מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  וולוו S-60 הושקה בישראל

  5/06/2019
  הגדל

  מאיר חברה למכוניות, החלה בשיווק של וולווS-60  דור שלישי למכוניות הספורט סאלון שלה. 

  מדובר ברכב הראשון שחברת וולוו מייצרת במפעל החדש שלה בצ'רלסטון, דרום קרוליינה ארה"ב.. ה- S60- החדש, הינו רכב וולוו הראשון שיימכר ללא גרסת מנוע דיזל, דבר המחזק את מחויבותה של החברה למהפכת החשמלית של וולוו.

  עיצוב- ה-S60 החדשה מתבססת גם היא פלטפורמת SPA (Scalable Product Architecture) של וולוו המתקדמת ביותר בקטגוריה הכוללת עצמות עצה כפולות מלפנים ומתלה אחורי(INTEGRAL LINK). מבחינת העיצוב החיצוני, ה-S60החדשה מצטרפת לשפת העדכנית של וולוו עם עיצוב חיצוני מרהיב, פרופורציות מעולות ומרכב דמוי קופה (Coupe). גם הS-60 תציג כמו בשאר הרכבים החדשים את הפנסים הקדמיים האייקונים בצורת פטישו של ת'ור .

  מנועים- המכונית תגיע לישראל בגרסאות שני מנועים T4 ו גרסת PHEV T8 המספקת שילוב חסר תחרות בין ביצועים 4.6 למאה קמ"ש, לתצרוכת דלק 50 ק"מ/ליטר על פי נתוני יצרן. הT8 מושק לראשונה באירופה כאן בישראל ומראה על החשיבות שמראה היצרן העולמי לשוק הישראלי.

  בטיחות- ה S-60 החדשה משופעת במערכות מתקדמות וחולקת מערכות בטיחות ומולטימדיה דומות לאחיותיה בוולוו. בין מערכות הבטיחות ניתן לציין את ה-City Safety עם טכנולוגיית הבלימה העצמאית שמסייעת לנהג להימנע מהתנגשויות אפשריות והיא היחידה בשוק שמסוגלת לזהות הולכי רגל, רוכבי אופניים וחיות גדולות. גם מערכת ה-Pilot Assist, שמסייעת לנהג בפניות, תאוצה ובבלימה במהירות של עד 130 קמ"ש.

  אבזור- מבחינת מולטימדיה, ה-Sensus -של וולוו מאפשר התממשקות אולטימטיבית למערכות Apple Car Play..

  מחירים ורמות גימור:

   S-60 T4  Inscription- 252,900  ₪

   S-60 T8 TE R-Design- 289,900 ₪

  S-60 T8 TE Inscription - 297,900 ₪

  עבור לתוכן העמוד