מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  טויוטה קורולה היברידית הושקה בישראל

  28/02/2019
  הגדל

  יוניון מוטורס יבואנית טויוטה בישראל השיקה את  הקורולה החדשה. מאז פתיחת המכירה המוקדמת בחודש דצמבר, נרשמו ביקושי שיא עם קרוב ל 6,000 הזמנות טרם הגעת הרכבים לאולמות התצוגה. הדגם ההיברידי מרכז את מרב המכירות עם למעלה מ- 85% מההזמנות.  

  בימים הקרובים יעלו לכבישי ישראל רכבי הקורולה הייבריד סדאן הראשונים, שהוא הדגם החדש והראשון מבין שלושת דגמי משפחת הקורולה אשר כוללת גם את הקורולה Excite (לשעבר אוריס האצ'בק) הקומפקטי והספורטיבי ואת הקורולה - Space(לשעבר אוריס סטיישן) הרב-תכליתי, אשר יגיעו ארצה בהמשך הרבעון הנוכחי.

  הקורולה , היא המכונית המשפחתית הנמכרת ביותר בכל הזמנים בישראל. עד היום נמכרו כ- 230 אלף קורולות. זהו גם הרכב הפופולרי ביותר על כבישי ישראל כיום עם קרוב ל-  190 אלף רכבים. לאורך השנים, טויוטה קורולה קנתה לה מעמד כסמל לאמינות וקנייה בטוחה ומשתלמת והיא זכתה לאמון הלקוחות.

  קורולה דגם הסדאן החדש, מגיע לראשונה בגרסה היברידית דור רביעי של טויוטה בנפח 1.8 ליטר עם 122 כ"ס. הקורולה החדשה כוללת עיצוב חדש מבחוץ ומבפנים ושיפורים משמעותיים במערכות הרכב, חלל מרווח ואבזור טכנולוגי מתקדם. המשפחתית הפופולרית מציעה מעתה חוויית נהיגה ונסיעה ספורטיבית נוחה ובטוחה יותר מאי פעם והיא גם החסכונית ביותר בקטגוריה.

  עיצוב, דגם הסדאן החדש המבוסס על העיצוב המתוחכם והדינמי המאפיין את מבחר דגמי קורולה החדשיםמציג מראה רחב ונמוך המאפיין את פלטפורמת  (TNGA) GA-C החדשה של טויוטהעם זאתייחודיותו באה לידי ביטוי בעיצוב חיצוני יוקרתי יותר וסגנון ייחודי מלפנים ומאחור.

  העיצוב החיצוני גם הוא מציע מראה ספורטיבי ודינמי יותר - בחזית הרכב נעשה שימוש עדכני בפילוסופיית העיצוב Under Priority Catamaran של טויוטהעיצוב מרשים המשלב בין חזית הפגוש לצד גריל תחתון עוצמתימוטיב עיצובי המאפיין את משפחת קורולה החדשההגריל העליון הדק מתאפיין בעיצוב תלת ממדי ומתחבר לחלק העליון של הפנסים הקדמיים בעיצוב חדעוטף את הפינות ומדגיש את המראה המוצק של המכונית.

  עיצוב פנימי- בתוך תא הנוסעים היוקרתי ניתן למצוא אבזור טכנולוגי מתקדם ותכונות נוחות רבות, ביניהן  מערכת מולטימדיה תומכת עברית עם מסך מגע 9 אינץ' וניווט WAZE כסטנדרט, צג נתונים TFT 7 אינץ'  טעינת טלפון אלחוטיתושמשות כהות (תלוי ברמת גימור).

   

  מנועי בנזין והיברידי- הקורולה סדאן החדשה מציעה שתי מערכות הנעה: האחת, מערכת היברידית בטעינה עצמית בנפח1.8 ליטר שמייצרת 90 קילוואט122 כוח סוסמערכת הנעה זו נותנת מענה לכל מה שלקוחות מצפים מדגם היברידי של טויוטה בטעינה עצמית, נסיעה שקטהנהיגה אינטואיטיבית,רספונסיביות, וטכנולוגיה חשמלית שאינה דורשת טעינה. כמו כן היא מעניקה חיסכון מהותי בצריכת דלק עם 29.4 קילומטר לליטר ופליטות פחמן דו חמצני של 77 גרם לק"מ1 בלבד,

  בתנאי שימוש סטנדרטיים, הקורולה החדשה תפעל כ 50% מהזמן, ותכסה כ 50% מהדרך תוך שהיא פועלת בתצורה חשמלית (מנוע הבעירה הפנימית כבוי) וכתוצאה מכך היא גם החסכונית ביותר בקטגוריית המשפחתיות.

