מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  אופל ישראל עוברת ללובינסקי

  25/01/2019
  הגדל

  המותג אופל בישראל עובר מחברת ש.י.ר מקבוצת שלמה לקבוצת לובינסקי, החל מ- 1 במרץ, המהלך בהתאם למגמת האיחוד בעולם למותגי קבוצת PSA.

  קבוצת לובינסקי, היא אחת מקבוצות הרכב המובילות בארץ, נוסדה בשנת 1936 ומייצגת את מותגי פיג'ו, סיטרואן DS ו-MG בישראל. קבוצת שלמה היא קבוצת שירותי הרכב הגדולה בישראל והיא המפתחת והמפעילה של מגוון שירותים ובהם ליסינג תפעולי, ליסינג פרטי, שירותי מימון, השכרה וביטוח. בין החברות, נחתם הסכם להעברת זיכיון ייבוא מותג אופל לידי קבוצת לובינסקי. ההסכם נחתם לאחר שבקבוצת שלמה הוחלט לאמץ אסטרטגיה עסקית של מיקוד בעולם שירותי הרכב, ובמקביל בספטמבר האחרון החל יישום אסטרטגיה עסקית בינלאומית אצל היצרנית, כשאחת ממטרותיה העיקריות הנה צמצום עלויות תפעוליות ומקסום הסינרגיה הארגונית בין מותגי הקבוצה.

  לקבוצת לובינסקי ולקבוצת שלמה, מערכת יחסים טובה וקואופרטיבית כבר שני דורות וזו תאפשר העברה חלקה ומסודרת תוך שמירה של רציפות הפעילות של מותג אופל בישראל. בימים הקרובים יחלו צוותים של החברות לפעול להעברה מהירה של הפעילות תוך שמירה על רמת שירות גבוהה ורציפה לקהל הלקוחות של המותג, כפי שהיה עד כה. 

  ב-1 במרץ 2019 (המיזוג מותנה באישור הגופים הרגולטוריים), יושק באופן רשמי מותג אופל תחת קבוצת לובינסקי. אולם התצוגה הראשי של מותג אופל יוקם בתוך מתחם קבוצת לובינסקי בשורק במעוין שורק ראשל"צ,  בצמוד לאולמות התצוגה הראשיים של מותגי הרכב פיג'ו, סיטרואן ו-MG. במהלך החודשים הקרובים יבוצע הליך סדור שיבטיח המשך הפעלה רציפה וכיסוי ארצי של אולמות התצוגה ומרכזי השירות של אופל ברחבי הארץ.

  בשמונה השנים בהם שווק מותג אופל מנוהל תחת קבוצת שלמה, נמכרו כ-36,000 כלי רכב במגוון סגמנטים החל מאופל אדם, קורסה, אסטרה, אינסיגניה וכן קרוסלנד וגרנדלנד ששיווקם החל בשנה האחרונה. בעתיד הקרוב, יושקו תחת המותג אופל דגמים חדשים ומתקדמים, בפלטפורמות וטכנולוגיות משותפות מבית היוצר של PSA, עם פוטנציאל הצלחה גבוה כמו הקומבו החדש (תואם ברלינגו), גרנדלנד פלאג-אין-היבריד (PHEV) והקורסה החשמלית החדשה ועוד מגוון דגמים שיושקו במהלך השנים הקרובות.


  אסי שמלצר, יו"ר קבוצת שלמה:
   "מדובר בתזמון מושלם מאחר וקבוצת שלמה החלה ביישום אסטרטגיה חדשה לקבוצה בה היא מתמקדת בעולם השירותים ולא בעולם המוצרים. מאמין שבשנים הקרובות מודל הבעלות הפרטית של רכבים ישתנה לחלוטין".

   

  דורי מנור, יו"ר קבוצת לובינסקי: "אנחנו שמחים לאחד את כלל מותגי PSA תחת קורת גג מקצועית אחת שתאפשר סינרגיה איכותית הן בהיבט המכירה והן בהיבט השירות, צוותי לובינסקי ידאגו להמשיך ולשפר את רמת השירות הגבוהה ומגוון המוצרים ללקוחות אופל כפי שנעשה על ידי ש.י.ר עד היום".

   

   

  עבור לתוכן העמוד