מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  אאודי עם דגמי יוקרה חדשים

  13/09/2018
  הגדל

  חטיבת Audi, מבית צ'מפיון מוטורס, ממשיכה לחזק את הסגמנטים הגבוהים של שוק היוקרה עם השקת שני דגמים נוספים בסגמנט המנהלים-יוקרה של מותג ארבע הטבעות. הדור השמיני של ה-A6 והדור השני של ה-A7 מציגים קפיצת מדרגה במחלקת העסקים עם טכנולוגיית הקצה שיש כיום ל-Audiלהציע, יחד עם ה-DNA המוכר של Audi שמציע אלגנטיות, ספורטיביות וקידמה טכנולוגית. 

  כל הגרסאות מציעות מערכות טכנולוגיות מתקדמות, בטיחות אקטיבית ללא פשרות, יחידת הנעה quattro האגדית של Audi לכל ארבעת הגלגלים, לצד עיצוב מרהיב בהשראת דגם הקונפסט של Audi Prologue. שני הדגמים מציגים את חוויית המשתמש החדשה של Audi עם ממשק מולטימדיה של העידן הדיגיטלי הכולל שלושה מסכים שונים בתא הנוסעים: מסך מרכזי בגודל 10.1", מסך משני בגודל 8.6", ולוח מחוונים דיגיטלי Virtual Cockpit בגודל 12.3".

  עיצוב: ה-A7 החדשה בעלת עיצוב קופה מתוחכם יותר הכולל פסי עיצוב כפולים לאורך הפגוש הקדמי, קו גימור מחודד לרוחב הדלתות, פנסי התאורה הוחלפו למלבנים מחודדים בטכנולוגייתLED. אורך הרכב עומד על 496.9 ס"מ, גובה הרכב הוא 142 ס"מ, רוחבו 190.8 ס"מ ובסיס הגלגלים בן 293 ס"מ. ה-A6החדשה קיבלה עיצוב מודרני וספורטיבי יותר, עם פנסי תאורה מחודדים בטכנולוגיית LED ושבכה רחבה, קווי גימור מחודדים לרוחב שמעניקים מראה ספורטיבי. ה-A6 בעלת אורך של 493.9 ס"מ, גובה רכב של 141 ס"מ, רוחב של 188.6 ס"מ ומרחק סרנים בן 293 ס"מ.

  שני הדגמים החדשים כוללים כסטנדרט חלון גג פנוראמי, חבילת עיצוב חיצונית High Gloss, מראות צד מתכווננות, מתכהות ומתקפלות חשמלית, שמשה קדמית מבודדת חום, פנסים קדמיים בטכנולוגיית Multiple Matrix Beam LED עם איתות דינאמי מלפנים ומאחור, פונקציית תאורת יום, מערכת שטיפת פנסים קדמיים, Dynamic Light Design בפנסים האחוריים וכן חישוקים בעיצוב 5 זרועות כפולות בגוון אפור עם צמיגי R19 245\45.        
  עיצוב פנימי- 
  החלל הפנימי של שני הדגמים מציג את העיצוב החדש של תאי הנוסעים של 
  Audi עם מראה נקי ומתוחכם. דגמי הסאלון של Audi מציגים את חווית המשתמש החדשה של המותג עם מערכות מולטימדיה של העידן הדיגיטלי ושלושה מסכים שונים בתא הנוסעים: מסך מרכזי בגודל 10.1", מסך משני בגודל 8.6", ומסך נתונים Virtual Cockpit בגודל 12.3". המסך המרכזי הוא ממשק MMI radio plus עם מסך מגע בגודל 10.1", ממוקם במרכז ומשמש לשליטה במערכת הבידור והניווט. כאשר הממשק כבוי הוא מתמזג באופן כמעט בלתי נראה לתוך מסגרת שחורה ומבריקה, כשהמערכת מופעלת מופיע ממשק משתמש מרהיב. מבנה התפריט הוא אינטואיטיבי ושטוח, כמו בכל סמארטפון והמשתמש יכול לארגן את הסמלילים באופן חופשי לפי סדר חשיבותם.

  תחת המסך הראשי נמצא צג מגע נוסף (8.6") המשמש להפעלת בקרת האקלים ומאפייני הנוחות וכן להזנת טקסטים באמצעות זיהוי כתב יד (זמין באנגלית). כאשר הנהג מפעיל את אחד הצגים באמצעות נגיעה הוא שומע ומרגיש נקישה לאישור. הדגמים מאפשרים ניהול שיחה חכמה (זמין באנגלית). הנהג יכול להפעיל מגוון תפקודים ברכב באמצעות בקרה קולית מסוג חדש וטבעי. מנהל הדו-שיח החכם שואל שאלות במידת הצורך, מאפשר תיקונים, מציע אפשרויות וכן ממתין לנהג אם הוא נקטע. המסך השלישי הוא ה-Audi Virtual Cockpit בגודל 12.3" שממקום בלוח המחוונים ומציג מערכת ניווט מלאה בממשק מתקדם MMI NAV plus.

