מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  שיתוף פעולה חדש בין Apple לWaze

  1/10/2018
  הגדל

  אפליקציית הניווט Waze מודיעה היום על שיתוף פעולה חדש עם ענקית הטכנולוגיה Apple, במסגרתו תוטמע האפליקציה בקונסולת הרכב החכמה Apple CarPlay, וזאת כחלק ממשימת החברה להוביל לצמצום עומסי התנועה ויצירת חווית נסיעה נוחה ובטוחה יותר עבור כולם.

   חיבור האייפון לרכב באמצעות כבל USB או רשת אלחוטית, יאפשר למשתמשים הנוסעים במכוניות המבוססות על מערכת המולטימדיה של CarPlay להוריד את אפליקציית Waze, לנווט ליעדים אהובים, לבחור במסלולים מועדפים ולדווח על מצב הכבישים ללא מאמץ.  בין אם הם מתעדכנים אודות מצב הפקקים בדרך לעבודה או מתכננים  נסיעה ליעד חדש, אנחנו יודעים שהנהגים של שברולט, Buick, GMC וקאדילאק משתמשים ב-Waze באופן יומיומי," הדגיש ג׳ון מקפרלנד, מנהל מערכות מחוברות ב-General Motors.

  האינטגרציה החדשה של Waze ב-CarPlay, תאפשר לנהגים:

  להזין כתובות בית ועבודה מועדפות בתוך הרכב ובכך לנווט בקלות, תוך לחיצה אחת, ליעדים מתוכנתים מראש.

  לרכז את כל המידע הדרוש למהלך הנהיגה במסך אחד לפני היציאה לדרך, לרבות בדיקת מסלולים אלטרנטיביים מועדפים, התאמת הגדרות קוליות.

  לסייע לקהילה ולדווח בקלות על עומסים, תאונות ואירועי דרך אחרים באמצעות תפריט דיגיטלי ייעודי.

  לקבל התראות ויזואליות וקוליות בזמן אמת במהלך הנסיעה מבלי להוריד את הידיים מההגה.  

  אפליקציית Waze זמינה ב-Apple CarPlay החל מהיום במערכת ההפעלה החדשה iOS 12.

  אודות :Waze  אפליקציית Waze, הינה חלוצה עולמית בתחום הניווט החברתי, הממנפת טכנולוגיית מובייל, נתונים מבוססי חכמת המונים וקהילה גלובאלית בכדי להגדיר מחדש את ציפיות ודפוסי התנועה בימינו. החברה פעילה ביותר מ- 185 מדינות ברחבי העולם, ומשרתת את קהילת הנהגים הגדולה בעולם המונה למעלה מ-100מיליון משתמשים שעובדים יחדיו בכדי להתגבר על הפקקים ולחסוך בזמן ובכסף. האפליקציה ממליצה על המסלולים המהירים ביותר על בסיס מידע המתקבל בזמן אמת. החל בחישוב מסלולים מחדש ועד להודעות ביחס למחירי דלק נמוכים והצעות מיוחדות ממותגים אהובים, ווייז היא אחת משותפות הנהיגה המכילות ביותר בעולם.

   

  עבור לתוכן העמוד