מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  סיטרואן קקטוס הושק בישראל

  11/03/2019
  הגדל

  קבוצת לובינסקי, השיקה בישראל את סיטרואן קקטוס החדש. הקקטוס החדש, עבר עדכון נרחב ומקיף מאוד שכלל שימוש בטכנולוגיה חדשה, העלאת רף הבטיחות, עדכוני עיצוב נרחבים והוא ממשיך לבדל את עצמו בעולם הרכב בעזרת אופיו השובב וכעת, גם עם נוחות נסיעה חסרת תחרות בקבוצתו. סיטרואן קקטוס החדש, מחליף את הדור היוצא שיווקו החל בשנת 2014. (צילום: רונן טופלברג)

  עיצוב חיצוני- נועז, צעיר וייחודי שכולל עדכון מודרני ואלגנטי אשר מקרב אותו יותר אל שאר דגמי סיטרואן החדשים. חזיתו מודגשת ומעוגלת, עם יחידות תאורת לד דקות וארוכות, דלתות חדשות ובהן חיפויי ה-Air Bump החדשים וחלונות כהים שתורמים לתחושת הגג הצף, חיפויי גלגלים בולטים וחלק אחורי מלוטש וחלק שבו הותקנו גם יחידות תאורת 'לד' תלת ממדיות חדשות ונאות. הקקטוס שומר על ממדים קומפקטיים (אורך: 416.9 ס"מ. רוחב: 172.9 ס"מ, גובה: 154 ס"מ, בסיס גלגלים: 259.5 ס"מ, שמקלים מאוד על השימוש במרחבים אורבניים צפופים, אך מנגד, מצליח להציע תא נוסעים מרווח ומפנק מאוד לחמישה נוסעים ומטענם. סיטרואן קקטוס החדש מוצע עם תשעה צבעים חיצוניים לבחירה.

  עיצוב פנים- תא הנוסעים של סיטרואן קקטוס החדש שומר על כל מאפייניו של הדגם אותו הוא מחליף, אך גם כאן מציג שורה של עדכונים חשובים לרווחת ונוחות נוסעיו. בהמשך לתוכנית הנוחות המתקדמת, הקקטוס החדש הוא הרכב הראשון בעולם של סיטרואן שיקבל את המושבים החדשים שלא רק נראים נוחים, אלא מחבקים מיד את יושביהם ברכות ותמיכה חריגים במיוחד. מושבים אלה תוכננו מחדש בצורתם כדי לייצר כמה שיותר נקודות מגע עם גוף הנוסעים, דבר המשפר מאוד את נוחות הישיבה בהם. הדשבורד, מפוסל שבנוי מחומרים איכותיים ועליו שלל סממני העיצוב המסורתיים של הקקטוס, עם תא הכפפות המקורי עם הפתיחה העילית, משטחים רכים, ידיות הדלתות דמויות ידיות מזוודה ועוד. לוח המחוונים עבר עדכון גם הוא וכעת התצוגה בו עשירה יותר במידה וצבעוניות וכך גם בכל הקשור למסך המגע של מערכת המולטימדיה המותקן במרכז הדשבורד.

  מנוע- הקקטוס החדש, קיבל את מנוע הבנזין PureTech בנפח 1.2 ליטר. המנוע, מפיק 110 כ"ס ב-5,500 סל"ד וכן 20.9 קג"מ כבר ב-1,750 סל"ד כשהוא משודך לתיבה אוטומטית פלנטרית מבית AISIN היפנית בעלת 6 הילוכים. שילוב יחידת כוח זו בקקטוס מניב נתוני צריכת דלק נמוכה של 19.6 ק"מ לליטר בנסיעה משולבת על פי תקן WLTP החדש ונמצא בישראל בקבוצת זיהום 3. באשר לביצועים, התאוצה מ- 0 ל-100 קמ"ש תוך 11 שניות ומהירות מרבית של 193 קמ"ש.

  בטיחות- רמת הבטיחות בקקטוס, כוללת שלל מערכות בטיחות, אקטיביות מקוריות: מערכת בלימת חירום אקטיבית. מערכת התרעה למניעת סטייה מנתיב הנסיעה. מערכת התרעה לניטור מרחק מלפנים. מערכת התרעה על הימצאות רכב בשטח המת. מערכת אקטיבית למניעת סנוור והחלפת עצמת התאורה בהתאם לתנאי הדרך. מערכת לזיהוי תמרורי מהירות והמלצה לשינוי המהירות בהתאם בבקרת השיוט. מערכת התרעה לערנות הנהג. בנוסף ל-6 כריות אוויר (עם נטרול כרית אוויר לנוסע מלפנים), בקרות יציבות אחיזה וניטור לחץ אוויר הצמיגים.

  התנהגות כביש- קקטוס החדש, הינו דגם ראשון בתוכנית:Citroen Advanced Comfort ולוקח את נוחות הנסיעה לממד חדש לגמרי וגבוה לא רק ביחס לשאר המכוניות בקבוצתו. סיטרואן בחרה להעניק לו לראשונה את מערכת המתלים החדשנית, מסוג PHC-  Progressive Hydraulic Cushions אשר מציעה פתרון הנדסי ייחודי שמעניק לקקטוס, נוחות נסיעה באיכות הגבוהה ביותר.

  אבזור- הקקטוס החדש ישווק בישראל בשתי רמות אבזור -FEEL ו-SHINE PK. הראשונה כוללת בקרת אקלים, בקרת שיוט, מגביל מהירות, פנסים קדמיים 'לד' לתאורת יום ואחוריים 'לד' מלא, תאורה עוקבת פניה, מראה פנימית אלקטרו-כרומטית, חיישני גשם למגבים, פנסי ערפל קדמיים, 6 רמקולים, מערכת מולטימדיה עם אפשרות הפעלה בעברית ו-Apple Car Play, גלגל הגה מצופה עור מתכוונן לגובה ולעומק, כוונון גובה למושב הנהג, מצלמה אחורית, חיישני חניה קדמיים ואחוריים עם תצוגה גרפית ועוד.

  רמת אבזור SHINE PK מוסיפה על כך גם כניסה והתנעה ללא מפתח, מושב נוסע (בנוסף לנהג) מתכוונן לגובה, מושביAdvanced Comfort ייחודיים, חישוקים קלים במידה 17 אינץ' ועוד.

  מחירים:

  קקטוס 1.2 PureTech 110 כ"ס 'FEEL' - 109,990 ₪

  קקטוס 1.2 PureTech 110 כ"ס 'SHINE' - 114,990 ₪

  עבור לתוכן העמוד