מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  סקודה מעדכנת ומשפרת דגמים מובילים

  7/05/2019
  הגדל

  קבוצת צ'מפיון מוטורס, יבואנית סקודה בישראל החלה בשיווק גרסאות משודרגות ל דגמים הפופולאריים של המותג  אוקטביה, סופרב וקודיאק. רמות הגימור ברכבים אלה יתעדכנו ויציעו מגוון רחב יותר של אבזור כסטנדרט, כל זאת ללא שינוי במחירי הדגמים.

  במסגרת העדכון יחול שינוי בדגמים הבאים:

  סקודה אוקטביה- רמת הגימור הבסיסית, Ambition, תציע את כל מה שהיה ניתן לקבל עד כה ברמת הגימור Style: כוונון גובה ותמיכה לגב התחתון במושבים הקדמיים, , חלונות אחוריים כהים, מערכת מולטימדיה מתקדמת מדגם Bolero עם מסך בגודל 8" ומערכת Smart Link הכוללת: Car Play by Apple, Android Auto by Google ו-Mirror Link, ובנוסף גם חיישני חנייה אחוריים מקוריים. בגרסאות בעלות מנוע 1.0 TSI יתווספו גם חישוקי סגסוגת מקוריים בגודל 16".

  מחירי אוקטביה: 1.0 אמבישיין -128,990 ₪ . מנוע 1.5 אמבישיין - 134,990 ₪ .

  רמת הגימור Exclusive מקבלת בנוסף לאבזור הרב שהציעה עד כה גם פנסים קדמיים מסוג Full-LED וחיישני חנייה קדמיים מקוריים.

  מחירי אוקטביה:  אקלסוסיב 1.0- 140,990 ₪  מנוע 1.5 אמבישיין - 150,990 ₪

   

  סקודה קארוק-  תוחלף רמת הגימור הבכירה, Exclusive, ברמת הגימור Premium אשר תציע מגוון מערכות בטיחות כמו מערכת Blind spot detect, Rear traffic alert, Traffic jam assist  ו-Emergency assist, לוח מחוונים דיגיטלי, גג שמש פנורמי עם פתיחה חשמלית, מושב נהג עם כוונון חשמלי וזיכרונות, ריפודי בד בשילוב עור בצבע שחור, פתיחה וסגירה חשמלית של תא המטען וחישוקי סגסוגת 18".

   

  סקודה קודיאק- , ה-SUV הגדול של סקודה שמציע שבעה מושבים, תוצע רמת הגימור Ambition עם תוספת של פנסים קדמיים מסוג Full-LED ומצלמה אחורית מקורית. לרמת הגימורStyle מתווספים כעת גם גג שמש מקורי עם פתיחה חשמלית ומושב נוסע עם כוונון חשמלי. ברמת הגימור הבכירהExclusive זוכה גם הנוסע שלצד הנהג במושב עם כוונון חשמלי.

   

  סקודה סופרב- תציע כעת כבר ברמת הגימור הבסיסית,Ambition, מצלמה אחורית מקורית, מושב נהג עם כוונון חשמלי הכולל זיכרונות ותמיכה לגב התחתון ותא ייעודי לסמארטפון עם טעינה אלחוטית.

   

  עבור לתוכן העמוד