מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  אוטומוטור פסח 2019

  26/03/2019
  הגדל

  כמיטב המסורת בחול המועד פסח, תערוכת המכוניות והאופנועים של ישראל חוגגת 31 שנים בהשקעת ענק ובאווירה של אירוע על עמוס ב-Super Cars, באופנועים נדירים ובטכנולוגיות ואביזרים. 

  התערוכה עוללת תצוגת מכוניות מופעים מוטוריים נועזים ששטחם הוכפל ועוצב באופן שונה וחדשני השנה, בנוסף יהיו הפעלות למשפחה ומופעי בידור בסגנון "גוט טאלנט" באולמות. תערוכת המכוניות תציג סופר קארס ומגה קארס ממותגי העל הנחשקים, הנדירים והיוקרתיים בעולם במגוון אולמות ענק ממוזגים, ממכוניות בשווי של מיליוני ₪. השנה יהיו כוכבי תערוכה יקרים, איכותיים, נדירים, עתירי כוחות סוס וביצועים.

  אופנועים, אולם מיוחד יוקצה לאופנועים איכותיים בהזמנה מיוחדת. ביתן של הארלי דיוידסון. וביתן ייעודי למכירת טכנולוגיות חדשות ואבזרים. ביתן צה"ל, יציג כלים משוריינים ואמצעי לחימה, נגמ"ש האיתן ייחשף בפעם הראשונה לציבור הרחב.

  מכוניות שטח, תצוגת רכבי שטח בהם מפלצות ה-4X4 המשוגעות ביותר בישראל.

  מופעים- כל המופעים לסוגיהם יוצגו במשך כל הימים, בכל רבע שעה עד 20 דקות. יהיו לפחות 5 מופעים מוטורים שונים. שטחי המופעים המוטוריים יוכפלו ומדי רבע שעה יתקיים מופע אחר, כשסך הכל יתקיימו 5 מופעים שונים, בהם: אופנועים ב-Free Style, מוטוקרוס, מכוניות דריפט, מכוניות מרוץ ו-4X4 בשטח ענק ושונה משנים קודמות שיוכשר במיוחד. סדנאות השדרוגים והשיפוצים העיצוביים יגדילו את שטח התצוגה שלהם, שם הקהל יבחן מקרוב את כל החידושים בענף.

  פעילות למשפחה, סימולטורים ומשחקי VR ישמשו את הקהל במגוון אפשרויות. במקום יהיו גם שטחי מנוחה והפעלות לכל המשפחה. מופעים של אמנים בסגנון של Got Talent יהיו באולמות השונים, כמו מופעי ניגון על לייזרים, ריקוד עם בובות, להקה חיה שתנגן להיטים ואלופי העולם בריקודי סלסה.

  ימי פתיחה 21 עד 24 באפריל כולל. בימים ראשון עד רביעי במשך ארבעה ימים משעה 9:30 ועד 20:00 הכניסה לילדים עד גיל 5 - בחינם.

  האתר הרשמי של התערוכה: http://www.ravmotor.co.il

   

   

  עבור לתוכן העמוד