  מנוע בנזין- מערכת הנעה שנייה היא של מנוע בנזין משופרבנפח 1.6 ליטר משלב תגובה ויעילות ומגיע עם תיבת הילוכים אוטומטית רציפהמערכת הנעה זו מעניקה הספק כולל של 132 כוח סוס וצריכת דלק נמוכה של 18.2 קילומטר לליטר ופליטות של 125 גרם לק"מ1

   

  בטיחות- הדגם היוצא של הקורולה קבע סטנדרט חדש בישראל של בטיחות וממשקי נהג טכנולוגיים והיה הרכב הראשון בישראל, שהציע כסטנדרט בכל רמות הגימור מערכת בטיחות אוטונומית מתקדמת (Toyota Safety Sense)חבילת הבטיחות החדשה של הקורולה כוללת מערכת "טרום התנגשות" (PCS) מורחבת עם זיהוי הולכי רגל במהלך היום וגם בלילה וזיהוי רוכבי אופניים בשעות היום, מערכת שמירת מרכז נתיב (LTA), טווח מלא של בקרת שיוט אדפטיבית דינמיתAdaptive Dynamic  Cruise Control  (ADCCהמתחשבת בטווחי המהירות, זיהוי תמרורי דרך מורחב ומעבר אוטומטי לאור גבוה ו-(AHB) . החידוש המשמעותי ביותר בדור החדש של ה-Toyota Safety Sense  הינו שילוב בין מערכת שמירת מרכז נתיב ובקרת שיוט אדפטיבית דינמית. כאשר מערכות אלה פעילות, הן מסייעות לנהג לשמור על מרכז נתיב ולהתאים באופן אוטומטי ועצמאי את מהירות הרכב למכשולים מסביב ובהתאמה למגבלות המהירות בכביש.

  פרימיום- רמת גימור נוספת שתשווק בישראל. גרסת פרימיום, שכוללת תוספת של גג נפתח חשמלי, חישוקי מגנזיום 17" וטכנולוגיות בטיחות ייחודיות הנוספות לדגם זה BSM RCTA:זיהוי רכבים בשטח "מת"  Blind Spot Monitor, המערכתמתריעה בפני הנהג על הימצאות רכבים מצידי הרכב בשטח ה"מת" של הנהג. כאשר המערכת מזהה רכבים בשטח זה, היאמתריעה בפני הנהג באמצעות התראה קולית וויזואלית במראההחיצונית. בכך מסייעת המערכת לשמירה על בטיחות מרביתבזמן מעבר בין נתיבים.

  זיהוי רכבים חוצים מאחור Rear Cross Traffic Alert -  , מערכת המזהה רכבים חוצים מאחור בעת נסיעה אחורהומתריעה בפני הנהג על כך בהתראה קולית וויזואלית במראההחיצוניתבכך מסייעת המערכת לשמירה על בטיחות הנהגביציאה מחניה ובנסיעה ברוורס.

  גרסאות סטיישן והצ'בק- יוניון מוטורס היבואנית, פותחת הזמנות מוקדמות גם את  שני דגמי Corolla Excite hybrid(אשר מחליפה למעשה את מקומה של האוריס האצ'בק הייבריד) וכן שני דגמי Corolla Space hybrid (אשר תופסת למעשה את מקומה של האוריס TS  ההיברידית).

  שני דגמים חדשים אלו מבוססים אף הם על פלטפורמת ה-TNGA  החדשנית של טויוטה מונעים בהנעה היברידית מהדור הרביעי וכוללים את הדור החדש של מערכת הבטיחות האוטונומית Toyota Safety Sense 2.0 וכן אבזור עשיר ועדכני. הודעה המפרטת את תכולת הדגמים ומאפייניהם תצא בעוד כחודש לקראת התחלת המסירות של דגמים אלו.

   

  מחירים לדגמי טויוטה קורולה ₪ :

   COROLLA   סדאן בנזין  SUN - 132,900

   COROLLA HSD  סדאן היברידי  SUN - 132,900

  COROLLA HSD  סדאן היברידי SENSE - 134,900 

  COROLLA HSD  סדאן היברידיLIMITED  - 139,900 

   

   COROLLA   סטיישן היברידי TS SPACE - 134,900

   COROLLA   סטיישן היברידי  TS SPACE +  - 136,900

   

   COROLLA היברידי הצ'בק  HB EXCITE - 134,900

  COROLLA  הצ'בק היברידי HB EXCITE + - 139,900

   

   

  עבור לתוכן העמוד