מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  דגמי טויוטה 2019

  24/12/2018
  הגדל

  יוניון מוטורס יבואנית טויוטה בישראל עדכנה על דגמי 2019 העתידים להגיע ארצה כבר ברבעון הראשון של 2019.

  טויוטה קורולה

  הקורולה החדשה שמעתה גם היברידית. הרכב הנמכר ביותר בעולם בכל הזמנים מגיע לישראל בדור ה 12 שלו. הוא כולל עתה את הקורולה סדאן המעוצבת והדינמית, את הקורולה האצ'בק הספורטיבית והיעילה והקורולהTS  הוורסטילית והמרווחת. שלושת הדגמים הללו נחשפו לאחרונה. הקורולה החדשה תוכננה לענות על צרכי לקוחות שונים: מההאצ'בק הקומפקטית לצעירים ומשפחות קטנות, לסטיישן הרב-תכליתי למשפחות ודגם הסדאן המיועד למי שמחפשים עיצוב דינמי וסגנון יוקרתי המשולב בחלל מרווח ובטכנולוגיה מתקדמת. כל דגמי הקורולה החדשה בנויים על שלדת הTNGA - החדשה של טויוטה, המעניקה לרכב את עוצמות הליבה שלו, מרכז כובד נמוך, שלדה קשיחה מאוד, קלה ומבודדת מרעשים. כל אלו באים לידי ביטוי בהתנהגות כביש ואחיזה יוצאות דופן באיכותן בסגמנט זה.

   

  מנועים- הקורולה החדשה תוצע בישראל בשתי חלופות מערכות הנעה חדשות 1.6 ליטר בנזין, ו- 1.8 ליטר היברידית. המערכת ההיברידית היא מהדור הרביעי של היצרן, להערכת היבואן מרבית "הקורולות" שיימכרו בישראל תהיינה מצוידות בטכנולוגיה היברידית. בישראל הקורולה משווקת בסגמנט הגדול ביותר בשוק הרכב ותמיד החזיקה בו חלק מהותי. הצלחתה הרבה של הקורולה מבוססת על ערכי האמינות, איכות, שמירת ערך ונוחות מרבית, שבזכותם זוכה הקורולה לקהל לקוחות מרוצה ונאמן בישראל וברחבי העולם.

  לפני שנתיים בדיוק, הייתה זו הקורולה אשר הביאה לשוק הישראלי את בשורת הטמעת מערכות הבטיחות האוטונומיות המובנות (לדגמי mass market) עם ה- Toyota Safety Sense וגם עתה הקורולה היא אשר מביאה את הדור הבא של מערכות הבטיחות המתקדמות Toyota Safety Sense 2.0אשר כוללת סט מערכות בטיחות רחב ואיכותי מאי פעם.

  מחירים:

  קורולה היברידית SUN - 131,900 ₪

  קורולה בנזין SUN - 131,900 ₪ 

   

  RAV4

  ראב 4 החדש, דור חמישי של רכב הפנאי שטח הנחשק של טויוטה. הדגם החדש כולל עיצוב חדש פנימי וחיצוני, חידושים טכנולוגיים ותוספות אבזור. הגרסה החדשה משלבת בין ניסיון של למעלה מ- 20 שנות בפיתוח רכבי פנאי קומפקטיים לבין הטכנולוגיה ההיברידית הידועה של טויוטה.

  הוא מבוסס לראשונה על פלטפורמת ה TNGA החדשה, מצויד במערכת הנעה היברידית חדשה, עוצמתית וחסכונית עם צריכת דלק משולבת של 21.7 ק״מ לליטר. הבסיס לתכונות הדינאמיות החדשות והמשופרות של RAV4 הוא פלטפורמת ה-TNGA, המעניקה לרכב את עוצמות הליבה של מרכז כובד נמוך, שלדה קשיחה מאוד וקלה מקודמתה  אלו באים לידי ביטוי בהתנהגות כביש ואחיזה יוצאות דופן באיכותן בסגמנט זה.

