מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  שדרוג בטיחותי לסיאט אטקה

  10/07/2018
  הגדל

  חברת צ'מפיון מוטורס, יבואנית דגמי סיאט בישראל, החלה בשיווק גרסאות משודרגות של ה-SUV הראשון של המותג, סיאט אטקה (החל מייצור ינואר 2018). 

  הגרסאות החדשות, מבשרות פתרון לבעיית זמן ההמתנה הממושך לרכב, עם חלק מהדגמים במלאי זמין ומועד אספקה קצר. דגמי ה- האטקה החדשים מציעים את הגרסאות הבטוחות ביותר במפרט של היצרן הספרדי. כחלק מהצבת סטנדרט בטיחות בלתי מתפשר בקטגוריה, כל דגמי האטקה ייהנו מהיום מחבילת בטיחות מתקדמת כסטנדרט הכוללת שורה של מערכות הגנה אקטיביות בכל רמות הגימור לצד שלל מערכות עזר בטיחותיות.

  בטיחות כסטנדרט- דגמי האטקה המעודכנים. מציעים בכל רמות הגימור תוספת של שלל מערכות אקטיביות להגנה על הנהג. עד כה, נכללו באטקה המערכות הבאות: Front Assistלבלימה אוטונומית, מערכת Emergency Braking המזהה בלימת חירום של הנהג ומסייעת בעוצמת הבלימה, מערכתBlind Spot Detect המבוססת על רדאר אחורי ומסייעת לנהג להבחין ברכב בשטח המת לרבות ניטור שטחים מתים מאחורי ובצדי הרכב בעת חניה (סטנדרט מרמת גימור Style +) ומערכת איתור עייפות נהג. 
  בדגמים המשודרגים התווספו גם מערכות הבטיחות הבאות כסטנדרט: מערכת 
  Adaptive Cruise Control השומרת הן על המהירות שנקבעה והן על המרחק מהרכב שמלפנים ומערכת זיהוי ובלימה אוטונומית עבור הולכי רגל.  במקביל למערכות אלו, מציע הרכב את כל המערכות האלקטרוניות המוכרות, כגון: מערכת למניעת נעילת גלגלים ABS- Anti Locking Brake SystemXDS - מערכת נעילת דיפרנציאל אלקטרונית, מערכת לבקרת יציבות ושמירה על הרכב בנתיב הנסיעה ESC - Electronic Stability Control, מערכת (Hill Hold Control) H.H.C סיוע בזינוק בעלייה, מערכת לסיוע בבלימות חירום BAS - Brake Assist System, מערכת לבלימת הרכב אחרי תאונה, ו- 7כריות אוויר שכולל כרית קדמית לברך הנהג.

  לצד שדרוג אבזור הבטיחות, סיאט מגדילה לעשות ומציעה דגמים אלו במחירים אטרקטיביים מבעבר.  

  מחירי דגמי סיאט אטקה:

  דגם ה- Ateca Style 136,900 ₪. 

  דגם ה- Ateca Style + 142,900 ₪.

  דגם ה-Ateca Xcellence  161,900 ₪. 

  דגם ה- Xcellence + 181,900 ₪.

   

  עבור לתוכן העמוד