מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  אפליקציה חדשה לשירותי גרירה

  19/11/2018
  הגדל

  "שלמה רשת מוסכים ושרותי דרך" מקבוצת שלמה, מובילה את השירות ללקוחותיה לעידן הדיגיטל. החברה פיתחה אפליקציה המיועדת לאלפי סוכני ביטוח העובדים עם החברה וכן למאות אלפי לקוחותיהם אשר נזקקים לשירותי דרך וגרירה.

  לקוחות המזמינים שירותי גרר יקבלו הודעת SMS עם קישור לאתר, המאפשר להם לצפות בזמן אמת בפרטי השירות שבדרך אליהם, פרטי הנהג, מיקום ניידת השירות או רכב הגרר וזמן הגעה משוער מרגע היציאה לדרך ועד ההגעה אליהם. 
  לאחר השירות, יתבקשו הלקוחות להעניק ציון לנותן השירות בסולם של 1 עד 5 וזאת לצורך מעקב שוטף אחר איכות וזמינות השירות. האפליקציה פותחה
  Positive-Apps על ידי  בשיתוף עם צוות אגף מערכות מידע בקבוצת שלמה.

  עבור נהגי הגרר ורכבי השירות, קיים מעתה יתרון, כאשר מגיעה "קריאת שירות" לנהג הגרר או טכנאי התיקון, הוא יכול לאשר קבלת הקריאה, לצפות בפרטי הרכב (מספר רישוי) ופרטי הנהג שממתין לשירות, לנווט באמצעות WAZE אל עבר הנהג וכן, לצפות במפה עם ציון מיקום לגרירת הרכב.


  סיגל רביב, סמנכ"לית שיווק רשת מוסכים ושרותי דרך
  , אמרה כי, "פיתוח היישומים המתקדמים המשרתים את רשת המוסכים ושרותי הדרך, בדגש על נהגי רכבי השירות שלנו, הם צעד נוסף של קבוצת שלמה בדרך לשדרוג השירות והפיכתו לדיגיטלי. לקוח המזמין גרר או ניידת שירות נמצא פעמים רבות בסיטואציה לא נוחה בלשון המעטה ולכן, פעלנו בעניין על מנת לייצר עבורו ידיעה ברורה בנוגע למשך הזמן עד להגעת רכב השירות ומידע נוסף העשוי לסייע לו מאוד. היישומים שפותחו לטובת לקוחותינו ולטובת נהגי הגרר הם חלק נוסף בשיפור חווית השירות של קבוצת שלמה, המקבלת מדי יום מאות קריאות שירות".

  קבוצת שלמה הוקמה על ידי שלמה שמלצר ז"ל והחלה את דרכה כחברת השכרת רכב ליסינג ומתן שירותים לכלי רכב. חזונו הפיננסי של שמלצר והבנתו הכלכלית המעמיקה הובילו את הקבוצה להצלחה ולצמיחה מתמדת, וכיום היא אחת מקבוצות ההשקעה המובילות בישראל. לצד היותה החברה המובילה בישראל בתחום שירותי רכב, עם צי של כ-75,000 כלי רכב, יש לקבוצה השקעות בענפי תעשייה שונים. קבוצת שלמה כוללת את שלמה החזקות (ליסינג תפעולי ופרטי, השכרת רכב בארץ ובחו"ל, מכירת רכב מיד ראשונה ושלמה ביטוח), שלמה נדל"ן, שלמה רשת מוסכים ושירותי דרך, ש.י.ר שלמה יבוא רכב (אופל ישראל), BYD, קבוצת אפקון החזקות, מספנות ישראל, קבוצת גולד בונד &ndash מסוף מכולות ומטענים ותדיראן טלקום.

   

  עבור לתוכן העמוד