מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  MOBIKE משתפת פעולה עם קניון האופנה בתל אביב

  11/10/2018
  הגדל

  מובייק, ענקית הטכנולוגיה הסינית לאופניים שיתופים חכמים, הצליחה לגייס בתקופה קצרה של כ-4 חודשים, מאז השקתה בישראל, קהל לקוחות נאמן של למעלה מ- 45 אלף משתמשים המייצרים עשרות אלפי נסיעות בחודש בת"א רבתי. 

  הסכם שיתוף הפעולה החדש עם קניון TLV, מתווסף לשיתוף פעולה מוצלח עם אגודת הסטודנטים בת"א, וחברות הייטק מובילה הממוקמת במרכז ת"א ועם עיריית רמת גן. החברה פועלת לייצר הסכמי שיתוף פעולה עם ארגונים וחברות נוספות בת"א ובסביבתה על מנת לחזק את מארג התחבורה העירוני עם חיבור נוח לאמצעי תחבורה ציבורית.

  התשלום בעבור השירות הינו 3.9 ₪ בעבור עד 30 דקות של רכיבה.

  איך זה עובד?

  מערך האופנים השיתופיים של MOBIKE, מבוסס על טכנולוגיה חכמה ומתקדמת. האופנים זמינים לרכיבה באמצעות הפעלת אפליקציה ייעודית, הסורקת ברקוד חכם המוטבע על כל זוג אופניים באמצעותו ניתן לאמוד את זמן הנסיעה ואף לנעול אותם בסוף השימוש.

  כמו כן, האופנים מחוברים למערכת GPS המאפשרת מעקב צמוד אחר תנועת האופנים במטרה לשלוט בצי האופנים ועל מנת למנוע מקרי גניבה.

  השירות מאפשר לנוע בחופשיות במרחב, ללא צורך בהגעה לתחנת הגינה ייעודית בסיום השימוש (non docking), להבדיל ממערך שיתוף אופניים שקיים היום, המחייב את הרוכב להתחיל ולסיים את הרכיבה במקומות מסוימים שאינם בהכרח תואמים לצרכיו.

  מערך שירות האופנים השיתופים של מובייק, החל במספר רשויות ובמהלך החודשים הקרובים המיזם יושק ברשויות נוספות

  החברה ייבאה לישראל עד כה 2500 זוגות אופניים (שאושרו ע"י מכון התקנים), עם צפי שתוך שנה, יהיו פזורים במרחב העירוני בפריסה ארצית אלפי זוגות אופנים. כמו כן, מעבר לפעילות העירונית הקבועה, החברה תפעל באופן אקטיבי לשלב מערכי אופניים מעת לעת בהתאם לצרכים נקודתיים "באזורים חמים" כגון, כנסים, פסטיבלים, אירועים תרבותיים גדולים, פיקים בתקופת תיירות ועוד, כמענה משלים לתחבורה ציבורית ובמקרים שאין תחבורה ציבורית נוחה. 

  אודות MOBIKE

  MOBIKE פועלת בישראל מחודש מאי באמצעות חברת שיתוף התחבורה CAR2GO. מובייק היא החברה הראשונה והגדולה בעולם לאופניים שיתופים חכמים. החברה הוקמה ב- 2015 על ידי היזמית הסינית חו וואיוואי והפכה במהרה למיזם האופניים השיתופים המוביל בסין עם שווי המוערך בכ- שלושה מיליארד דולר. החברה אשר גייסה מעל ל-900 מיליון דולר, פעילה כיום בארה"ב, אוסטרליה, גרמניה, אנגליה, איטליה  ובסה"כ ב- 200 ערים ברחבי העולם כולל סין. מובייק מפעילה כיום מעל 9 מיליון זוגות אופניים, למעלה מ- 200 מיליון לקוחות ומעל ל-30 מיליון נסיעות יומיות ברחבי העולם.

   

  עבור לתוכן העמוד