מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  סיטרואן C5 איירקרוס בישראל

  5/06/2019
  הגדל

  קבוצת לובינסקי, השיקה בישראל את סיטרואן C5 איירקרוס החדש מכלי הרכב החשובים ביותר של סיטרואן בעולם בכלל ובישראל בפרט. 

  C5 איירקרוס החדש, מחזיר את סיטרואן למרכז הבמה בקטגוריית הרכב המרכזית והמתפתחת ביותר, קטגורית C-SUV והוא מביא עמו מספר יתרונות ייחודיים חשובים ביחס למתחריו בהם נוחות נסיעה חסרת תחרות בקבוצתו ומעבר לה בזכות תוכנית ה-Citroen Advanced Comfort.

  עיצוב- העיצוב החיצוני של סיטרואן C5 איירקרוס החדש מודגש ובולט, מעניק לו מראה מקורי וייחודי בנוף המוטורי המקומי והוא אורז בצורה חכמה את מידותיו הגדולות. נוסעיו ייהנו מחיבוק מפנק בזכות המושבים החדשים שבעזרת תוספות ריפוד מדויקות, יעבירו תחושה נעימה מהרגע הראשון וכמובן בישיבה ממושכת. סיטרואן C5 איירקרוס החדש בנוי על הפלטפורמה המודולרית של קבוצת PSA, ה-EMP2. ה-C5 איירקרוס יציע מרחב פנימי מצוין בזכות בסיס גלגלים של 273 ס"מ, רוחבו עומד על 185.9 ס"מ וגובהו 169.5 ס"מ. מידות נדיבות אלה יוצרות גם את תא המטען הגדול ביותר בקבוצה עם נפח של 580 ליטר עם מושבים במצבם הרגיל, עד 720 ליטר כאשר שורת המושבים האחורית משוכה לפנים ועד 1,630 ליטר כאשר המושבים האחוריים מקופלים.

  עיצוב פנימי- תכנונו הפנימי המתקדם של סיטרואן C5 איירקרוס החדש הוא תוצאה של תהליך מחקר ארוך ומקיף שערכה סיטרואן. כיאה לספינת הדגל שלהם, סיטרואן יצרו את ה-SUVהמודולרי, השימושי והנוח ביותר בקבוצתו. מול הנוסעים ממוקם דשבורד רחב ומרשים שבנוי מחומרים איכותיים ובו לוח מחוונים דיגיטאלי בגודל 12.3 אינץ' עם תצוגה מתחלפת עשירה במידע וצבעוניות וכך גם בכל הקשור למסך המגע בגודל 8 אינץ' של מערכת המולטימדיה המותקן במרכז הדשבורד.

  מנועים ותיבות הילוכים- C5 איירקרוס משווק עם שתי יחידות הנעה. 1. טורבו דיזל- בנפח 1.5 ליטר Blue Hdi, המספק 130 כ"ס ומומנט של 30.6 קג"מ. משודך לתיבת 8 הילוכים פלנטרית מבית AISIN ויחד הם גורמים לביצועים מרשימים עם 10.6 שניות מעמידה ל-100 קמ"ש ומהירות מרבית של 188 קמ"ש, זאת לצד צריכת דלק נמוכה ביותר של 24.3 ק"מ לליטר בנסיעה משולבת על פי תקן WLTP החדש ומדורג בישראל בקבוצת זיהום 6.

  2. מנוע טורבו בנזין-  1.6 ליטר PureTech בנזין טורבו מפיקה 180 כ"ס ומומנט של 25.5 קג"מ. התיבה אוטומטית פלנטרית מבית AISIN היפנית בעלת 8 הילוכים ושילוב זה מביא לנתוני צריכת דלק נמוכה של 17.5 ק"מ לליטר בנסיעה משולבת על פי תקן WLTP החדש ומדורג בישראל בקבוצת זיהום 14. זאת לצד תאוצה מעמידה ל-100 קמ"ש תוך 8.2 שניות ומהירות מרבית של 216 קמ"ש.

