מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  איירקרוס הושק בישראל

  11/06/2018
  הגדל

  קבוצת לובינסקי, השיקה את סיטרואן C3 AIRCROSS SUV, רכב פנאי קומפקטי חדש בישראל המיועד להתחרות בקטגוריית רכבי הפנאי הקומפקטיים הצומחת. ה- C3 AIRCROSS SUVנחשב לאחד מכלי הרכב החשובים של המותג בישראל ובאירופה והוא מהווה סנונית ראשונה למשפחת דגמי הפנאי שיגיעו לישראל, כמו ה-C5 AIRCROSS SUV החדש. רכב פנאי זה מביא לידי ביטוי את כל ערכי מותג סיטרואן והם: נוחות עילית, יופי עוצמתי, חדשנות עיצובית, אישיות ייחודית, שימושיות חכמה, אבזור עשיר ורף בטיחות גבוה במיוחד.

  סיטרואן C3 AIRCROSS SUV הנו רכב פנאי מהדור החדש, ובעזרת סגנון ייחודי ומרחב מחיה נדיב במיוחד, יעלה את הרף בקבוצת רכבי הפנאי הקומפקטיים. ייחודו ממשיך לבלוט באמצעות עשרות שילובי צבעים חיצוניים ושלושה עיצובי פנים לבחירה, תכנון חכם לסביבת המחיה של הנוסעים כדי לעשותה לנעימה, מודולרית ולשימושית ביותר, נוחות נסיעה גבוהה במיוחד וכמובן רף בטיחות גבוה מאוד, במטרה לבלוט, לפרוץ דרך בעולם רכבי הפנאי הקומפקטיים.

  עיצוב- עיצובו החיצוני של ה- C3 AIRCROSS SUVבולט ומובחן מאוד. עם ממדים נדיבים של 4.15 מטר לאורך, 1.82 מטר לרוחב (כולל מראות מקופלות), 1.64 מטר לגובה ומרווח גחון גבוה של 17.5 ס"מ, ה- C3 AIRCROSS SUV מצליח להראות חסון, דינאמי ומלא נוכחות. מראה שמועצם עוד יותר בזכות בתי הגלגלים המובלטים, הקימורים שעל הדלתות וכמובן מסילות הגג המקוריות. צבעוניות היא חלק משמעותי מאופיו ועיצובו של ה- C3 AIRCROSS SUV והוא מעמיד עשרות אפשרויות של שילובי צבעים חיצוניים, בעזרת 8 צבעי מרכב, 3 צבעי גג ו-3 צבעי רכיבי עיצוב חיצוניים כגון מסגרות פנסים, חיפויי מראות, קורת הגג האחורית ועוד. העיצוב הפנימי כולל תא הנוסעים שמציע תכנון חכם לצד עיצוב מתקדם ונאה מאוד. הדשבורד עוצב בצורה אופקית כדי להעצים את תחושת המרחב בתא הנוסעים, הוא בנוי מחומרים איכותיים ובמרכזו ישנו מסך מגע בגודל 7 אינץ' שבאמצעותו ניתן להפעיל את רוב מערכות הרכב. תנוחת הנהיגה ברכב זה כיאה ל-SUV מודרני נוחה מאוד ומעניקה שדה ראיה רחב על הנעשה מסביב לרכב. תא הנוסעים של ה- C3 AIRCROSS SUVתוכנן בהתאם לתפישת ה-Citroen Advanced Comfort, המתמקדת ברווחתם של נוסעי הרכב על ידי יצירת סביבת מחיה נעימה וקלה לשימוש, ללא פשרות בנושאי הנוחות והיעילות. בסיס גלגלים של 260 ס"מ ומרכב מוגבה יוצרים תא נוסעים מרווח מאוד בכל ממד ונוסעי הרכב ייהנו ממושבי כורסה נוחים, תומכים ומפנקים, יחד עם תא המטען הגדול ביותר בקבוצתו (דו-קומתי, עד 520 ליטר ללא קיפול מושבים ובקיפול מלא של המושבים עד 1,289 ליטר).

  בטיחות- ה- C3 AIRCROSS SUVבכל רמות האבזור מצויד במערך בטיחות מקורי מלא שכולל גם שלל בקרות אקטיביות להעלאת רף בטיחות הנוסעים ברכב ומניעת תאונות דרכים.  בין המכללים: מערכת להתרעת ערנות נהג. תאורה אקטיבית למניעת סנוור והחלפה אוטומטית של עצמת התאורה בהתאם לתנאי הדרך. מערכת התרעה לסטייה מנתיב הנסיעה. מערכת התרעה לסכנת התנגשות מלפנים ואי שמירת מרחק. זיהוי תמרורי מהירות והמלצה לשינוי מהירות בעת שימוש בבקרת השיוט. מערכת לבלימת חירום אקטיבית שכוללת: מניעת פגיעה בהולכי רגל עד 60 קמ"ש. מניעת פגיעה ברכב נייח עד 80 קמ"ש. מניעת פגיעה ברכב בתנועה עד 85 קמ"ש. בנוסף ל-6 כריות אוויר עם נטרול לכרית האוויר במושב הנוסע הקדמי, עוגני איזופיקס, בקרת יציבות, ניטור לחץ האוויר בצמיגים ועוד.

  מנוע ותיבת הילוכים- ה- C3 AIRCROSS SUVהחדש מצויד במנוע ה-1.2 PureTech המוכר והמצטיין של קונצרן PSA (זוכה שלוש שנים ברציפות בתואר מנוע השנה). מנוע זה מפיק 110 כ"ס ב-5,500 סל"ד וכן 20.5 קג"מ כבר ב-1,500 סל"ד. מנוע זה משודך לתיבה אוטומטית עם 6 הילוכים מבית AISIN היפנית ויחד מפיקים ביצועים של 11.8 שניות מעמידה ל-100 קמ"ש, מהירות מרבית של 183 קמ"ש, צריכת דלק בנסיעה משולבת (ע"פ נתוני יצרן) של 17.8 ק"מ לליטר.

  אבזור- ה- C3 AIRCROSSהחדש משווק בישראל בשתי רמות אבזור FEEL ו-SHINE שכוללות אבזור עשיר כבר מרמת הבסיס.

  רמת FEEL כוללת: מחשב דרך, בקרת שיוט ומגביל מהירות, תאורת יום LED, תאורה אוטומטית, חיישני חניה אחוריים כולל תצוגה גרפית, מולטימדיה מקורית נשלטת מההגה עם מסך מגע בגודל 7 אינץ', תפעול דיגיטאלי למערכת המיזוג, שקעי USB ו-12 וולט, גלגל הגה מצופה עור ומתכוונן לגובה ולעומק, מראות מתקפלות חשמלית, חישוקים קלים בגודל 16 אינץ', חלונות אחוריים כהים ועוד.

  רמת SHINE מוסיפה מראה פנימית מתכהה אוטומטית, מצלמת חניה אחורית כולל "מבט על", חיישני גשם, פנסי ערפל, בקרת אקלים, כניסה והתנעה ללא מפתח, משטח הטענה אלחוטית לנייד, מושב אחורי הניתן להזזה על מסילה עם משענות גב מתכווננות, משענת יד לנהג, משענת יד מאחור עם מחזיקי כוסות, חישוקי 17 אינץ' ועוד.

  מחירים:

  C3 איירקרוס 110 כ"ס ברמת FEEL: 121,900 ₪

  C3 איירקרוס 110 כ"ס ברמת SHINE: 127,900 ₪

   

   

  עבור לתוכן העמוד