  מנועים ותיבת הילוכים- דגמי ה-A6 וה-A7 מצוידים במנוע 3.0 ליטר TFSI בתצורת V6 עם הנעת quattro ובעלי הספק של 340 כ"ס המושגים ב-5,000-6,400 סל"ד. המומנט המירבי של שני הדגמים עומד על 51 קג"מ המושגים ב-1,370-4,500 סל"ד והמנוע משודך לתיבת S-tronic בעלת שבעה הילוכים. התאוצה של ה-A6 עומדת על 5.1 שניות בלבד מ-0 ל-100 קמ"ש וצריכת הדלק בנסיעה משולבת עומדת על 6.9 ליטר ל-100 ק"מ. ואילו התאוצה של ה-A7 עומדת על 5.3 שניות בלבד מ-0 ל-100 קמ"ש וצריכת הדלק בנסיעה משולבת עומדת על 7.1 ליטר ל-100 ק"מ.

  בשני הדגמים מנוע ה-3 ליטר טורבו בשילוב טכנולוגיית ה-Mild Hybrid מאפשר שיוט במהירויות שבין 55 ל-160 קמ"ש כשמנוע הבעירה הפנימית כבוי. כתוצאה מכך, הרכב יכול לנסוע עם אפס פליטות למשך עד 40 שניות. ברגע שהנהג לוחץ שוב על דוושת ההאצה, מערכת BAS מתניעה את המנוע בצורה מהירה וחלקה. מערכת החשמל 48 וולט החדשה, מאפשרת כוח השבה גבוה של עד 12 קילוואט, בנוסף לפעולת עצור וסע החל ממהירות של 22 קמ"ש. בסוף השנה צפויות להגיע גרסאות ה-2.0 ליטר של דגמי ה-A6 וה-A7 עם הספק של 245 כ"ס ומומנט מירבי של 37.7 קג"מ.


  בטיחות-
   דגמי ה-A6 וה-A7 מציעים חבילת בטיחות אקטיבית ללא פשרות עם שלל מערכות שתפקידם לסייע לנהג בשמירה על בטיחות הנוסעים. שני הדגמים מציעים כסטנדרט: Audi Pre Sense Front לניטור מרחק מלפנים ובלימה אוטומטית בעת חירום, בקרת שיוט אדפטיבית הכוללת מגביל מהירות,מערכת לזיהוי שטח מת (Audi side Assist), מערכת עזר לבלימה בעת יציאה לאחור מחנייה (Cross traffic assistant rear), מערכת המסייעת למניעת התנגשות מאחור (Pre sense rear), מערכת המסייעת למניעת התנגשות חזיתית בכניסה לצומת (Intersection Assist) ובקרה אקטיבית לסטייה מנתיב (Audi Active Lane Assist). מערכתTraffic Jam Assist שהיא שילוב של מכ"ם ומצלמה המסונכרנים בניהם ומאפשרים לרכב לעקוב אחרי רכבים אחרים במהירויות נמוכות תוך שמירה על נתיב הנסיעה באמצעות ניהוג אוטונומי של ההגה. כמו כן, בשני  הדגמים קיימת מצלמה אחורית, חיישני חניה קדמיים ואחוריים עם חיווי ויזואלי, חיווי התראת ירידת לחץ אויר בצמיגים ו-6 כריות אויר.

  אבזור- דגמי ה-A6 וה-A7 עברו שדרוג ברמת האבזור עם שפע באבזור הסטנדרטי שכולל: גג השמש, סגירת Servo לדלתות, מושבים קדמיים מתכווננים חשמלית עם זיכרון ותמיכה לגב וחימום, חבילת תאורה פנימית ובקרת האקלים מפוצלת לשני אזורי שליטה כולל פתחים למושבים האחוריים עם הגה בעל 4 זרועות עם שליטה על המולטימדיה ופקדי העברת הילוכים בציפוי עור, ריפוד עור מדגם Milano, דיפונים בגוון עץ אגוז טבעי וחבילת עור מורחבת (Letherette) ושמשות אחוריות כהות. ב-A6 גם וילונות ידניים בדלתות האחוריות ווילון חשמלי לשמשה האחורית. שני הדגמים מציעים את מערכת השמע המתקדמת Bang & Olufsen מספקת חוויה מרחבית חדשה עם 16 רמקולים בטכנולוגיית 3D Sound, מגבר 705W ו-15 ערוצים.

  מחירים- מחיר דגם ה-A6 3.0 יחל ב-564,000 ₪ ומחיר דגם ה-A6 2.0 שיגיע בסוף השנה יחל ב-460,000 ₪, מחיר דגם ה-A7 3.0 יחל ב-600,000 ₪, ומחיר דגם ה-A7 2.0 שיגיע בסוף השנה יחל ב-549,000 ₪.

   

   

   

  עבור לתוכן העמוד