  מנועים-  RAV4 החדש ישווק עם שתי יחידות הנעה חדשות: 2.0 ליטר או 2.5 ליטר היברידי. בתצורה ההיברידית הרכב יציע נתוני האצה 0-100 קמ״ש מרשימים ב- 8.4 שניות בלבד בתצורת ההנעה קדמית או 8.1 שניות בתצורת ההנעה כפולה, גרסת מוצר זו תהווה את ה 4X4 ההיברידי הראשון של טויוטה בישראל. RAV4 החדש מצויד בדור השני של מערכת הבטיחות המקורית והמתקדמת Toyota Safety Sense הכוללת בלימה אוטונומית בטווח של 10-180 קמ״ש (10-80 קמ״ש להולכי רגל- יום ולילה).

  מחירים:

  ראב 4 היברידיVOLVE  E--  169,900 ₪

  ראב 4 בנזין  EXPLORE 4X4  174,900 ₪

   

  טויוטה יאריס 20Y

  היאריס החדשה תגיע לישראל במהדורה חגיגית תחת השםY20, זאת לרגל ציון 20 שנה להשקתה. היאריס החדשה תושק כבר בראשית 2019 גם היא תוצע למכירה בשתי גרסאות מערכת הנעה, 1.5 ליטר בנזין, ו 1.5 ליטר היברידית יעילה וחסכונית במיוחד, .

  הדגם החדש כולל מערכת מולטימדיה מתקדמת TOYOTA TOUCH, מסך מגע צבעוני 7" ברזולוציה גבוהה להצגת נתוניםולשליטה מלאה במגוון מערכות ברכב.

  לדגם החדש כפתורי בחירת מצב EV ו- ECO-מצב נהיגה EVמשתמש בהנעת המנוע החשמלי בלבד. במצב זה הרכב אינוצורך דלק ואינו פולט CO2, מומלץ להשתמש במצב זה בנהיגהאיטית בפקקים ובחניונים. מצב נהיגה ECO מתאים לנסיעהיומיומית רגילה בדגש על חסכון בדלק.

   כמו כן ליאריס החדשה אפשרות להתחבר למערכת הרכב המחובר החדשניתTOYOTA CONNECTED- המאפשרתחוויית שימוש אישית וחדשנית על מסך המולטימדיה והיא כוללתבין היתר התאמה אישית מלאה, מידע שימושי על הרכב ומערכותיו, שירותים ותזכורות על מועדי טיפול וכיו"ב, אפשרותהזמנת טיפולים אונליין ישירות מהמערכת ומגוון רחב שלאפליקציות שימושיות ומהנות כמוWAZE  ,שזאםמזג אוויר,פנגו, YOUTUBE , רדיו אינטרנטי עם אינספור תחנות מרחביהעולם ועוד.

  בנוסף, למערכת יש ממשק של אפליקציה לסמארטפון ובה ניתן לצפות במיקום הרכב, בסגנון הנהיגה בו, היסטורית טיפולים, שרותי חירום ועוד. היאריס ההיברידית החדשה מגיעה בשלוש גרסאות מוצר:Hybrid Sky ו-Eco Style. תצרוכת הדלק מגיעה לכ- 27 ק"מ לליטר, הספק משולב של הרכב -99 כוח סוס, האצה מ-0 עד 100 ב-12 שניות בלבד. דרגת זיהום אוויר: 2.

  מחירים:

  יאריס בנזין SOL - 100,900 ₪ 

  יאריס היברידי  ECO - 105,900 ₪  

   

  CH-R

   CH-R , הקרוסאובר הנחשק של טויוטה. דגם השיק הפופולארי יוצע עם שני שדרוגים מהותיים: תתווסף לו מערכת ניווטWAZE כסטנדרט וכן משטח טעינה אלחוטי לטלפון הנייד. כמו כן יוחלף הגלגל הרזרבי ב"ערכת ניפוח" ובכך יגדל נפח תא המטען לכ- 80 ליטר.

  המחירים ללא שינוי 

  CHR היברידי C-LUB  138,900 ₪

  CHR היברידי C-ITY  140,900 ₪

   

  PRIUS

  פריוס, הרכב שהפך לאייקון היברידי, יוצע בגרסה חדשה עם חוויית נהיגה ייחודית, מתקדמת ושקטה, עיצוב חדשני, שיפור בתצרוכת הדלק וחזית הטכנולוגיה ההיברידית פורצת הדרך של טויוטה. הדור החדש יגיע לישראל כבר במהלך המחצית הראשונה של 2019 ויכלול עדכוני מוצר רבים.

  המחירים:

  פריוס ACTIVE  139,900 ₪

  פריוס פלוס- 164,900 ₪

   

  עבור לתוכן העמוד