחד הבטוחים בקבוצתו. הודות למבנה Quad-Frame החזק של הרקסטון, המשתמש בפלדה בעלת חוזק גבוה במיוחד. עזרי בטיחות אלקטרוניים, הנחשבים כיום כציוד סטנדרטי חשוב ברכב 4X4 חזק כגון הרקסטון, כוללים חלוקה אלקטרונית של כוחות הבלימה ו-ABS, בקרת אחיזה, הגנה אקטיבית מפני התהפכות, סיוע לזינוק בעליה, איתות לבלימת חירום וסיוע לנסיעה במורד. לכך נוספות מערכות סיוע בטיחותיות לנהג, כגון אזהרת התנגשות קדמית, בלימת חירום אוטונומית, התראה על סטיה מנתיב, סיוע לאלומה הגבוהה וזיהוי תמרורים. הרקסטון מקבל ציון 6 בדרוג הבטיחות הישראלי.

  מחיר: רקסטון 2.2 דיזל אוטומטי  239,900 ₪

   

  עבור לתוכן העמוד