מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  פולקסווגן טוארג החדש

  19/11/2018
  הגדל

  קבוצת צ'מפיון מוטורס, יבואנית מותג פולקסווגן לישראל, החלה בימים אלה בשיווק הדור השלישי של פולקסווגן טוארג בישראל. 

  ספינת הדגל של המותג הגרמני מציגה קפיצת מדרגה בכל קטגוריה: טכנולוגית עם מגוון מערכות בטיחות מתקדמות ומערכות עזר לנהג, חווית משתמש מתקדמת באמצעות סביבת נהג דיגיטלית, ממדים עם מרחב גדול לצד משקל נמוך מבעבר בזכות השימוש באלומיניום, מראה חדש יוקרתי ואלגנטי במסגרת שפת העיצוב החדשה של המותג. 

  עיצוב- ממדיו של הטוארג החדש גדולים יותר מבעבר והוא בעל מראה שרירי ויוקרתי. מתלי האוויר שקיימים כסטנדרט מאפשרים הגבהה של הרכב בעוד 7 ס"מ לשימוש בנהיגת שטח או הנמכת הרכב בעוד 4 ס"מ להענקת גישה נוחה יותר לתא המטען. גג הרכב הוא גג שמש פנוראמי עם הפעלה חשמלית ולצדיו פסי נשיאה. בחלק האחורי פנסי התאורה האחוריים זכו לצורה מחודדת יותר ומשלימים את המראה החדש. טוארג נשען על  פלטפורמת ה-MLB , כשממדיו גדלים משמעותית עם אורך של 4,878 מ"מ (77 מ"מ יותר מהדגם היוצא), רוחב של 1,984 מ"מ (44 מ"מ יותר מהדגם היוצא) גובה של 1,646 מ"מ ומרחק הסרנים עומד על 2,899 מ"מ. למרות הצמיחה במימדים הרכב השיל 115 ק"ג ממשקלו, על ידי שימוש באלומיניום. מי שמרוויח מתוספת האורך למרכב הוא תא המטען, שעכשיו בנפח 810 ליטרים, לעומת 697 בדור הקודם.

  תא הנוסעים מציג קפיצת דרך אף הוא עם מראה יוקרתי המשלב עיצוב פנים מוקפד, איכות חומרים מסגמנט היוקרה וטכנולוגיה מתקדמת. הטוארג מציע רמת גימור אחת, עם שני עולמות עיצוב Atmosphere עם מראה טבעי ודיפוני עץ בצבעים חמים ו-Elengance עם מראה טכנולוגי וגימור שחור מבריק.

  סביבת הנהג מחולקת באמצעות פס תאורה פנימי לרוחבו כשבחלק העליון נמצאים מסכי תצוגה גדולים וצבעוניים המציעים סביבת נהג דיגיטלית Innovision Cockpit  שמציעה שילוב המסכים לידי מסך מולטימדיה רחב ושלם המותאם לזווית הנהג. דרך המסכים ניתן לתפעל את מערכות הרכב באמצעות מחוות יד, או על ידי שליטה קולית ללא מתגים כלל. המסך המרכזי בגודל 15' מציע תצוגה של שלל מערכות הרכב, בעוד המסך השני שמול עיני הנהג בגודל 12' מציג נתוני נהיגה שונים. אבזור הפנים מציע כסטנדרט שלל אופציות ומערכות המוכרות מסגמנט היוקרה עם מושבים קדמיים מעור המתכווננים חשמלית וכוללים פונקציית חימום ואוורור לצד תמיכה צדית ובגב התחתון.

  מנוע והילוכים- הטוארג החדש, מציע בישראל מנוע V6 בנפח 3.0 ליטר TDIעם 2,967 סמ"ק שמשודך לתיבת הילוכים טיפטרוניק בת שמונה הילוכים. המנוע מציג הספק של 286 כ"ס (24 כ"ס יותר מהדגם היוצא) ב-3,500-4,000 סל"ד ומומנט של 61.1 קג"מ ב-2,250-3,250 סל"ד. צריכת הדלק המשולבת מציגה צריכה של 6.6 ליטר ל-100 ק"מ. לצד זה מוצעת מערכת מתלי אוויר המשפרת את נוחות הנסיעה לפי תוואי הדרך וסגנון הנהיגה.

  בטיחות- הטוארג החדש, מציע את כל מערכות הבטיחות המתקדמות האקטיביות כסטנדרט: בקרת שיוט אדפטיבית ACC, מערכת לניטור מרחק מלפנים Front Assist, מערכת בקרת סטייה מנתיב אקטיבית Lane Assist, מערכת לזיהוי כלי רכב בשטח מת וסיוע בעת מעבר נתיב  Side Assist, מערכת לסיוע בכניסה לצמתים - הסורקת צמתים או יציאה מחניה בזווית של עד 90 מעלות ומתריעה על רכב מתקרב, כשבמהירות של עד 10 קמ"ש היא גם בולמת עצמאית. מערכת לבלימה אוטומטית בעת חירום, מערכת עזר לעומסי תנועהTraffic Jam Assist, המציעה סייען נהיגה בפקקים, עד מהירות של 60 קמ"ש, המערכת שולטת ברכב הן מבחינת שמירת נתיב ומרחק. הטוארג מציע מערכת הגנת נוסעים פרואקטיבית שבמידה ומתקבל ממערכות הרכב והעזר השונות זיהוי של מצב סכנה מופעלים אמצעי בטיחות שונים כגון: הידוק חגורות, יישור מושבים, הדלתות יינעלו והחלונות וגג השמש הנפתח פנורמית ייסגר. הטוארג מציע Roll Over Prevention, מערכת התראת עייפות ו-10 כריות אוויר. בנוסף, קיימת מערכת סיוע לחנייה אוטומטית עם חיישנים מלפנים ומאחור.

  מחיר הטוארג החדש יחל ב-499,900 ₪.

   

  עבור לתוכן העמוד