מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  סוזוקי באלנו עם מערכות בטיחות מקוריות

  17/04/2019
  הגדל

  שלוש שנים אחרי שהושקה בישראל, סוזוקי בלאנו, זוכה למערכות בטיחות אקטיביות מתקדמות. למפרט הבלאנו, נוספו מערכת בלימת חירום אוטונומית ומערכת בקרת שיוט אדפטיבית, המבוססות על טכנולוגית RBS - Radar Brake Support של סוזוקי. 

  מערכת זו משתמשת במכ"ם בקדמת הבאלנו למדידת הפרש המהירויות בינה ובין הרכב שלפניה. כאשר המערכת מזהה קרבה מסוכנת לרכב שמלפנים, תינתן לנהג התראה קולית וויזואלית. במידת הצורך המערכת תסייע בהגברת עוצמת הבלימה שמפעיל הנהג, ובמקרה של סכנת פגיעה מידית המערכת תבלום את הרכב באופן אוטונומי.המערכת פועלת החל ממהירות של 5 קמ"ש. בנוסף, המערכת מאפשרת בקרת שיוט אדפטיבית, היודעת להתאים את מהירות הרכב לרכב שלפניו תוך האטה ובלימה במידה והרכב בלפנים נוסע במהירות נמוכה מזו שנקבעה ע"י הנהג בבקרת השיוט. לאחר שהמסלול מתפנה המערכת תאיץ את הרכב חזרה למהירות שנקבעה. בקרת השיוט האדפטיבית מגבירה משמעותית את רמת הבטיחות בנהיגה בכבישים מהירים, ומקלה על הנהיגה.

  מערכת הבטיחות האקטיבית המקורית בבאלנו, אינה כוללת התרעת סטייה מנתיב, לכן היא תוסיף להימכר עם מערכת מובילאיי בהתקנה מקומית שתיתן התרעה על סטייה מנתיב לא רצויה.

  תוספת מערכות הבטיחות המקוריות והמתקדמות מעלה את ציון הבטיחות של הבאלנו ע"פ דרוגEuro NCAP  משלושה לארבעה כוכבים. מערכת הבטיחות האוטונומית המקורית, מצטרפת לשאר מערכות הרכב ע"פ המפרט העשיר המוכר בבאלנו ששווקה בישראל. המערכת תהיה זמינה רק ברמת הגימור GLXשל הגרסה האוטומטית, בעוד הדגם הידני המשווק ברמת גימורGLS הנמוכה יותר ימשיך להיות מצויד במערכת מובילאיי בהתקנה מקומית.

  מחירים:

  באלנו ידני GLS   (ללא מערכות בטיחות מקוריות, בתוספת מובילאיי) 76,990 ₪

  באלנו אוטומט GLX  ADAS  (כולל מערכות בטיחות מקוריות ובתוספת מוביילאי) 97,990 ₪

   

   

  עבור לתוכן העמוד