  בטיחות- C5 איירקרוס החדש ישווק בישראל בשתי רמות אבזור: FEEL ו-SHINE PK ושתיהן מציעות מפרט בטיחות מלא הכולל שלל מערכות בטיחות אקטיביות מקוריות כסיוע למניעת תאונות. מערכת לזיהוי והתרעה לרכב דו-גלגלי. מערכת לזיהוי והתרעה מפני הולכי רגל. מערכת בלימת חירום אקטיבית. מערכת למניעת סטייה מנתיב הנסיעה כולל תיקוני היגוי. מערכת התרעה לניטור מרחק מלפנים. מערכת התרעה על הימצאות רכב בשטח המת. מערכת אקטיבית למניעת סנוור והחלפת עצמת התאורה בהתאם לתנאי הדרך. מערכת לזיהוי תמרורי מהירות והמלצה לשינוי המהירות בהתאם בבקרת השיוט. מערכת התרעה לערנות הנהג. מערכת להתרעה על הימצאות רכב בשטח המת במראות כולל תיקוני היגוי.

  רמת האבזור SHINE PK מוסיפה על מערכות: בקרת שיוט אדפטיבית עם פונקציית עצירה ופעולה ממהירות אפס מערכת סיוע לשמירת מרכז נתיב הנסיעה בשימוש בבקרת השיוט האדפטיבית. מערכת מורחבת לזיהוי תמרורים (עצור, אין כניסה, איסור עקיפה, עקיפה מותרת). בנוסף ל-6 כריות אוויר ונטרול כרית אוויר לנוסע מלפנים, בקרות יציבות ואחיזה וניטור לחץ אוויר בצמיגים ועוד.

  אבזור- מפרט האבזור המפנק ברמת FEEL כולל בקרת אקלים מפוצלת, בקרת שיוט, מגביל מהירות, מצבי נהיגה (רגיל, ספורט, חיסכון), חיישני חניה קדמיים ואחוריים, מצלמת חניה הכוללת מבט 'על' וירטואלי על הרכב וגבולות החניה, חיישני גשם ואורות, פנסי ערפל עוקבי פניה, מראות צד מתכווננות ומתקפלות חשמלית, תאורת 'לד' מתחת למראות ותאורתWelcome וכן תאורת Follow Me Home, מערכת מולטימדיה מקורית, ממשק Apple CarPlay, בלוטות', שקעי USBלמערכת מלפנים ולטעינה מאחור, שקעי 12 וולט מלפנים ובתא המטען, פתיחה וסגירת חלונות הרכב משלט הרכב, בלם יד חשמלי אוטומטי, תא מקורר בין המושבים הקדמיים, חישוקי 17 אינץ' ועוד.

  מפרט האבזור ברמת SHINE PK מציע בנוסף למוצע ברמת אבזור Feel: לוח מחוונים דיגיטאלי בגודל 12.3 אינץ', חלונות אחוריים כהים, גג שמש פנורמי נפתח עם וילון חשמלי, דוושות בגימור כרום, ספי דלתות כרום עם כיתוב CITROEN, תאורת אווירה פנימית 'לד', חישוקי 19 אינץ', מראה פנימית אלקטרו-כרומטית, מערכת כניסה ויציאה מחניה אוטומטית במקביל ובניצב, מצלמת חניה קדמית, פנסים 'לד' מלא, כניסה, יציאה והתנעה ללא מפתח, מושבים בשילוב בד ועור, זיגוג כפול בחלונות הקדמיים, פתיחה וסגירה חשמלית לתא המטען גם באמצעות הנפת הרגל, משטח טעינה אלחוטי לטלפון הנייד (למכשירים תומכים) ועוד.

  אחריות- C5 איירקרוס מוצע בישראל עם 5 שנות אחריות יצרן מלאות או עד 120,000 ₪.

  מחירים:

   C5 איירקרוס 1.5 Blue Hdi  'FEEL' - 148,990 ₪

  C5 איירקרוס 1.5 Blue Hdi  'SHINE PK' - 174,990 ₪

  C5 איירקרוס 1.6 PureTech  'FEEL' - 159,990 ₪

   C5 איירקרוס 1.6 PureTech  SHINE PK - 179,990 ₪

   

   

   

  עבור לתוכן העמוד