מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  אוטומוטור 2018

  27/03/2018
  הגדל

  לרגל חגיגות ה 30 לאוטומוטור יוצגו כמה כוכבות תערוכה ממותגי העל בעולם במגוון אולמות ענק החל מכמה מכוניות של למבורגיני, מכוניות של פרארי, יגואר ספורט קבריולט, דרך תצוגת ענק של הארלי דוידסון, תצוגת אופנועים מדהימים ויקרים בהזמנה מיוחדת ועד סדנאות שדרוג הרכב שיציגו שיפורים עיצוביים נדירים , יהיו חידושים טכנולוגיים ובטיחותיים בדו-גלגלי, טכנולוגיות Hi Tech ואביזרים, צה"ל יציג מגוון משוריינים של רובוטים ואמצעי לחימה ותצוגה היסטורית של רכבת ישראל.

  בין כוכבות התערוכה:

  Lamborghini, Ferrari, Aston Martin, Mercedes Gtc, Jaguar f type Svr, Dodge Viper   

  לצורך הפגנת העוצמה יוגדל שטח התערוכה ויהיו שטחי מנוחה והפעלות לכל המשפחה.

  כמו כן יוכפלו שטחי המופעים המוטורים בתערוכה ויכללו: אופנועים ב-Free Style, מוטוקרוס, מכוניות דריפט, מכוניות מירוץ ו-4X4  בשטח ענק שיוכשר במיוחד.

  סימולטורים ומשחקי VR ישמשו את הקהל במגוון אפשרויות.

  מנכ"ל התערוכה דורון גילר אומר: "בשונה משנים קודמות השנה נציג כמה כוכבות תערוכה ולא אחת כמו בעבר. אנחנו גאים לומר שהתאמנו את התערוכה הענקית הזו גם לחובבי רכב מושבעים וגם למשפחות המחפשות ריגוש אמיתי לכל הגילאים למספר שעות. אנחנו יודעים שהקהל ידע להעריך את המאמץ כי הוא יקבל תמורה וחוויה שאין דומה לה בישראל".

  אוטומוטור תציג השנה הרבה כוכבות מוטוריות  בהן: מספר מכוניות למבורגיני, לנדרובר בתצוגת מהעבר אל העתיד, יגוארF Type   קבריולט שתתארח בארץ במיוחד לימי התערוכה בלבד ותשוב מיד לאירופה, מרצדס GTC מהנדירות בעולם, כמה מכוניות פרארי, דודג' ויפר והפתעות נוספות שיחשפו בתערוכה.

  העולם הדו-גלגלי יוקדש השנה לאופנועי קאסטום ועיצובים מיוחדים חד פעמיים שהוזמנו בשיטת Custom Made לפי דמיון הלקוחות כמו בסדנאות בסדרות הטלוויזיה בחו"ל.

  הקהל יחווה השנה את צליל המנועים המיוחד של מכוניות העל ומכוניות שיגיעו הישר ממסלולי הספורט המוטורי, אשר ילווה בהדגמות ערוכות ממרוצים על מסכי וידיאו ענקיים.

  חובבי המוטוריקה יתרגשו גם מטרקטורונים, צה"ל יציג רובוטים וסימולטורים, ציוד צבאי וחידושים שיוצגו בתערוכה מטעם חיל החימוש, כולל טנקים, רכבים משוריינים נוספים. בתכנון להציג לקהל בפעם הראשונה את האיתן. רכבת ישראל תערוך תצוגה היסטורית מעניינת של כלים וקרונות עבודה מהעבר. 

  בעולם השטח יוצג אבזור ושדרוג ברמה גבוהה והקהל יוכל ליהנות מהפנינג מכירות של אביזרים שיימכרו בהנחות גדולות.  

  תצוגה נוספת ומפתיעה שהצליחה מאוד בתערוכה שעברה הייתה תצוגת סדנאות שיפוצים ושיפורים מרהיבה: לאחר ההצלחה המסחררת יוצגו שוב סדנאות שיפורים כמו הסדנאות בסדרות הטלוויזיה הפופולריות בארה"ב.

   

  באולם הטכנולוגיות יוצגו וימכרו בהנחות ומבצעים מאות מותגים, טכנולוגיות חדשות, ציוד בטיחות לילדים ותינוקות, מערכות הגנה ובטיחות. חומרי טיפוח לרכב וציפויים מהמתקדמים בעולם, סימולטורים, כלי עבודה, ניווט, ציוד ואבזור לאנשי מקצוע ולקהל הרחב חידושים טכנולוגיים באבזור רכבים.

  הכל בכרטיס אחד:

  גם תערוכת מכוניות מפוארת, גם מופעים מוטוריים מהפנטים וגם משחקים ופעילויות לכל המשפחה.

  חידוש משתלם הוא שכל רוכשי הכרטיסים יקבלו חינם חודש מנוי ללוטו קבוצתי וזיכוי כספי של 300 ₪ לרכישת מערכת בטיחות של MOVON לרכב.

  למעשה בחישוב כספי פשוט בזכות מתנות כאלה כדאי לקנות כרטיס לתערוכה וההנאה בחינם.

  בבכורה עולמית בתערוכה:

  JUSTDRVE  - כיסוי הגה חכם, המאפשר שימוש בסלולרי מבלי להוריד את העיניים מהכביש.

  באמצעות משטח מגע המוטמע בתוך כיסוי ההגה, ניתן יהיה לחייג לאנשי קשר, לשלוח הודעות, לקרוא הודעות, לתת הוראה לנייד לגבי יעד אליו רוצים להגיע. הכל באמצעות לחיצה על משטח המגע, מבלי להוריד את העניים מהכביש ומבלי להוריד את הידיים מההגה אפילו לשנייה.

   

  ילד מגיל 5 חייב בכרטיס.

  ימי פתיחה 1-4 באפריל כולל

  בימים ראשון-רביעי במשך ארבעה ימים משעה 9:30 ועד 20:00

  רכישת כרטיסים בזמן התערוכה אפשרית בקופות התערוכה ללא הגבלה

  המחירים נעים בין 85 ₪ בוועדים, 339 ₪ למשפחה בת ארבע נפשות שני מבוגרים ושני ילדים,

  בלאומי קארד 1+1 ב-109 ₪ ושלל מחירי הנחה אשר כמעט כל הקהל יכול להשיגם.

  מומלץ לחנות בחניוני גני יהושוע, חניוני הדרייב אין, אולם הספורט החדש וחניוני הדר יוסף.

   

   

  עבור לתוכן העמוד