מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  קיה ספורטאג' בגרסה היברידית.

  28/05/2018
  הגדל

  קיה מעדכנת עם דגם היברידי לספורטאג', רכב הפנאי שטח שלה הנמכר בישראל. חטיבת ההינע ההיברידית הקלה עם מנוע דיזלEco-Dynamics+ החדשה והמתקדמת.

   

  הספורטאג' היא המכונית הראשונה שתושק במסגרת אסטרטגיית החשמול הגלובלית של חטיבות ההינע של המותג. קיה היא היצרנית הראשונה שמציעה טכנולוגיה היברידית, היברידית נטענת (פלאג-אין), חשמלית מלאה והיברידית קלה 48 וולט לכל רוחב מערך הדגמים שלה. קיה מתכננת להשיק 16 כלי רכב בעלי חטיבות הינע מתקדמות עד שנת 2025, כולל חמישה דגמים היברידיים חדשים, חמישה דגמים היברידיים נטענים (פלאג-אין), חמישה כלי רכב חשמליים מלאים, וכן - בשנת 2020 - רכב חשמלי חדש עם טכנולוגיית תאי דלק.

   

  חטיבות הינע - הספורטאז' מציעה מגוון רחב יותר של מנועים, כולל חטיבת ההינע החדשה של קיה Eco-Dynamics+ - 2.0 ליטר היברידית קלה עם מנוע דיזל. Eco-Dynamics+  מגבירה את התאוצה באמצעות כוח מסוללת 48 וולט, ומאריכה את "משך ההדממה" של המנוע באמצעות יחידת מתנע-גנרטור היברידית קלה חדשה. היא מסוגלת להפחית את פליטות ה-CO2 בשיעור של עד 4% לפי נוהל הבדיקה העולמי המתואם לכלי רכב קלים (WLTP) , ועד 7% לפי מחזור הנהיגה האירופי החדש (NEDC).


  מנוע -
   דיזל 1.7 ליטר CRDi (הזרקת דלק ישירה עם מסילה משותפת) הנוכחי של הספורטאז' הוחלף במנוע החדש והיעיל של קיה, 1.6 ליטר CRDi U3, מנוע הדיזל הנקי ביותר שקיה יצרה אי פעם. מנוע הדיזל 1.6 ליטר החדש מייצר 115 או 136 כ"ס, כשהדגמים בעלי ההספק הגבוה יותר זמינים עם הנעה לכל הגלגלים ותיבת הילוכים בעלת מצמד כפול ושבעה הילוכים.

  כל חטיבות ההינע עומדות כעת במלואן בתקן פליטת המזהמיםEuro 6d TEMP


  עיצוב - 
  עדכוני העיצוב בספורטאז' כוללים פגושים מעוצבים, פנסים קדמיים ואחוריים מעודכנים וחישוקי סגסוגת חדשים. האופציות כוללות חיפויי כרום לספי הדלתות, לוחות החלקה מטאליים, וכן חמישה צבעי מרכב חדשים. תא הנוסעים עבר רענון עם גלגל הגה חדש וריפוד בעל שני גוונים, אפור ושחור.

  דגם ה GT-Line יצויד בכונס קדמי בצבע שחור מבריק, לוח החלקה בצבעי שחור מבריק וכסף, ושילובי כרום כהים על ספי הצד ובדלת המטען. הדגם יצויד גם בצמד צינורות ובעיצוב "קוביות קרח" של פנסי הערפל.

   

  עבור לתוכן העמוד